Rahim filmi hgs

Merhabalar durumum için konulara bakarken gördüm yorumunuzu hiç gebelik yaşamadiginiz için mi hemen gün verildi tarih olarak uzunda olsa, benim bir kızım var sonrasında iki düşük var özelde istedi ücret çok Yaptıramadim devlete gittim bugün bir sene hiç hamile kalmamış olman gerekir dedi sizede söylendi mi hiç acaba

Hayır bana böyle birşey söylenmedi benimde 4. Gebeligim rahim filmi cekildi hiçbir sıkıntı çıkmadı sonrasında ben yumurta geliştirici kullandım yine hamile kalamadim adet olunca İbrahim saracoglunun incir kürünü ve hayıt tohumu kullandım kullandığım ay hamile kaldım şuan 4 aylık olduk çok şükür inşallah dizinde çabucak olur Rabbim kimsenin.kucagini boş birakmasin

Merhaba, sağlıklı kucağınıza alırsınız inşallah Hayıt tohumunu nerden aldınız acaba bende almak istiyorum ama herhangi bir yerden almayım diyorum.

Merhaba, ben 7 aydır deniyorum. Doktor hiç sorun yok 1 yıl bekleyelim dedi bende rahim filmi istedim. Biz istemediğimiz sürece doktorlar 1 yıl dolmadan yapmıyor. Ben üniversite hastanesinde yaptırdım 170 TL gibi bir ücret verdim. Sağ tüpüm kapalı çıktı. Eğer doktoru dinleseydim o kadar zaman bekleyecektim tedaviye geç kalacaktım. Gen testi de verin bence. Bir arkadaşım iki kere düşük yaptı sonra gen testi verdi kanda pıhtılaşma olduğu için bebek tutunamıyormuş. Yani yapılması gereken tüm testler yapılmalı beklemek zaman kaybı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…