Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Aaa cok gençsin daha canım sen olur canım sıkma hiç canını mutlu olmaya bak kafanı dağıt sürekli kendine uğraş bul onlarla oyalan aklına getirmemeye çalış stres en büyük düşman biliyosun
Bilmezmiyim stres yapmamaya calisiyorum ise baslamayı düşünüyorum hem ozmn aklima gelmez düşünmem hiç ummadigim anda olur belki :)

O yüzden dedim sana beklemek istemiyorsan ıyi düşün ona gore seç doktoru ona gore çektir rahim filmini çoğu kişi 2kez rahim filmi çaktırıyormuş ne gerek varsa
Para tuzağı sadece bak bugun gittim bi ton para ödedik ama doktor başından savdı paranla rezil olman ayrı sinir olaman ayrı o kadar beklemek ayrı bir stres. Bebeğim için herşeyimi veririm ama para tuzağına da görmezden gelemiyorum

Bilmezmiyim stres yapmamaya calisiyorum ise baslamayı düşünüyorum hem ozmn aklima gelmez düşünmem hiç ummadigim anda olur belki :)
Keşke bende işe başlasam ama eşim izin vermez ki evde oyalanıom bende

Bilmez miyim canım hastaysan paran varsa bakılırsin ki rahim filmide ucuz bisey değil

Ilk zamanlar eşlerde kıskançlık oluyor da sonra sonra gecyor ben düşünüyorum eşimde izin veriyor

Bilmez miyim canım hastaysan paran varsa bakılırsin ki rahim filmide ucuz bisey değil
Kız bizde cok aman aman zengin değiliz ama birikimimiz filan vardı onları harcıyoz ama gördüğüm para tuzağı sadece. İşte İnsan mecbur kalıyo.eşim asker demiştim o sürekli evde olmadığı için çalışmamı istemıyo evde oldugu zamanı benimle gecirmek istıyo haklıda zaten

Ilk zamanlar eşlerde kıskançlık oluyor da sonra sonra gecyor ben düşünüyorum eşimde izin veriyor
Ne güzel bak izin veriyo seni cok yormayacak bir iştw çalışabilirsin. Bide ovülasyon testi kullanıyo musun

O sizin kararınız canım dediğin gibi gelir iyiyse çalışmana gerek yok benim eşimde insaAllah başvurdu oda uzman olucak

O neki bilmiyorum hiç duymadım ?
Bahsedermisin nasil bisey

O sizin kararınız canım dediğin gibi gelir iyiyse çalışmana gerek yok benim eşimde insaAllah başvurdu oda uzman olucak
Aaa ne güzel kutsal bir meslek canım.benim eşimde uzman ama her gidişinde üzülüyo insan zaman geçtikçe alişıyosun insallah olur gurur duyarsın onunla

Aaa ne güzel kutsal bir meslek canım.benim eşimde uzman ama her gidişinde üzülüyo insan zaman geçtikçe alişıyosun insallah olur gurur duyarsın onunla
InsaAllah canım hayırlısıyla olsun çok istiyor olmayı rabbim yüzünü güldürsün
Ben pek istemiyorum ama çok istiyor eşim bende saygı duyuyorum

InsaAllah canım hayırlısıyla olsun çok istiyor olmayı rabbim yüzünü güldürsün
Ben pek istemiyorum ama çok istiyor eşim bende saygı duyuyorum
Olduktan sonra inan gurur duyarsın.ben eşimle tanışmadan önce uzman çavuşun ne olduğunu bile bilmiyodum. O anlattı öğrendim.insan korkuyo kolay meslek değil ama ben hep şunu düşündüm eğer ölüm gelecekse gelir meslek yaş cinsiyet farketmiyor ben bununla avunuyorum.ama tedavi dönemlerinde tek kalıyon hep çünkü kaçtır doktora ben tek başıma gidiyorum

Kötüymüş bu yanı işte yanında olması en azından destek ama napacaksın oda sana bakıyor çalışmak zorunda vatan derdinde

Bunları bile kafana takma canım tek derdin bu olsun hamiş kalda daha iyi olur herşey

Kötüymüş bu yanı işte yanında olması en azından destek ama napacaksın oda sana bakıyor çalışmak zorunda vatan derdinde
Tabi ki kimin için çalışıyo karısı için çocugu için içini ferah tut Allah tan hayırlısını iste hayırlı ise olsun hayırsızsa olmasın.ben hep öyle dua ederim

Bunları bile kafana takma canım tek derdin bu olsun hamiş kalda daha iyi olur herşey
Evet hamile olmak cok güzel bir duygu olsa gerek anne adayı oluyosun hayali bile güzel.insallah sanada bana da isteyen tüm kadınlarda verir Yüce Allah ım

Dua herşeyin ilacı dua her nasip vaktine esirmis hiç takma aklına bile getirme bak o ay hamissin demedi deme

Ay bunlar ne güzel kelimeler hamilelik anne baba olmak evin neşesi ne kadar güzel nasip nasipten öte bisey olmaz

Inşaallah canım Allahm versin bize hayırlısı ile şifasını verir Allahm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…