Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi çekilip hemen hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bu ney vitamin falan mı doktorlar verıyor mu bir sorayım Ona ben

Yumurtalıkların düzgün çalışması için gerekli olan maddeleri içeren, aynı zamanda +folik asit de içeren takviye canım☺️
Doktorun bilir sorabilirsin pco varsa iyi gelir ondan dedim çünkü bunu genellikle pco 'su olanlar kullanıyor

Sizde pco var mıydı, inofolic combi ile hamile kaldınız mı?

Bir de bu sitenin linkini atabilir misiniz acaba ben bu fiyata aradım ama bulamadım en uygun 75 tl çıkıyor

Bende çok şükür yok canım ama bunu kullanıpda hamile kalanları duydum yumurtalıkların düzgün çalışmasını sağlıyormuş inşÂllah sanada faydası olur
Linki bu

Yumurtalıkların düzgün çalışması için gerekli olan maddeleri içeren, aynı zamanda +folik asit de içeren takviye canım☺️
Doktorun bilir sorabilirsin pco varsa iyi gelir ondan dedim çünkü bunu genellikle pco 'su olanlar kullanıyor
Çok saol canımbenım mutlaka alıcam cubku benım folik asit işe yaramıyor galiba 🤦🏼‍♀️🥺🙏🏻

Ay ben aynen folıdoce kullanıyorjm günde bir tane aç karnına canım

Folidoce iyidir canım ama inofolic combi'nin içeriğinde başka şeylerde var hatta prospektüsü yollıyım okursun pco'danda bahsedilmiş

Screenshot_20191005-114945.png
Screenshot_20191005-115013.png

Oo harbıden cok iyimıs kuzu çok saol ya 70 lıra vermeye değer ben hemen alayım yarın fiyatı ıyıykennnn😨😨

İnşÂllah faydası olur kuzum birkaç ay önce 55 liraydı hemen arttırıyolar 😳
Kullanabilirsen 2-3 kutu kullanman iyiymiş çünkü kullananlar yazmışki faydasını görmek için 3 ay kullanmak gerek
İnşallah o kadara kalmadan hamile kalırsın

Kızlar geçen ay rahim filmi çekildim. Tertemiz çıktı. Acaba rahım filmiden sonra hamile kalan oldu mu? Cubku doktorum 3 ay çok elverişli dedi. Bu ay hamıle kalamadım ben ama 3 ay ıcınde hamıle kalan varmı acaba bırbırımıze
Kızlar geçen ay rahim filmi çekildim. Tertemiz çıktı. Acaba rahım filmiden sonra hamile kalan oldu mu? Cubku doktorum 3 ay çok elverişli dedi. Bu ay hamıle kalamadım ben ama 3 ay ıcınde hamıle kalan varmı acaba bırbırımıze destek olalım..
Ne kadara cektirdiniz acaba?

Kızlar ben aylar öncesinden rahim filmi için randevu almıştım. Fakat süreç içinde kullandığım ilaçlardan bu ay erken adet oldum dr. Korun rahim filmine kadar dedi o sorun değilde rahim filmi çeken yer adetten hemen sonra gel dedi. Sizce bir sey fark eder mi? Dr. Korundugın sürece sorun yok dedi

Kızlar ben aylar öncesinden rahim filmi için randevu almıştım. Fakat süreç içinde kullandığım ilaçlardan bu ay erken adet oldum dr. Korun rahim filmine kadar dedi o sorun değilde rahim filmi çeken yer adetten hemen sonra gel dedi. Sizce bir sey fark eder mi? Dr. Korundugın sürece sorun yok dedi
Adetten hemen sonra git canım en geç 3 gün sonra

Yumurtalıkların düzgün çalışması için gerekli olan maddeleri içeren, aynı zamanda +folik asit de içeren takviye canım☺

Inofolic combinin icerignde inotisol var ve 200mg folik asit var yani gunde iki tane icmeniz gerekiyor. Mavisinde dedigi gibi cok faydali. Bende pco yok ama kolaylastirmasi acisindan 3 kutu tukettikten sonra promotil women a gectim icerigi daha zengin geldi aylik 200₺ civari oluyor. Inofolic combiye gore bi tik daha dusuk fiyat ve cok daha zengin icerigi

Hamile olma durumun olmadigi takdirde cekilecek zamanin onemi yokmus. Hamile olma ihtimali olmasin diye adetten sonra kisitli bir gun icerisinde cagiriyorlarki doktor, yumurtlama donemine girmeden o risk ortada yokken cekilsin. E tabi birde hazir cekildikten sonra hamile kalma olasiligida arttigi icin o ayi bos gecmek istemiyor insan. Sana doktor korunndemis ztn o ihtimal olmasin diye. Yani icin rahat olsun. Adeti olamayan kisilerde bile kan testi ile bakip hamile degilse yapilabiliniyormus

Hamile olma durumun olmadigi takdirde cekilecek zamanin onemi yokmus. Hamile olma ihtimali olmasin diye adetten sonra kisitli bir gun icerisinde cagiriyorlarki doktor, yumurtlama donemine girmeden o risk ortada yokken cekilsin. E tabi birde hazir cekildikten sonra hamile kalma olasiligida arttigi icin o ayi bos gecmek istemiyor insan. Sana doktor korunndemis ztn o ihtimal olmasin diye. Yani icin rahat olsun. Adeti olamayan kisilerde bile kan testi ile bakip hamile degilse yapilabiliniyormus

Sağol canım ya içimi rahatlattın. Biz de adete göre ayarlamıştk ama duphatsonla cok erken adet oldum ordan karıştı işler nasip böyleymiş demek ki muhtemelen bu ay boşa geçecek ama napalım kalırsa ocağa kalıyor bidaha.inşallaj sağlıklı bir şekilde nasip olur annelik bir düşüğüm oldu bidaha hamile kalamadım. Hayırlı zamanda gelsin inşallah

Sağol canım ya içimi rahatlattın. Biz de adete göre ayarlamıştk ama duphatsonla cok erken adet oldum ordan karıştı işler nasip böyleymiş demek ki muhtemelen bu ay boşa geçecek ama napalım kalırsa ocağa kalıyor bidaha.inşallaj sağlıklı bir şekilde nasip olur annelik bir düşüğüm oldu bidaha hamile kalamadım. Hayırlı zamanda gelsin inşallah

Insallah canimmm hepimiz icin♥️♥️♥️

X