Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar sisli echomar da rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum çeken uzmanın videolarink izledim eğer yapisiklkk varsa o anda önce kanuller le müdahale edip acabiliyoruz diuor bende de yapisiklkk şüphesi var kesin değil acaba orada rahim filmi çektirip çekilirken yapisiklik farkedilip uzmanın bahsettiği şekilde ince çubuk vasitaisyla açılan var mi merak ettim kesinlikle acısız garanti veriyoruz diyor ilkini anestezisiz çektirdim bunu aneatezilj istiyordum telefonda kadın hiç gerek yok garanti veriyoruz dedi

Arkadaslar hsg cektirdik hsg esnasinda 1. Ve 2. İlac gonderdiginde doktor geri geliyor sivi dedi 3 kez siviyi gonderdiler ve ozaman sivi gecmis tuplere sizce kapali olabilirmiydi onceden tuplerim?

Arkadaslar hsg cektirdik hsg esnasinda 1. Ve 2. İlac gonderdiginde doktor geri geliyor sivi dedi 3 kez siviyi gonderdiler ve ozaman sivi gecmis tuplere sizce kapali olabilirmiydi onceden tuplerim?
Nerde çektirdiz acaba ankarada çeken iyi bir yer arıyorum bende sizinkknk doktor kendisi mi çekti yani o önemli çeken kişinin tecrübesi yorumu çünkü sonra o filmleri başka doktora gösterince çekerken ilk verildiği an önemli çekenin yorumu neydi diye soruyorlar

Kizlar istanbul dan vazgeçtim ankatada rahim filmini iyi çeken görüntüle.e.cihazları iyi olan çeken kişinin doktor yada işinin ehli biri olan bir yer onerirmisinkz eski rahim filmini zonguulfakta çekildim pek emin konuşamıyor doktorlar görüntü kalitesi açısından ayrıca çeken kişinin yorumu da yok acemk sanırım varmı ankara da c kollu cihazı olan sisli exhomar kalitesinde bir yer

Nerde çektirdiz acaba ankarada çeken iyi bir yer arıyorum bende sizinkknk doktor kendisi mi çekti yani o önemli çeken kişinin tecrübesi yorumu çünkü sonra o filmleri başka doktora gösterince çekerken ilk verildiği an önemli çekenin yorumu neydi diye soruyorlar

Doktor yasadigim yerde tecrubeli bir doktor yabi oldukca fazla cekiliyodur sanirim cunku donanimli bir hastane ve burdan baska ceken yer yok dah once de tup bebek merkezinde calismis bir doktor.ilk cektigi anda geri geldi ilac dedi sonra bir kere daha verdi iste en son verdiginde tamamdir dedi sonra rapor cikinca odasina gittik gyet guzel acik dedi peki ilac niye geri geldi onemli bir seymiydi dedim hayir tupler acik rahim duzgun dedi of anlamadim ya valla kime knancagimizi sasirdik

Kizlar istanbul dan vazgeçtim ankatada rahim filmini iyi çeken görüntüle.e.cihazları iyi olan çeken kişinin doktor yada işinin ehli biri olan bir yer onerirmisinkz eski rahim filmini zonguulfakta çekildim pek emin konuşamıyor doktorlar görüntü kalitesi açısından ayrıca çeken kişinin yorumu da yok acemk sanırım varmı ankara da c kollu cihazı olan sisli exhomar kalitesinde bir yer

Filminizin bi fotosunu koyabilirmisiniz kiyaslayalim herkes kendi cekindigi ile belki ozaman yorum yapabilabilir artik bizler uzman olduk valla

Sonunda çektirdim...biraz acı,ağrım ve kanamam oldu...ilacı verince kasıklarımda ağrı hissettim..çok korkulacak bir ağrı değilmiş..ben korktuğum için biraz mızmızlandım sanırım...ama çok şükür sonuçlarım iyi normal çıktı..benim için sonucu daha önemliydi..o çektiğim ağrı sadece bir günlüktü..bir adım daha attım içimden bir ses yaklaştığımı söylüyor..inşallah yarabbim..Allah tüm isteyenlere yardım etsin...şimdi sıra iğnelerdeeeee ben yine korkuyorum çünkü karnımdan vurulcakmışşşş :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Eşinizin de Sperm sayısı için test istedi mi doktor .yoksa kendinizkendinizde bir problem var mı diye baktiriyorsunuz .Bizde benim istiyoruz ama olmuyor. .hsg istedi doktor.burdaki yazılanları okurken size de sormak istedim .nerden nasıl basladiniz.

