Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kusura bakmayın geç gördüm Lokman hekim Ankara da cektirdim
Nasıl bı yol izlendı arkadasm.bende perşembe gunu gidicem.önce kadın dogumdan muayene için randevu almamız herektiğini söylediler.aldm rendevuyu.muayene ücreti ve rahim filmi için sizden ne kadar ücret aldılar.filmi verdiler mi size makinası nasıl görüntüsü iyi 2015 de zekai tahirde çektirdim görüntüsü hiç belli değildi.dedi doktorum bu yuzdn tekrar çektirmek zorondayim.tüp bebek tedavisine başlıcaz.4 başarsızı sonucım var.bi yardimci olurmusunz.tesk ediyorm.

Arkadaşlar bende çektircem.zeynep kamil kadın ve çocuk hastanesi üsküdar da çoğu yer çekmiyo.özellerde 1.000 tl den aşağı fiyat söylemedi.adet olmayı bekliyorum.adetten sonra 1 hafta içinde çekilmesi gerekiyormuş.1 yıllık evliyim bebek istiyoruz.rahim filmiyle beraber bazı testler istendi onları yapıp doktora göstermem lazım.

Arkadaşlar bende çektircem.zeynep kamil kadın ve çocuk hastanesi üsküdar da çoğu yer çekmiyo.özellerde 1.000 tl den aşağı fiyat söylemedi.adet olmayı bekliyorum.adetten sonra 1 hafta içinde çekilmesi gerekiyormuş.1 yıllık evliyim bebek istiyoruz.rahim filmiyle beraber bazı testler istendi onları yapıp doktora göstermem lazım.
Merhaba,

Ben bir kaç ay evvel, Şişli'de özel bir görüntüleme merkezinde sanırım 450 TL'ye çektirdim.

Merhaba,

Ben bir kaç ay evvel, Şişli'de özel bir görüntüleme merkezinde sanırım 450 TL'ye çektirdim.
Batıda ne kadar pahalı, neden bu kadar fark var? Cihazlar çok mu üstün? Geçen hafta Batman Medicalpark'ta 300 liraya çektirdim.

Bende HGS filmi çekildim sonuçlarım temiz çıktı ama polikistik var bende çocuğum olmuyor 2 yıldır olan arkadaşlar varmı

Bende HGS filmi çekildim sonuçlarım temiz çıktı ama polikistik var bende çocuğum olmuyor 2 yıldır olan arkadaşlar varmı
Merhaba
Bendende istedi doktor ama korkuyorum,burda genelde herkes ozel hastanede cektirmis ben devlet hastanesine gidiyorum ,bugum yarin cagircaklar cekim icin ve genel anestezi yapiyolar,hala kararsizim yaptiriyimmi yaptirmayimmi diye ,tamamen tesadufen cikti rahim divarinda kalinlasma varmis,halbuki hicbir raharsizligim yok,ne kanama ne agris ne sizi napcagimi bilmiyorum

Ben iki defa çektirdim. Anestezili ve anestezisiz.
Abartıldığı kadar zor değil. Kendinizi kasmadığınız sürece 5 dklık bir işlem.
Çok şükür her iki seferde de bir sorun yoktu.

Bendede sonuçlar temiz ama polikistik over rahatsızlığı çıktı yarın doktora gideceğim yumurtlama günü icin

Bendede sonuçlar temiz ama polikistik over rahatsızlığı çıktı yarın doktora gideceğim yumurtlama günü icin
Pko bende de vardı iki defa hamile kaldım. Sizde kalırsınız inşaallah hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah. Önemli olan hamile kalmak değil sağlıklı bir şekilde devam etmwsi.

İnşallah bende kalirim 2 yıldır uğraşıyorum evet en önemlisi saglik
Bende 3.5 yıl uğraşıp hamile kaldım ilki dış gebelikti 2.de erken doğum oldu ve kaybettik. 8 gün oldu bugün. Yumurtlama ilacı kullandınız mı? Etiket yaparsanız mesajınızı daha erken görebilirm

Bende 3.5 yıl uğraşıp hamile kaldım ilki dış gebelikti 2.de erken doğum oldu ve kaybettik. 8 gün oldu bugün. Yumurtlama ilacı kullandınız mı? Etiket yaparsanız mesajınızı daha erken görebilirm
Nasıl etiket oluyor bilmiyorum yeniyim hayır yarın doktora gidicem yumurtlama günüm icin

Nasıl etiket oluyor bilmiyorum yeniyim hayır yarın doktora gidicem yumurtlama günüm icin
Aynenbu yaptığınız gibi cevaplaya basıp yazarsanız görürüm.. yumurtlama günü bazen hiç yok bazende ne zaman olduğu belli değil. Size özelden yazıcam.

Merhaba
Bendende istedi doktor ama korkuyorum,burda genelde herkes ozel hastanede cektirmis ben devlet hastanesine gidiyorum ,bugum yarin cagircaklar cekim icin ve genel anestezi yapiyolar,hala kararsizim yaptiriyimmi yaptirmayimmi diye ,tamamen tesadufen cikti rahim divarinda kalinlasma varmis,halbuki hicbir raharsizligim yok,ne kanama ne agris ne sizi napcagimi bilmiyorum
Korkma çok basit on dk işlem yaptır bence

Aynenbu yaptığınız gibi cevaplaya basıp yazarsanız görürüm.. yumurtlama günü bazen hiç yok bazende ne zaman olduğu belli değil. Size özelden yazıcam.
Ben yeni uyeyim çok kullanmayı bilmiyorum yarın belli olacak yumurtlama olup olmadığı

Merhaba,

. Canım doğrudur ama ben kaç yere sorduysam. Fiyat hep 1.000 tl ve üzeri ama zeynep kamil hastanesi çekiyormuş.orda yaptırcam inşallah Hem bedava hem de oraya gidiyorum doktora benim için daha iyi

Ben yeni uyeyim çok kullanmayı bilmiyorum yarın belli olacak yumurtlama olup olmadığı
Sende demi yumurtlama olmuyormuş. Ben ovulasyon testini duydum 30 tane aldım gittigidiyordan.bugünle beraber 34. Güne kadar hergün yaptım ya yumurtlamayı kaçırdım ya da daha yumurtlamadım ama rahim filmini de çektirsek içimiz daha rahat olur.tüpler tıkalımı bakalım

Zübeyde Hanımda rahim filmi çektiren oldu mu arkadaşlar? Kalp rahimden şüphelendiler eğer hsg sonucu kalp rahim çıkarsa operasyonu aynı hafta içinde yapabilirler mi? Şehir dışındayım da 1 hafta içinde halledilir mi acaba?
ben 13 kasımda çektirdim orada rahmin kalp gibi dedi doktor ama benimki çok fazla değil buğün tekrar hormon testi sonuçlarımı almaya gittim doktor konuştuk gebeliğine engel değil herhangi bir operasyon yapmamıza gerek yok şuanda dedi elinde rahim filmi varsa bir foto gönder istersen canım benim ki gibi mi bakayım

Merhaba
bende ankara da devlet hastanesinde hiç anestesi almadan çektirdim korkulacak birşey yok merak etme kendini kasma yeter.

X