Rahim filmi çektireceğim acil yardım

Yani yapışıklık ola bilirmi? Kürtaj sonrası ilk 2 ay gayet normal adet oldum. Yapışıklık olsaydı o 2 ayı da çok az ve kısa süreli adet olmam gerekmezmiydi?
2 sene önce kürtaj olmuştum, sonrasında hamile kalmadım tekrar. Başka doktora gittim, rahimde yapışıklık var onu temizlemek gerekiyor dedi. Döllenmenin tam yerleşeceği alandaymış etkisi vardır dedi. Salı günü histeroskopi yapılacak.

Gerçekten korkacak hiçbir şey yokmuş. Bende buradaki yorumlardan sonra çok korkarak gittim. Ama işlemin tamamı 5 dakika bile sürmüyor. Adet sancısına benzer bir sancı oluyor fakat 1-2 dakika içinde geçiyor.

Ben de bugün çektirdim makine hakkında bilgim yok maalesef ama çok sancım oldu çekilirken. Çektirdikten sonra da sancım 45 dakikaya yakın sürdü. Anestezili olursa onu öneririm kesinlikle. Ağrı eşiği de önemli benim ağrı eşiğim düşük olduğu için ekstra ağrı çektim.

Ay bn de de yapışıklık var dr laporoskpi dedi çok korkuyorm başka bi yçntem yokmudur ya yapişikliği açmak için

Ay bn de de yapışıklık var dr laporoskpi dedi çok korkuyorm başka bi yçntem yokmudur ya yapişikliği açmak için
Çok geç gördüm kusura bakmayın. Temizlendi benim yapışıklık. Anestezi ile yapılan bir işlem, uyudum uyandım tertemiz, en ufak bir acı, ağrı hissetmedim sonrasında. Reglm de gecikmedi tam günümde oldum. Korkacak bir şey yok merak etmeyin, anlamıyorsunuz bile. Sabah 10 gibi yapıldı işlem öğlen 1de evdeydim.

Nerde yaptırdınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…