Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ay bunlar ne güzel kelimeler hamilelik anne baba olmak evin neşesi ne kadar güzel nasip nasipten öte bisey olmaz
Tabi ki annelik babalık güzel seyler be insan düşününce yüzünde aptal bir gülümseme oluyor bende oluyo yani

Kiz sen çok tatlı konuştun sende ol bende oluyum birbirimize anlatalım hastaneden geldiğimizde durumları kalp atışını falan duymak istediğim en güzel ses
:KK73:

Kiz sen çok tatlı konuştun sende ol bende oluyum birbirimize anlatalım hastaneden geldiğimizde durumları kalp atışını falan duymak istediğim en güzel ses
:KK73:
Yemin ederim ben onun kalp atışını duyunca ben kalpten giderim o kadar derinden istiyorum.bana deli diyebilirsin ama napayım ben çok istiyorum.ilk sen çift çizgiyi görde bana şans dile olur mu :KK68:

Allahm versin bian önce çok dua edicem sende benim icin et ben ağlaya ağlaya bi olurum yani o derece olurum :)

Allahm versin bian önce çok dua edicem sende benim icin et ben ağlaya ağlaya bi olurum yani o derece olurum :)
Senin için benim için isteyen tüm kadınlar için dua edıcem. Bunun ne demek oldugunu bilenlerdenim.ayyy insallah tez zamanda olur Bebisler

Git canım her doktor farklı bisey söylüyor sen sağlama al

Git canım her doktor farklı bisey söylüyor sen sağlama al
Artık o doktorda bişeu bulamazsa alternatif tıp ne yapım baska care yok bol bol da dua edıcem ne iyi geldin kız sen bana içimi döktüm :KK49:

Sende bana ıyi geldin canım konuşmak rahatlattı birde benim rahim kalp seklindeymis canm doktorlara soruyorum sorun teşkil etmez diyorlar

Sende bana ıyi geldin canım konuşmak rahatlattı birde benim rahim kalp seklindeymis canm doktorlara soruyorum sorun teşkil etmez diyorlar
Aa o nasıl bişey yumurtaların var yani yumurtlama oluyorsa adet görüyosan hamile kalabilirsin canım bence takma kafana O da Allah ın bir lütufu işte

Var canm sadece tıkalı diyorlar onuda hayırlısıyla doğal yoldan açıcaz adet görüyorum canım takmıyorum canm sorayim dedim herşey Allahtan

Var canm sadece tıkalı diyorlar onuda hayırlısıyla doğal yoldan açıcaz adet görüyorum canım takmıyorum canm sorayim dedim herşey Allahtan
Sor tabi ki canım.Allah hayırlısını versin cümlemize.hadi yatalım kız saat kaç oldu sabah eşim gelecek daha ona kahvaltı hazırlıcam hadi öpüldün canım tekrar haberleşelim olur mu iyi geceler tatlım :KK15:

• Muhabbetten saatin farkında değiliz ıyi geceler canım haberleşelim canm kendine iyi bak sen hemen uyu sabah kalkamazsın:)):halay:

X