Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Vallhi ben anaztezili oldum bayildim ayildim o kadar cok sukur temiz cikti
Ben anestezi almadım birebir doktor ile muhabbet ede ede yaptık. Herşeyi yaşadım ama hafif bir adet sancısı yaşadım iyikide anestezi almamisim. Kendi özel doktorumada gittik o da ilaç sayesinde temizlenmistir iyice dedi

Cnm bnde aliagadayım geçmiş olsn bnde bu ay sada hastanesinde çekilcem inşallah ama anestezili yapiyolarmis bnm doktoRum. İnşallah hpmiz muradimiza erer iz sen nerde yPtrdin?

Cnm bnde aliagadayım geçmiş olsn bnde bu ay sada hastanesinde çekilcem inşallah ama anestezili yapiyolarmis bnm doktoRum. İnşallah hpmiz muradimiza erer iz sen nerde yPtrdin?
Insallah canim bende anestezili oldum hic birsey hissetmedim o yuzden izmir konak cankaya tip merkezinde cekildim

Eklentiler

• 1486728159427-1693736810.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 59
Bi kac tane ettim okunmuyor bazı yerleri diye canim

Merhabalarrrr...Ben de kaç aydır direndim direndim sonunda geçtiğimiz çarşamba çektirdim HSG yi... Anestezi olmadan özel bir hastanede çektirdim .... İlk ilacı verdi doktorum sol tüpüm de biraz zorlanma var dedi haklı idi çünkü çok sancım oldu hakikaten sol tarafımda...filme baktı geldi hadi bir kez daha güzel kızım dedi (( sonrasında tekrar ilacı verdiğinde o kadar da sancım olmadı sanırım açıldı dedim ... filme baktı geldi tamamdır dedi. Sonuç sağ taraf çok iyi sol tüp de açıldı :)))Çok şükür rabbime...Eşimde de sıkıntı yokmuş şükür...bekleyebiliriz dedi tamam dedik :)) içim cok rahatladı sakın benım gibi direnmeyin gidin yaptırın arkadaşlar... 20 sn de biraz sancı tamam... Bikaç gün pembe akıntım oldu sonra geçti...Şimdi küçük meleğimi bekliyorum Rabbim herkese nasip etsin...

Ayy cnm ne güzel anlatmissin sonuda güzel olmus. Cektirdigin ay mi hemen hamile kaldin ? Allah kucaginada sag salim almani nasip etsin insallah

Nasıl yanii ben anlamadım aynı ay iicn demi gebe kaldınız gözünüz aydın tabi önceliklede hgs çekildiğiniz ay gebemi kaldiniz

Vallhi anlamadım bi halt Rabbim den hayırlısını istiyorum alalh yardımcımız olsun ama ben asilama yaptircam karar verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…