Rahim filmi çektireceğim acil yardım

Evet doktor dedi ki doğal yolla gebelik en güzel şeydir ve 5 ay da kısa bir süre . Kanallara da bi bakalım aklımız kalmasın sonra zamana bırakacağız dedi
Ovulasyon testi ile aşağı yukarı yumurtlama günlerinizi öğrenin. Sonra zamanla siz de anlarsınız zaten vücudunuzun tepkilerinden. Kasık ağrısı, akıntılar falan. Kasmasan o günleri değerlendirirsiniz. Sonra olur zaten Allah’ın izniyle

Ovulasyon testi aldım her gün yaptım adetimin ilk gününden itibaren 13. Gün yumurtlama oldu ama maalesef adet oldum gene . Doktor rahim filmi istedi işte

Ovulasyon testi aldım her gün yaptım adetimin ilk gününden itibaren 13. Gün yumurtlama oldu ama maalesef adet oldum gene . Doktor rahim filmi istedi işte
Tamam. Sürekli ovulasyon testi yapmak da strese sokar. Adetin 10. Gününden sonra 1 hafta her gün ya da gün aşırı birlikte olabilirsiniz

C kollu muydu makina. Kimileri çok kötüydü acıdan duramadım diyor kimileri de sizin gibi söylüyor. İyice kafam karıştı :) kişiden kişiye ve makinadan makinaya değişiyor o zaman bu durum
Valla C miydi B miydi bilmiyorum canım:)) ama yerin adı echomar görüntüleme. Şişlide yeri. İnternette echomar hsg çekimi yaz, video çıkıyor . Oradan anlaşılır belki makinenin türü

3 ay oldu 2 kez yaptırdım sadece ilaç bosaltirken açıyor ama öyle dayanilmiycak bir şey yok abartiyolar bence ama benim sol tüp tıkalı açılmıyor sağ kıl gibi o yüzden tüp bebek yaptirdim şuan transferinin 7 ci günü deli gibi şüpheler korkular

Abartılmıyor. Kullanılan makine ve doktorla alakalı. Düşük yaptım ben. Neredeyse ona yakın bi sancıydı

Pek bi ağrım olmadı. 15 saniye kadar hem adet sancısı gibi hem de tuvalete sıkışmışım patlicakmış gibi hissim oldu ama sadece 15 saniye yani. Gülerek çıktım. Sonucum da dedi ki rahim ağzın tıkalı ayrıca sağ tüpün tıkalı, sol tüpünün de yarısı açık yumurtaya ulaşmadı ilaç dedi. Sol tüpü ilaç gider gitmez açtım sağ tüpünü 4. İlaç verişimde açabildim dedi. Rahim ağzınıda açtı saliselik ağrısı oldu onun da 3 ay beklicez eşininde seninde hiçbir sorunu yok bekliceğiz dedi doktor

Abartılmıyor. Kullanılan makine ve doktorla alakalı. Düşük yaptım ben. Neredeyse ona yakın bi sancıydı
Çeken kadın bana dedi ki ben 30 yıldır çekiyorum gel anestezi alma bak haksızsam sonra bana söyle çeken kişiye göre değişiyor o dedi bi güven geldi tmm dedim gerçekten de dediği gibiymiş

Çeken kadın bana dedi ki ben 30 yıldır çekiyorum gel anestezi alma bak haksızsam sonra bana söyle çeken kişiye göre değişiyor o dedi bi güven geldi tmm dedim gerçekten de dediği gibiymiş
Ama çekim bitti çıktım biraz yürüdüm akabinde bir sancı oldu sanki adetim gibi böyle fena. Uzanınca geçti oda

Evet benim çekilen arkadaşlar beni öyle korkuttu ki ağladık öldük bittik diyerek . Bu muymuş be dedim içerde :)

Evet benim çekilen arkadaşlar beni öyle korkuttu ki ağladık öldük bittik diyerek . Bu muymuş be dedim içerde :)
Keşke öyle geçici bir şey olsaydı şuan su belirsizlik beni öldüruyor keşke rahim filmi çekseler böyle huzursuz bekleyiş olmasa keşke

Ben rahim filminden bahsediyorum ama anlamadım nasıl düşük oluyor hamileyken yaptiriliyormu
Ben de rahim filminden bahsediyorum. Ağrısı abartılıyor demişsiniz ya. Ben de abartılmıyor. Gerçekten çok ağrıyor. Düşük yaptığım zamanki ağrı kadar neredeyse ağrısı diyorum. Ağrının şiddetini anlatmak için hani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…