Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Geçmiş olsun inşallah bişey çıkmaz ama baktırın tabi bir an önce fayda var hsgyi şimdi iyiki çektirmişim diyorum
Öyle değil mi evet valla. Bi düşüğüm oldu ondan 2-3 sinra başladı ağrılarım onunla ilgisi varmı bilmiyorum ama benim için çok zorlu geçtiği için gitmek istiyirum sebebi nedir diye

Evet adetliyken git herşeyi yaptırdığını bi rahim filminin kaldığını söyle..
Evet zaten rahim filmi hamile kalmayı kolaylaştırıyor muş buna çok sevindim. Aşılama düşünüyorduk bu aralar tüp bebek merkezine gitmeden önce gerekli tahlilleri yapalım dedik zaten hsg cektiricektim ama bunun içinde gerekli olduğunu öğrenince bi taşla iki kuş olsun dedik. Inşallah hsg den sonra aşılamaya bile gerek kalmaz

Evet banada aşılama demişti doktor hsgden sonra adet olunca gel dedi gitmedim çünkü 6 ay büyük şans olduğunu biliyordum en azından deneyeyim dedim çok şükür oldu darısı sana inşallah

tikaniklik varmiymis

Evet banada aşılama demişti doktor hsgden sonra adet olunca gel dedi gitmedim çünkü 6 ay büyük şans olduğunu biliyordum en azından deneyeyim dedim çok şükür oldu darısı sana inşallah
Yaa ne güzel bizde böyle yapıcaz o 6 ay ne demek yani 6 ay boyunca gebelik ihtimali mi artıyor?

Evet hsg den sonra 6 ay şansın biraz daha yüksek oluyor doktor bana öyle demişti..bide ovulasyon testi al onu da dene çok iyi olur
Bi kaç kişiye sordum kimisi dediki doktor önce hormon kan vs. Tahliller istiyor öyle hemen hsg izin vermiyor (ama ben geçcen ay kan verdim hormon tahlili için falan yani daha yeni) buna rağmen ister mi yine

Evet hsg den sonra 6 ay şansın biraz daha yüksek oluyor doktor bana öyle demişti..bide ovulasyon testi al onu da dene çok iyi olur
Bide bi başkasına dedi ki hasta eğer direkt hsg istediğini söylerse doktor hemen yönlendiriyor muş hsg için. Hangisi doğru bilemedim . Sizde nasıl oldu

Bi kaç kişiye sordum kimisi dediki doktor önce hormon kan vs. Tahliller istiyor öyle hemen hsg izin vermiyor (ama ben geçcen ay kan verdim hormon tahlili için falan yani daha yeni) buna rağmen ister mi yine
Bide bi başkasına dedi ki hasta eğer direkt hsg istediğini söylerse doktor hemen yönlendiriyor muş hsg için. Hangisi doğru bilemedim . Sizde nasıl oldu
Sonuçlarını yanında götür yada zaten e nabızdan görür geçen ay yaptırdığını söyle.. ben adetin 2. Günü gittim önce alttan muayene etti Kan tahlili, sperm testi ve hsg için kağıtlar verdi aynı gün işlemleri yaptırdım adetin bittiği güne de hsg randevusu verdiler devlette baya yoğun oluyor aynı gün çeken hiç duymadım

Canim hangi sehirdesin devlet hadtanesinde rahim filmi cihazi varsa ucretsiz cekerler benim burda cihaz bozuktu o yuzden ozelde cekindim 850 tl verdim adetin 2 . Gunu git kadin doguma muayene ol oncelikle sonra adetin tamamen bittigi gun yaklasik 9.gun yada 10.gun esinle beraber olmadan gidip rahim filmini cekinirsin

Hım ilgilenmiyor olmalarindan kaynaklanıyor zaten bu uzun uzadıya hastaneye gidip gelmeler. Kadın doğum da hiç alttan muayene olmadım sadece ultrasona bakıyorlar direkt o kadar sonra kan istiyorlar bitti. Ama ben ilk önce hsg cektirmek istedigimi söylersem daha iyi olur

Evet neredeyse bi ay sonraya kaldı yani. O zaman gidip hallederiz inşalalh . Herkese verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Bu arada alttan muayene etmeden hsg istemezler değil mi? Ben bayan doktora gitmeyi düşünüyorum . Erkek tanıdık doktor var ama ben alttan muayene olursa diye bayana gitmek istiyirum

Bu arada alttan muayene etmeden hsg istemezler değil mi? Ben bayan doktora gitmeyi düşünüyorum . Erkek tanıdık doktor var ama ben alttan muayene olursa diye bayana gitmek istiyirum
Beni muayene etti ama seni eder mi bilmiyorum sen her ihtimale karşı bayana gidebilirsin

Merhaba arkadaşlar ben dün rahim filmi çekildim aneztesi almadan gerçekten çok zor geçti bence kesinlikle aneztezi alınmalı 2 tüp de açık çıktı 3 gün ilişki yasak dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…