Rahim filmi çektireceğim acil yardım

İyi bari. Tüp açma işlemleri falan da çok ağrılı oluyor diyorlardı. Sizin olmamış ağrınız. Sevindim sizin adınıza. Bunun üstüne hamile kalırsınız artık inşallah

Dediğim gibi 1 ay aralıklarla 2 kez yaptırdım ya ben belki acıya dayanikliyim ondan olabilir sizi üzduysem kusura bakmayin

Dediğim gibi 1 ay aralıklarla 2 kez yaptırdım ya ben belki acıya dayanikliyim ondan olabilir sizi üzduysem kusura bakmayin
Yoo. Üzmediniz. Sorun değil de bu konuda 2 çok ayrı görüş var. Hiç acı çekmeyen bir de benim gibi dayanılmaz ağrı yaşayan. Belirtmek istedim sadece

Sonuçlar nedir anestezili mi oldu ağrı acı oldu mu bende carsamba günü cektirecegim Dr sabah aç susuz gel dedi
Bende aç gittim anestezili çektirecektim. Beklerken benden önce biri girdi gülerek çıktı onunla konuştum dedi çektir bişe yok valla çeken iyi ağrı yok dedi bi gazla girdim. 20 saniye kadar ilaçla açmaya çalışırken sancım oldu adet olursunuz ya öyle sancı bide tuvalete sıkışırsınız iyice ama sonra oturunca baskı olur o tarz bişe oldu geçti. Sağ tüpüm ve rahim ağzım tıkalı çıktı açtılar. Şuan halsizlik var bende ağrı yok biraz kanama oldu

Çarşamba günü bende cektirecegim adet bitiminden sonra gel dedi doktor bugün adet bitti Çarşamba günü gidip cektirecegim inşallah bakalım bende sonuç ne olacak bilmiyorum yaklaşık bir buçuk yıldır deniyoruz bizde gebelik için oluşmuyor

Merhaba , ben hem eski tip hem de c kollu çektirdim.
Aslında c kollu veya eski tip bilmiyordum.
Gitmiş olduğum doktorum anlaşmalı olduğu özel hastanede 1 gün misafir olarak giriş yaptırıp( gece kalmıyorsunuz ) sabah giriş akşm üstü çıkış neyse narkozlu olarak çekti.
Biraz kanamam ve sancım oldu. Ama çok değildi.çıkan sonucu farklı doktorlara da gönderdim ve farklı sonuçlar çıkınca İstanbul’a gidip c kollu olarak çekildim.
Narkozsuz ve kanama çok az ve ağrı acı hiç yok.
ve yatış yok. Rahatlık açısından c kollu daha iyi.

Bana rahim ağzın ve sağ tüpün tıkalıydı açtık dediler inşallah olur çektirince yazın bize de

Arkadaşlar konuyla bir ilgisi yok ama ben vakum kürtaj sonrası ilk 2 ay normal adet oldum. Fakat son 5 aydır ki adetimin miktarında ve gününde azalma var. Vajinal ultrasonda bir sorun çıkmadı rahim içi yapışıklık duydum sizce yapışıklık olsaydı ilk 2 ay noemal adet görürmüydüm? Ya da bu yapışıklık vajinal ultrasonda görülürmü?

vajinal ultrasonda görülmez cnm HSG yani histeroskopi kullanılarak teşhis tam kunulur,

vajinal ultrasonda görülmez cnm HSG yani histeroskopi kullanılarak teşhis tam kunulur,
Yani yapışıklık ola bilirmi? Kürtaj sonrası ilk 2 ay gayet normal adet oldum. Yapışıklık olsaydı o 2 ayı da çok az ve kısa süreli adet olmam gerekmezmiydi?

evet dğruda onu öğrenmek için sıvı verilip dediğim işlem yapılıyor ve yapışıklık yada tıkanıklık varsa tüplerde açılabiliyor

kızlar merhaba bende perşembe rahim filmi çektirdim. Yaptıracağınız yerdeki cihazı mutlaka sorun derim, eski tip makinalar çok acıtıyormuş. Ben c kollu makinede anestezisiz çektirdim, 2-3 dakika sürdü, hiç acımadı diyebilirim. Öncesinde çok korkuyordum ayaklarım titredi işleme girerken burada okuduğum yorumlar aklıma geldi ama hiç korkutuğum gibi olmadı, korktuğunuz için işlemi ertelemeyin derim. Sadece cihazı sorun, yeni nesil makinalarda acı yok diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…