Rahim atonisi

mother29

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2011
123
22
Herkese hayırlı akşamlar;
Size bir sorum olacak içimi kemiren.. 3 yıl önce sezeryanla doğum yaptım. Doğum sonrası atoni yaşadım yani çok kanamam oldu, doktorum karnıma bastırıp eliyle alttan müdahale etti, tabii ben de o anın acısıyla bağırıyordum ama doktorum bunu yapmazsa rahmimi almak zorunda kalacağını söyledi (Allah kimseye yaşatmasın). Hatta dışarda eşime vücudu kanamaya müsait demiş. Sonra çok şükür ki bu durum doktorumun o müdahalesiyle geçti.. Oğlum 3 yaşına girdi ve kardeşinin olmasını istiyorum yani bebek istiyorum ama çok korkuyorum ya aynısını ya da daha kötüsünü yaşar mıyım diye... Geçenlerde bir tane doğum doktoruna danıştım, olabilir bu durumu doktorunla paylaş, dedi. Böyle bir durum yaşayıpta tekrar hamile kalan var mı? Tecrübeler belki bana yol gösterir, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..

Size bir sorum olacak içimi kemiren.. 3 yıl önce sezeryanla doğum yaptım. Doğum sonrası atoni yaşadım yani çok kanamam oldu, doktorum karnıma bastırıp eliyle alttan müdahale etti, tabii ben de o anın acısıyla bağırıyordum ama doktorum bunu yapmazsa rahmimi almak zorunda kalacağını söyledi (Allah kimseye yaşatmasın). Hatta dışarda eşime vücudu kanamaya müsait demiş. Sonra çok şükür ki bu durum doktorumun o müdahalesiyle geçti.. Oğlum 3 yaşına girdi ve kardeşinin olmasını istiyorum yani bebek istiyorum ama çok korkuyorum ya aynısını ya da daha kötüsünü yaşar mıyım diye... Geçenlerde bir tane doğum doktoruna danıştım, olabilir bu durumu doktorunla paylaş, dedi. Böyle bir durum yaşayıpta tekrar hamile kalan var mı? Tecrübeler belki bana yol gösterir, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..

Cnm bu konuda bir bilgim yok yardımcı olamıcam...geçmiş olsun dilerim aynı sıkıntıları yaşamazsın...

cnm benimde sezeryan dı ve böyle bişey yaşamadım ama eğer bunun önüne geçebilecek bir tedbir varsa mutlaka doktoruna öncesinde anlat ve bencede bir çözümü vardır........

İlginiz için cevabınız için Allah razı olsun.. İnşallah bi daha öyle bir sorun yaşamam, Rabbim sağ salim nasip etsin inşallah tüm isteyenlere..

Size bir sorum olacak içimi kemiren.. 3 yıl önce sezeryanla doğum yaptım. Doğum sonrası atoni yaşadım yani çok kanamam oldu, doktorum karnıma bastırıp eliyle alttan müdahale etti, tabii ben de o anın acısıyla bağırıyordum ama doktorum bunu yapmazsa rahmimi almak zorunda kalacağını söyledi (Allah kimseye yaşatmasın). Hatta dışarda eşime vücudu kanamaya müsait demiş. Sonra çok şükür ki bu durum doktorumun o müdahalesiyle geçti.. Oğlum 3 yaşına girdi ve kardeşinin olmasını istiyorum yani bebek istiyorum ama çok korkuyorum ya aynısını ya da daha kötüsünü yaşar mıyım diye... Geçenlerde bir tane doğum doktoruna danıştım, olabilir bu durumu doktorunla paylaş, dedi. Böyle bir durum yaşayıpta tekrar hamile kalan var mı? Tecrübeler belki bana yol gösterir

7 sene oldu ama yeniden Dr a gitmedi.biz de bu hususta iyi bir branş Dr uygun arıyoruz. 2.doğum da yaşadı bu durumu. Ve hayatı tehlikesi oldu. Siz böyle bir durum mu yaşadınız. Arastrdik biraz 3 yıl sonra tekrar gebelik oluyormuş. Çok istiyor ama cesaret edemiyor

evt ben ıkı yıl once sezeryan sonrası oldu 3gun yogun bakımı yasadım rahmım alınıyordu nerdeyse olumden dondum ve 2yıl oldu ve su an dusunuyorum korkuyorum kac doktora sordum bu bellı olmaz dedıler garantısı yok rahım kası ıle alakalı yasanadabılır yasanmayadabılır garantısı yoktr ben cok arastrdım yasayanda oldu yasamayanda ıste bu korkutucu

evt ben ıkı yıl once sezeryan sonrası oldu 3gun yogun bakımı yasadım rahmım alınıyordu nerdeyse olumden dondum ve 2yıl oldu ve su an dusunuyorum korkuyorum kac doktora sordum bu bellı olmaz dedıler garantısı yok rahım kası ıle alakalı yasanadabılır yasanmayadabılır garantısı yoktr ben cok arastrdım yasayanda oldu yasamayanda ıste bu korkutucu
Canım biz araştırıyoruz bu konuyu Konya da oturuyoruz. Burda Dr ali acar diye biri var.o yaptı müdahale yi eltim onunla görüşecek tekrar insaAllah. Ankara da birkaç Dr ismi verdiler. Onları da arastiracagiz. İnsaAllah sonuçları sana bildirelim.sen nerede oturuyorsun.

Merhabalar sorunuzun üzerinden çok zaman geçmiş ama bende bir defa o durumu yaşadım tekrar hamileyim korkuyorum .Siz ne yaptınız doğumunuz da tekrar aynı durumu yaşadınız mı ?

Sizde sormussunuz doğum yaptınız mı acaba bende 2.dogumumda yaşadım ve şuan hamileyim insan endişe ediyor tabiki

Merhaba konu üzerinden baya geçmiş ama bende hamileyim suan sizin nasil geçti doğumunuz atoni yasadinizmi tekrar umarım görürsünüz çöplersiniz ve inşallah yaşamamışsınızdır atoni

Merhabalar sorunuzun üzerinden çok zaman geçmiş ama bende bir defa o durumu yaşadım tekrar hamileyim korkuyorum .Siz ne yaptınız doğumunuz da tekrar aynı durumu yaşadınız mı ?
Merhabalar umarım görürsünüz mesajimi. Doğumunuz nasıl gecti? İnşallah sorunsuz atlatmissinizdir. Ayni durum bende de var. Ilk gebeligimde atoni yaşadım şimdi yine hamileyim beni de bu konu düsündürüyor?

Canım ilk dogumumda yaşadım. Simdi 23 haftalik hamileyim. Yine olursa diye korkuyorum 😔sizin ilk ikisinde oldu mu? rabbim inşallah sağlıkla sorunsuz kucağına almayı nasip etsin 🤲
2 dogumumdada yaşadım ölümden dondum :KK43: suan 28 gün kaldı doğumuma sabahladım bu gece korkuyorum en çokda 2 çocuğuma bakıp ağlıyorum rabbim yasatmasin birdaha ölmez kalırsam :KK43:( doğum sonrası yazarım size

X