Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Rahim flmi cekldim ve hastaligim 6 gun geckti 22 mayisda olucaktim hala olmadim dun sabah test yaotm gene tek cizgi ama nie hasta olamyorum hamle oslaydm dunki teste ckarmiydi kizlar basniza geldimi bole bisi

oruc tutuyorum diede gidemedm hastaneye halada adet olmadm hic bi belrtmde yk ama karnm aralarda agryo biraz okadar ama hasta olamyorm
Anladım canım insallh bebeğin vardır içini rahat tut bende 12 mayısta çektim hsg ama bu ay çocuk beklemiyor um daha günüme dört gün var şimdiden sancı başlamış

Anladım canım insallh bebeğin vardır içini rahat tut bende 12 mayısta çektim hsg ama bu ay çocuk beklemiyor um daha günüme dört gün var şimdiden sancı başlamış

artk hayrlisi olmazsa hastaneye gidip kan testi yaptiricam belki sende hamilesndir hicbummadgn anda hmle kalirsin Allah nasip eder ins bebegni kucagna almayi

Arkadaslar geçen hafta hsg çektirdi 3/4 Ayrı doktora filmi mi gösterdim her doktor farklı şey söylüyor biri hersey normal diğeri rahmin t seklinde histeroskopi olmasi lazim diyor başka bir doktor rahmin t değil sol tupte sivi birikmesi var laposokopi olmadı gerekir diyor hangi doktora inanacagimi şaşırdım bence gerckten bu rahim filmleri iice araştırılıp bir kaç doktora danisilmali rahim filmi mi gonderyrm benm filmim gibi olan varmı aranızda ??iice moralim bozuldu

Resmi şimdi yukleyebildim

Eklentiler

• IMG-20170528-WA0001.jpg
    IMG-20170528-WA0001.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar selamün alykm canım çok sıkılıyor en son 2015 aralık ayında hamile kaldım 5 hftalıktı düşük yaptm . simdi doktorun aşılama için rahim filmi istedi . İzmir tepecik hastanesinde çekiliyormuş . adetten snra gidicem İnsaAllah hemen çekerler .

Kızlar selamün alykm canım çok sıkılıyor en son 2015 aralık ayında hamile kaldım 5 hftalıktı düşük yaptm . simdi doktorun aşılama için rahim filmi istedi . İzmir tepecik hastanesinde çekiliyormuş . adetten snra gidicem İnsaAllah hemen çekerler .
Bu hastane devlet hastanesimi özel mi eğer özelse adettn snra 12. güne kadr istedn zaman çektre bilrsin ama devletse önden gün almaya başlasan iyi olurr adetinin birinci günü hem devletse tawsiyede etmiyrm umursamıyprlar

Kızlar selamlar Perşembe günü film çekildim ağrılarım vardı ama kanamam yoktu..2 gündür baya yoruldum ve Baya bildiğiniz kanamam var sizce bu normal mi daha önce yaşayan var mı ?

Bugün hsg çekildim ve burada okuduklarımdan dolayı çok korkarak gergin bir şekilde gittim. Kızlar gerçekten her şey kafada bitiyor bence kendinizi germeyin hiç korkulacak bir şey değil hafif adet sancısı gibiydi benimki çok kısa sürüyor zaten.. Kendinizi sıkmayın yoksa benim gibi korkudan bayılırsınız :olamaz: Aslında hiç korkulacak bir şey yokmuş

Kesinlikle çok fazla korkulacak birşey yok bende çok korkarak gitmiştim ama sandığımdan daha kolay oldu tabiki ilk ilaç verilirken en çok ağrı orda hissediliyor oda anlık birşey zaten çeken doktor size göre ayarlıyor sonrasında kanamam olmuştu ama birkaç gün sonra geçti yeni çektirecekler çok fazla kafada büyütüp korkmasınlar

1 hafta önce aneztezili film çekildim gayet rahat geçti sonraki gün belimde Ağrı vardı o kadar ama filmden sonra adet oldum tekrar bi onu anlayamadım :KK43:

arkadaşlar anestezi ile hsg çektirenlerin yardımına ihtiyacım varr, uyutulurken neler oluyor ve ne kadar süre uyuyorsunuzz

X