Gebeliğe Hazırlık Rahim duvarı inceliği

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım instagramda mfk diye bir doktor var o doktoru takip et doğaldan hamilelik icin guzel tavsiyeleri var ben onun tavsiyeleri ile doğaldan deniyeceğim bir kac ay
Çok çok teşekkür ederim canımm, bakıyım hemen. İnşallah çözülür sorunumuz

Çok çok teşekkür ederim canımm, bakıyım hemen. İnşallah çözülür sorunumuz
Burada geçmiş olsun demeyi unuttum cok geçmiş olsun. Ne yazikki saglik ticari işleme döküldü. Kurtaj yaparken rahim duvari fazla kazindiysa ki boyle durumlar olabiliyor ondandir canim allah yardimcimiz olsun

Burada geçmiş olsun demeyi unuttum cok geçmiş olsun. Ne yazikki saglik ticari işleme döküldü. Kurtaj yaparken rahim duvari fazla kazindiysa ki boyle durumlar olabiliyor ondandir canim allah yardimcimiz olsun
Çok sağol canım. O kadar haklısın ki.. Üstelik kürtajı yapan doktor çok tanınmış işinde iyi bilinen bir doktordu diye güvenerek gitmiştim..vardır herşeyde bir hayır diyelim artık. Amin canım amin.

Çok sağol canım. O kadar haklısın ki.. Üstelik kürtajı yapan doktor çok tanınmış işinde iyi bilinen bir doktordu diye güvenerek gitmiştim..vardır herşeyde bir hayır diyelim artık. Amin canım amin.
Benim tedaviler ameliyatlar icin dr.lerde iyi yerdeki iyi dr.ler ama sonucumuz hüsran oldu ne yazikki

Ben de kürtaj sonrası gebe kalamadım. Rahim duvarı inceliği sorunum oldu yıllarca. Tüp bebek tedavisi gördüm, 6 sefer embriyo transferim oldu. Üstelik 4 tanesi pgtli embriyo idi. Sadece bir defa beta hcg 79 oldu, sonra hızlıca düştü. 7.4 mm ye kadar çıktı rahim kalınlığı. Çok ta umutsuz değildi doktorum ama olmadı. Artık tedavileri bıraktım.

Ben de kürtaj sonrası gebe kalamadım. Rahim duvarı inceliği sorunum oldu yıllarca. Tüp bebek tedavisi gördüm, 6 sefer embriyo transferim oldu. Üstelik 4 tanesi pgtli embriyo idi. Sadece bir defa beta hcg 79 oldu, sonra hızlıca düştü. 7.4 mm ye kadar çıktı rahim kalınlığı. Çok ta umutsuz değildi doktorum ama olmadı. Artık tedavileri bıraktım.

Çok geçmiş olsun canım.. Benim ilk transferim olacak, rahim duvarı nasıl incelmişse artık olasılık çok düşüyor demek ki..

Ben kürtaj olurken dr hiç sorun olmaz endişelenme demişti.. Nasıl üzülüyorum kaç sene geçti üstünden hâlâ ince, ne diyim hayırlısı her şeyin

ben de başıma gelince çok şaşırmıştım.
Kaç kez kürtaj olmuştunuz, benim tek kürtajdı.. Ortalama rahim kalınlığınız 7 civarı mıydı bi de, çok soru sordum kusura bakmayın

1 defa oldum. Son 4 transferimde 7-7.4 mm arasında idi.
Acaba rahimde hasar mı oluyor sadece incelik dışında bilemedim ki.. Kimisinin de ince olmasına rağmen tutmuş diye okudum ama kürtajdan mı değil mi detay yazmamışlar. Yani kürtajdan sonra zedelenme gibi bir durum mu oluyor ki..

Bu rahim inceliğine bir çözüm bulan var mı ben kafayı yemek üzereyim bir yılda 3 kere hamile kaldım biri dış gebelik ikisi düşük oldu t rahim ameliyatı oldum her şey düzelecek derken adet olmuyorum rahim duvarım 4.1 çıkıyor en fazla ben ne yapacağım ya

Bu rahim inceliğine bir çözüm bulan var mı ben kafayı yemek üzereyim bir yılda 3 kere hamile kaldım biri dış gebelik ikisi düşük oldu t rahim ameliyatı oldum her şey düzelecek derken adet olmuyorum rahim duvarım 4.1 çıkıyor en fazla ben ne yapacağım ya
Ben de henüz bulamadım, ilaçlarla bir yere kadar artırabiliyorlar anladığım kadarıyla..

Yumurtlamadığın için de kalınlaşmıyor dedi bi doktor klomen verdi ben normalde yumurtlardım ne oluyor anlamıyorum
Stres, üzüntü de çok etkiliyor yumurtlama döngüsünü. Tabi incelemesine ekstra katkısı olmuş olabilir.. Ama benim yumurtlamamda sorun yok ona rağmen ince, rahim duvarıyla alakalı tek sorun.

X