Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Benim sadece yapildiktan sonra kanadi, ilk kirmiziydi kahverengine dondu, dahada bisey gelmedi, boyle akintilar geliyo iste parca parca dokuluyor wc'ye yada ped'ime. Evet doktor antibiyotik verdi kullandim
Doktoruna danış bnce cabm 1 hafta olmuş çünkü bana antibiyotik vermedi gerek yok dedi rndisenlenmistim bnde kahve akinti bitmicejmi diye neyseki 5.gun bitti dediğim gibi rahatsız hissediyosan doktoruna danış peki bi sorun ciktimi canm

Doktoruna danış bnce cabm 1 hafta olmuş çünkü bana antibiyotik vermedi gerek yok dedi rndisenlenmistim bnde kahve akinti bitmicejmi diye neyseki 5.gun bitti dediğim gibi rahatsız hissediyosan doktoruna danış peki bi sorun ciktimi canm
Evet malesef tüpler tikali cikti, bide hidrosalpenks varmis. Bi haftadir allak bullagim

Malesef acilacak bisey degil, sivi birikmesi var, ne olacak bilmiyorum, Allahim kimseye evlat hasreti yasatmasin
Hadi ya gerçekten üzüldüm ins.en yakin zamanda iyilesirsin canm o zaman dediğin parçalar ordan geliyo sen doktoruna şöyle cnm bana kalırsa hafife alma saglik bu ins.en yakın zamanda kavusuruz evlatlarimiza

4 ay oncesne akdra kaynanamla brlik otryodum her ay geckiridm 2 bucuks ene brlik otrdm hep duzenszdm smdi tasndm 4 aydirda duzenli olyodum bu ay gecktim iki gundur
Stresrende geçikiyo olabilirsin tabiki bak bn bir buçuk yillik evliyim ilk 6 ay falan düzensiz oldu son 5 aydir da düzenli oluyodum geçen ay uzun aradan sonra 8 gun gecikmeyle adet oldum ins.seninki bebisdendır canim bnm 1 hafta var adetime daha hiç takmamaya çalışiykrum

Stresrende geçikiyo olabilirsin tabiki bak bn bir buçuk yillik evliyim ilk 6 ay falan düzensiz oldu son 5 aydir da düzenli oluyodum geçen ay uzun aradan sonra 8 gun gecikmeyle adet oldum ins.seninki bebisdendır canim bnm 1 hafta var adetime daha hiç takmamaya çalışiykrum

karnim baya da agrmaya basladi yarin hasta olucam heralde esmle tartstk kac gndur knsmyorum stresten hasta olamadm heralde ins sende hamissindir en kisa zamanda bebegne kavrsun cnm

karnim baya da agrmaya basladi yarin hasta olucam heralde esmle tartstk kac gndur knsmyorum stresten hasta olamadm heralde ins sende hamissindir en kisa zamanda bebegne kavrsun cnm
Ya stres inan her yerde bnde kaynanamla yaşıyorum hasta bn bakıyorum bnm esimde sinirlidir yani bo tek bizde mi var veren rabbim alanda o isterse olur sen tevekkül et sen bol bol isyan etme cnm bizde böyle sınanıyoruz işte ne yapalım sabretmek gerek

Ya stres inan her yerde bnde kaynanamla yaşıyorum hasta bn bakıyorum bnm esimde sinirlidir yani bo tek bizde mi var veren rabbim alanda o isterse olur sen tevekkül et sen bol bol isyan etme cnm bizde böyle sınanıyoruz işte ne yapalım sabretmek gerek

insanin elnde olmyoki dusunmemek bakalm artk hayrlisa olrsada Allabtan olmazsada Allhtan her seyin hayirlisi

Arkadaslar bende brokoli kürüne başladım tüpler genişletip tıkanıklığı açıyor mus inşallah faydasını görürüm bide süt buharıni da yapacağım annem Gile geldik eşim le saol sun çok destek oluyor annem eşim :)

X