Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi çekilip hemen hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben avrupa yakasındayım canım şişlideki echomar bana daha yakın oraya gidicem inşallah benimkisi de seninki gibi kolay geçer

Adet gecikmesi yaşadın mı peki rahim filminden sonra birde ilacı içerden verince adet sancısı gibi bir ağrı oluyormuş sende de oldu mu

Hayır kesinlikle olmadı ben hiçbişey hissetmediğim için hatta dedimki ilacı verecekmisiniz? Doktor "Çoktan verdim bile bitti" dedi😀 düşün o kadar hissetmedim
Eğer orda yaptıracaksan hiç kuşkun olmasın cihazları son sistem zerre kadar hissetmiyosun 5 dakikada bitiyo
Benim adet günüm henüz gelmedi
İnşâllah bebişlerimiz gelir🥰
Bu arada hsg'den sonra korunmana gerek yok doktora sordum zaten antibiyotiğe de gerek yok dedi sadece o gün pembe lekelenmem olmuştu ertesi gün geçti ben enfeksiyon sıkıntısı olması ihtimaline karşı 3 gün bekledim sonra denemeye devam🤭

Ben avrupa yakasındayım canım şişlideki echomar bana daha yakın oraya gidicem inşallah benimkisi de seninki gibi kolay geçer

İnşallah canım emin ol çok rahat...
Cevat beye sordum zaten hsg'den sonra hamilelik şansının arttığını söyledi
İnşallah vesile olur bizede🤲

[/QUOTE]

İnşallah canım bol bol dua edelim:dua:evet filmi çektirdikten 4-5 ay içinde hamile kalma şansı çok yüksekmiş

Zerre kadar ağrım acım olmadı o kadar rahat geçtiki ilacı verirlerken bile hiç hissetmedim:) Adetimin 8.gününde yaptırdım. Bana en geç 10.güne kadar yapıyoruz dediler.
Zaten 5-10 dakikalık bir işlem. Anestezi de almadım. Yaptırdığın yer önemli. Son çıkan C kollu dijital cihazlar kesinlikle acıtmıyor hissetmiyosun bile... Ağrı hissedenlere eski tür cihazlar kullanılıyor ama yeni sistem öyle değil. Yeterki iyi bi yerde yaptır gerisini düşünme:)
İstanbuldaysan benim yaptırdığım yeri önerebilirim canım
ankara dayım kuzum

Adet bitiminden sonra 12. Gün oluyor benim ama kalırsa ocak ayına kalıyor bidaha gün yokmuş hiç yardımcı olmıyorlar maalesef 😤
Anladım canım ozaman korun tabi 12 güne gebelik riski de var rahmin kalınlasacağı için net sonuç da olmayabilir iyisimi bir sonra ki ay dene

Kızlar geçen ay rahim filmi çekildim. Tertemiz çıktı. Acaba rahım filmiden sonra hamile kalan oldu mu? Cubku doktorum 3 ay çok elverişli dedi. Bu ay hamıle kalamadım ben ama 3 ay ıcınde hamıle kalan varmı acaba bırbırımıze destek olalım..
Ben çektireli 3 ay oldu ama hala gelen giden yok😑

Ben de daha yeni çektirdim bursa tomokayda zaten doktorum dünya tatlısı bi adam yeşim hanım var hemşiresi hep yanımdaydı elimi tuttu tüpler açık rahim küçük biraz ama bebek taşırsın dedi ilacın geçtiğini hissediyosun zaten bu his bile mutlu ediyo insanı her ne kadar çok az ağrın olsa da şükür sebebi isteyen herkesin kucağı boş kalmasın inşallah korkmayın ön tanı için mutlaka çektirin içiniz rahat olsun

Hadi ya ileri düzey demekki☹ hafif tıkanmaları açıyolar ama o zaman senin histereskopi olman lazım doktor dedi mi onu?
Yok öyle bişey demedi diğer tüpün açık hamile kalırsın bekleyin dedi adetim düzensiz diyince de femara ve çatlatma iğnesi verdi ama yumurtalarım gelişmiyor :KK43: :110:

Yok öyle bişey demedi diğer tüpün açık hamile kalırsın bekleyin dedi adetim düzensiz diyince de femara ve çatlatma iğnesi verdi ama yumurtalarım gelişmiyor :KK43: :110:

Hiç inofolic combi kullandınmı canım?
Veya neydi adı promotil woman adlı bi takviye var bunlar biraz pahalı ama 2-3 kutu kullansan yumurtalıkların düzgün çalışıp kaliteli yumurtlama olmasını sağlıyomuş
Rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin
Ümitsizliğe düşme sakın💗

X