Kızlar rahim filmi çekildikten sonra hamile kalan pcos hastasi var mı aranızda ?

Meraba arkadaşlar bende geçen hafta şişli echomarda çekildim. Bende burdaki çoğu kişi gibi internetten okuduklarından dolayı çok korkarak stresli bi şekilde gittim. Telefonda ayrı içeri girdiğimde ayrı lütfen bana anestezi verin diye resmen yalvardım. Ama içeri girdiğimde eşlik eden bayandan HSG'yi çeken kişiye kadar herkes o kadar rahatlatıcı konuştu ki sonunda ikna oldum. Normal vajinal muayeneden hiç bir farkı yok. Ben acı çekeceğim şimdi ağrıyacak diye beklerken bitti kalkabilirsiniz dediler. Ilac verdiniz mi ben hiçbir sey hissetmedim dedim korkulacak bir şey olmadığını söylemiştik dediler:KK14: Sonrasında rahimde perde olduğu anlaşıldı bi dahaki adetten sonra ameliyat olacağım:olamaz: demem o ki korkulacak hiçbir şey yok rahat olabilirsiniz :KK39:

Kızlar ben bugün çektirdim hsg. Heyecanlıydım ama korkmuyordum. İşlem sırasında, sonuna doğru bayılmışım :KK43: internette baktım da bayılan bir kişi daha gördüm sadece. İçinizde böyle bir şey yaşayan oldu mu? Hala aklıma geliyor, hem gülüyorum kendime hem içim titryor sanki o korkuyu hissediyorum. :KK43:

Ben haziranda çekildim..şimdi 7 haftalık hamileyim ve bir çok pcoslu da tüpler açık Olduğu halde film hemen etki ediyor

Hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin.. rahim filminden önce tedavi oluyor muydun klomen falan kullandın mı ?

Hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin.. rahim filminden önce tedavi oluyor muydun klomen falan kullandın mı ?
Allah Razı olsun Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin inşallah.daha önce 2 kez klomen kullandım olmadı hep film çekilmek istedim olmadı sonra ege üniversitesinde dosya açtırdım testlerimi falan Yaptım sonra film çekil dediler filmden 5 gün sonra adet oldum Tekrardan sanırım temizlendi..doktor ilk defa böyle bişi başıma geldi dedi

Allah Razı olsun Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin inşallah.daha önce 2 kez klomen kullandım olmadı hep film çekilmek istedim olmadı sonra ege üniversitesinde dosya açtırdım testlerimi falan Yaptım sonra film çekil dediler filmden 5 gün sonra adet oldum Tekrardan sanırım temizlendi..doktor ilk defa böyle bişi başıma geldi dedi

Ben de bu ay çektirdikten sonra hamile kalırım umarım :) çünkü klimanın bana da fayda etmedi doktorum iğne tedavisine baslayacam dedi gerek kalmaz inşallah..

Merhaba arkadaşlar pazartesi hsg filmi çektircem. Biraz korkuyorum açıkçası sonrasında İnşaAllah bebeğim olur
Canım korkmana gerek yok ben hiç anlamadım açıkçası. Eğer vajinal muayeneye alışıksan hiç anlamazsın. Ve evet hsg den sonra bebek olma ihtimali artıyor inşallah hemencik olurr

Canım korkmana gerek yok ben hiç anlamadım açıkçası. Eğer vajinal muayeneye alışıksan hiç anlamazsın. Ve evet hsg den sonra bebek olma ihtimali artıyor inşallah hemencik olurr
İnşallah canım isteyen herkesin hemen olsun :) 3 evliyim ve umut ediyorum İnşaAllah hayırlısıyla benimde olacak senin bebeğin varmı

X