Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

İnşallah canım isteyen herkesin hemen olsun :) 3 evliyim ve umut ediyorum İnşaAllah hayırlısıyla benimde olacak senin bebeğin varmı
Bende 3 yıllık evliyim ve melek annesiyim. Rabbim bi tane nasip etti melek oldu 1 yıl önce. Artık bir evlat daha istiyorum allahım nasip ederse.

Hsg çektireceğiniz yer çok önemli. Film çekebilmek için rahmin çeşitli pozisyonlarını görüntüleyebilmek adına rahmi oynatıyorlarmış ve bu da çok fena acı veriyormuş bi arkadaşım Zeynep Kamil'de acılar içinde kıvranarak çektirmiş HSG ve çıkınca ağlamış Ben Şişli Echomar'da çektirdim çok memnunum. Fiyat farkı hariç farkı şu (fiyat550₺) : son teknoloji bi alet var yatıyorsunuz o sağa,sola,aşağıya,yukarıya hareket ederek her yönden çekiyor filmi. İlaç da daha net görünebilmesi için veriliyor zaten hissetmiyorsunuz bile. Sadece çok çok çok az adet başlarken hissedilen o azıcık sancı kadar bişey. Çalışanlar da hep bayan ve güler yüzlü. İş bitince de pedine kadar veriyorlar, sonuç da anında çıkıyor. Çok stres yapmıştım ama boşunaymış. Muayene gibi bişeydi hiçbirşey hissetmedim. Smear testine benzer bişeydi hatta smear beni rahatsız etmişti. Yalnız yan etkisi varmış o da hamile kalmak Hadi inş

Ben de 2 hafta önce echomar da çektirdim korkudan stresten mideme ağrılar girdi iğne bile olurken hasteneyi ayağa kaldırmışlığım var benim ama hiç korkulacak bişey yok emin olun sadece adet sancısına benzer bir ağrı hissediyorsunuz o kadar o da 1 2 dakika zaten çeken doktor o kadar iyi ki korktığunux için utanıyorsunuz

Ben de 2 hafta önce echomar da çektirdim korkudan stresten mideme ağrılar girdi iğne bile olurken hasteneyi ayağa kaldırmışlığım var benim ama hiç korkulacak bişey yok emin olun sadece adet sancısına benzer bir ağrı hissediyorsunuz o kadar o da 1 2 dakika zaten çeken doktor o kadar iyi ki korktığunux için utanıyorsunuz
onceden randevu yada muayenesi lazimmi nasil oldu ben anadolu yakasindayim

Merhaba bende bugün hsg çekildim çok şükür atlattım çok korkulacak bir işlem değilmiş arkadaşlar korkmanıza gerek yok

ben de tecrubemi yazayim Ankara olanlara ornek olur. Denge tip merkezinde bugun aneztezili rahim filmi cektirdim cok rahatti agri aci sizi sifir ve muamele de iyiydi. sonucum da iyi cikti bin sukur. orayi tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar bu ay reglin 10. Günü hsg çektirmiştim anestezisiz. Evet acı oluyor ama gerçekten değer çünkü dün hamile olduğumu öğrendim. 11., 13. Ve 16. Gün ilişki oldu bu ay. İnşallah en kısa zamanda isteyen herkese nasip olsun benim tüplerim de açık çıkmıştı çok şükür :)

ben de tecrubemi yazayim Ankara olanlara ornek olur. Denge tip merkezinde bugun aneztezili rahim filmi cektirdim cok rahatti agri aci sizi sifir ve muamele de iyiydi. sonucum da iyi cikti bin sukur. orayi tavsiye ediyorum.

Merhaba bugün bende ayni yerde rahim filmi çekindim hemde anestezisiz. Inanin 2 dakika adet sancisi gibi bir sanci cektim. Cok memnun kaldım. Tamamen acisizdi. Anestezi yaptirmadim iyiki.

Kızlar çarşamba günü açık renkte peçeteye biraz kan gelmişti hatta idrarla da geldi..dün doktora gittim

Kan ve idrar verdim bugün sonuçları aldım idrar yolu enfeksiyonu çıkmadı :KK12::KK12:
Herşeyin temiz değerlerin güzel dedi
Prolaktin : 20 çıktı..
Kanama niye oldu dedim yumurtan çatlamıştır ondan dedi ee dedim kanama geldiğinde 17.günümde 17.günde yumurta çatlarmı?? Çatlar dedi
Sizce böyle bişey var mı kızlar??

Bide film istedi adetten sonra kaçıncı günü gideyim kızlar?? Acı oluyor mu

bende hsg çektireceğim. netteki yorumları okudukça daha da korktum. dayanabilirsem tıp fakültesinde ücretsiz çektireceğim ama daha önce vajinismus olduğum için dayanamayacağımı düşünüyorum. anestezili fiyatda çok yüksek. ne yapacağımı bilmiyorum :KK64:
Hangi tıp fakültesi marmara araştırma cekiyomu

X