Rahim filmi hgs

Filanfalan01

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
75
15
Kızlar 2 kez kimyasal gebelik geçirdim 3 senedir çocuk istiyorum . Doktor bi rahim filmi çekmemi önerdi . Yarın gideceğim gün almak için fakat korkuyorum . Aslında hastane de anestezili de varmış bilmiyorum doktor ne dicek de sizce anestezili mi yaptırmalıyım? Ağrılı bir işlem mi ne kadar sürüyor yakın zaman da çektiren varsa yorumları beklerim

Anestezili olmustum ben
10dklik bi bayilma sureci oluyor
5 dklik bi islem
Sonrasinda agri aci hissetmedim
Toplamda yarim saatte hallolmustu

Ben de rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum ama aynı şekilde korkuyorum da. Anestezili olunca hastanede mi yatıyoruz nasıl bir süreç detay verebilir misiniz? Ayrıca fiyatlar nasıl?

Ben de rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum ama aynı şekilde korkuyorum da. Anestezili olunca hastanede mi yatıyoruz nasıl bir süreç detay verebilir misiniz? Ayrıca fiyatlar nasıl?
Fiytalar her yerde farklıdır. Çok kolay oldugunu söyleyen de var çok zor olduğunu söyleyende o yüzden anestezili çektim diğer türlü cesaret edemezdim. Adetiniz bittikten 2 3 gün sonra çekilir. Öncesinde hastane önlüğü giyiyorsunz damar yolu açılıyor bir tüp kan alınıyor daha sonra film çekilecek odaya gidiyorsunz ve koldan ilacı veriyor siz hemen bayılıyorsnz çok kısa bir süre sonra gözlerinizi kendi odanızda açıyorsnuz ne olup bittiğini hatırlamıyorsunuz.ayilma bayilma 20 dakka sürmüyor:) Sonrasında biraz mide bulantısı ve sersemlik oluyr ama hemen geçiyor daha sonra tam kendinize gelince taburcu ediliyorsnz.

Ben özelde Ocak ayında çektirdim 4000 liraya anestezili zaten arada 250 TL fark var dediler. Anestezili çekildim uyudum uyandım bitmişti hiç birşey hissetmedim acı ağrı da olmadı benim sol tüpüm kapalı çıktı bizde iki yıllık evliyiz çocuk istiyoruz Şimdi Aşılama yaptırdım günleri bekliyorum gebelik varmı yokmu diye.

Ben Mart ayında özel bir hastanede anestezili rahim filmi çekildim 4000 TL'ye zaten damar yolu açıp bayıltıyorlar sizi ilk önce uyandığınızda hiçbir şey hatırlamıyorsunuz sonrasında odanıza geçiriyorlar ve tamamen uyanmanızı bekliyorlar sonuç hemen doktorun odasına gitmiş oluyor benim hafif bir kasık ağrım olmuştu ve hafif hafif lekelenmeler oldu ama 2-3 saat içinde geçiyor bunlar korkmayın.

Bende bu ay regl olmayı bekliyorum. Olunca gitcem doktor aşılama dedi. Sizin ilk mi aşılama?

bende agustos de çekildim anestezili uyudum uyandım yarım saat içinde bitti sonrası agrı olmadı uyanunca dakikalık bi sızı oldu ve kan geldi aonra ne kan ne bişey gelmedi çok korktum erteledim ama hiç boşa stres yapmaya değmezmiş asla yaptır canım 5500 yaptırdım

hastanede yatmıyorsun yatış işlemi yapıyorsun giriş yapıluyo odaya çıkıyorsun kan alıyolar damar yolu acıyolar 15 20 dakkika sonra ameliyathaneye iniyorsun bi sakinleştirici yapmışlardı bana sonra doktorum geldi anesteziyi verdiler yukarıda uyandım

Ben haziran ayında Sonomed Kadıköy'de çektirdim doktorum orası iyi çekiyor diyerek önermişti, hiç acı ağrı olmadı emar cihazı gibi uzanıyorsun rahmin üzerine denk gelecek sekilde yukarda bir cihaz var , alttan da jel sürüp metal bir cihaz ile giriyorlar iceriye sıvı veriyorlarmış , görevli her hareketinde ne yaptığını sesli olarak söylüyor polip var mı ağrı var mı vs diye soru sormuştu , içerde profesör ekrandan bakıyor herhalde .Ağrı sızı olmadı sadece adet agrısı gibi bir ağrı hissettim tüplere sıvıyı verirken, üç bin lira vermiştim

Anestezi falan yapılmadı. İşlem birkaç dakika sürdü

Merhaba kızlar bende bugün rahim filmi.icin gün aldım fakat bana çok ileri tarihe verdiler ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum oyuzden mi acaba bir sıkıntı olur mu galiba yumurtlama günümden sonrasına denk geliyor bilgisi olan var mi

Bende bugün oraya randevu aldım çarşamba için . Bana da orayı önerdiler c tipi cihazmıs daha ağrısız oluyormuş . Anesteziye gerek bile yok dediler bende anestezisiz cekilcem . İnşallah bende ağrı hissetmem çok korkuyorum . Bana da 3000 dediler . Anestezili de 5000 miş . Kaç dk sürdü , bir de cihaz sadece rahim hizasında mı duruyor tüm vücut mu giriyoruz

Adet bitince 3 gün içinde çekilmesi gerekiyor , eğer ileri tarih olursa o ayı değerlendiremezsin sanırım . Çünkü içeri ilaç verecekler spermleri de etkiler haliyle temizler yani .

Susu3434 muayene sedyesi gibi sedyeye uzanıyorsun dizlerini büküyorsun ,yukarıda da davlumbaz gibi düşün hareket ettirilebilen bir cihaz var onu rahmin olduğu yere doğru konumlandırıyorlar , beş dk falan sürmüştür.Öncesinde de iç çamaşırları dahil üzerindeki tüm kıyafetlerini çıkarıp sana verilen önlük ve terlikleri giyiyorsun çamaşırlarını çantanı sana gösterilen kabine koyup kabinini kilitliyorsun anahtarını yanına alıyorsun

Devlet Hastanesi'nde yaptıracağım beb

Ağrı acı çok oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…