Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Canım ben çektirdiğim ay hemen kaldım bekle istersen bana doktorum tedaviye gerek kalmaz belki dedi ve hamile kaldım hag çekildim 1bucuk hafta sonra ilişkiye girdim ve hamile kaldım

Kızlar tecrübeli olanlar bana bir akıl versin ben Pazartesi günü hsg çekileceğim ama bu ay dahil olmak üzere eşim 2.5 ay yok işi sebebiyle bu filmi çektirdiğimiz ay mı şans yüksek yani ben şimdi çektirmesem mi o geldiği zaman mo çektirsem zaten gidecek diye çok canım sıkkın çektirip aradan çıksın diyorum ama kalsa mı acaba
Canim istersen bekle derim, gelecegi zamana yakin cekilirsin daha iyi olur. Ben aralikta cekildim ve cekildigim ay Allah nasip etti bizede.

Çok moralim bozuk gidecek diye tam bu ay umutlanmıştım Rahim filmi de çektircem diye şimdi bu görev çıktı

Peki cekildikten kaç gün sonra ilişki oldu. Yumurtlama dönemine denk geldi mi
Canim ben 18 aralikta cekildim adetimin 7ci gunu, ama hemen 2 hafta sonra yumurtlamadim, 14 gun once yumurtladim, tabi bi zyumurta takibi yaptiriyorduk ona gore iliski ayarliyorduk. Bu ay daha cok gun ashiri yapmaya calistik yumurtlama zamani

Canım 9 aydır hamile kalamıyordum ve hag çekildiğim ay doktorum hamile kalma şansımın çok yüksek olduğunu söyledi ve çekildiğim ay hamile kaldım
Tebrik ederim. İnşallah sağlıkla huzurla kucağına alırsın bebişini. Bir sorun var mıydı hormon falan yoksa sebepsiz kalamıyor muydun?

Kızlar rahim filmimi koysam yorumlayacak olan varmı lütfen acil cevap ?

1..jpg
1..jpg
2..jpg
2..jpg

1..jpg
3..jpg
4..jpg
5..jpg
6..jpg
1..jpg
2..jpg
3..jpg
4..jpg
5..jpg
6..jpg

Izmirdeki doktor sağ kapalı dedi solda kısmı kapalı denizlideki doktor sağ kapalı sol açık dedi cdye bakmadan kağıttaki yazıyı okudu ama cdye bakan farklı söyledi

Anestezili canım anestezise dayanamazdım korkudan kapalı falan çıkar diye anestezili istedim

X