Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Rahim ağzı kanserinin tedavisi var erken teşhis şansından dolayı sağlığına kavuşursun.
Rahim kanseri olup sağlığına kavuşmuş yıllardır mutlu yaşayan çok kişi tanıdım yakınım olanlarda var.
Tez vakitte şifa bulursunuz inşaallah

Ciddimisiniz. Benimde kurtulma sansim var degil mi.

Ayy Cnm yaa doktor bana 5 aylık ömür bictiginde bile senin kadar telaslanmadim ben hatta o kadar soguk kanliydimki pataloji sonucum cikana kadar kimseye soylememistim
Seninki erken teşhis birde rahim kanseri diğer kanserlere göre daha kolay atlatilan bir kanser türüdür daha öncede yazmıştım esim geçen yıl esime böbrek kanseri tanisiyla amelyata alindi hemde en kötü huylusundan böbreğin yarısı alındı ic kanama gecirip ölümden döndü günlerce yoğun bakimda kaldı simdi cok şükür bin şükür iyi

Birde şunu düşün yıllardır ilik nakli bekleyen kanser hastaları var onlar ne yapsın
Sskin Olun ve her şey yolunda gidecegine inanin

Ayyy evettt kanserden degil korkudan olucem. Sizin neden 5 ay omrunuz kaldigini dedi doktor.

Ayyy evettt kanserden degil korkudan olucem. Sizin neden 5 ay omrunuz kaldigini dedi doktor.
Rahim ağzında lekeler tespit edildi bunlar rahim kanserinin en son evresinde olurmuş yani tedavisi imkansizmis dedi doktor biz böyle hastalara 5 ay bile ömür vermiyoruz demisti
Sonucum temiz geldi sonra

Rahim ağzında lekeler tespit edildi bunlar rahim kanserinin en son evresinde olurmuş yani tedavisi imkansizmis dedi doktor biz böyle hastalara 5 ay bile ömür vermiyoruz demisti
Sonucum temiz geldi sonra
Tedavi falan oldunuz mu. Cok sukur temiz gelmis. Ben cokmu abarttim sizce. Yemekten icmekten kesildim. Surekli uyuyorum. Kimseyle konusmuyorum. Sadece buraya yaziyorum.

Tedavi falan oldunuz mu. Cok sukur temiz gelmis. Ben cokmu abarttim sizce. Yemekten icmekten kesildim. Surekli uyuyorum. Kimseyle konusmuyorum. Sadece buraya yaziyorum.
Lekeler kazindi Patalojiye gitti temiz gelince tedavi fln olmadim
Evet abartiyorsunuz ama bu gayet normal korkuyorsunuz
Ama unutmayin bu hastaligin en büyük destekcisi moral hayatiniza kaldiginiz yerden devam edin normal olun

Hergun iyi olucam boyle yapmiycam diyorum. Ama yapamiyorum. Gayret edicem bundan sonra

Canım sen yurtdışına gidecektim gittin mi? Allah şifa versin,korkma iyileşeceğine inanıyorum. Güçlü ol lutfen

Rabbim Safi ismiyle sifa versin kardesim.Allaha dua edin sifa isteyin.
Cörekotuyagini kür olarak kullanin.
Doktor degiliz tabikide ama bilinen bir gercek var Cörekotu yagi ölümden baska her derde deva...

“Çörek otunda kendisine şifâ bulunmayan hiçbir hastalık yoktur, ancak ölüm müstesna.” (Müslim, Selâm:29, no:2215/89, 4/1736)

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.

Öncelikle sakin ol :) yaklaşık 12 yıl önce bende de tip 3 vardı... bir kere rahimağzı kanseri değil, kanser başlangıcı büyük ihtimalle. Profilinden gördüğüm kadarıyle evlisin, evl,ysen arada da olsa kadın doğum doktoruna gittiğini düşünüyorum. buradan yola çıkarak kanseri değil, kanser başlangıcı olma ihtimali yüksek.

İnan bana korkmana gerek yok. ufak bir operasyonla o bölgeyi temizliyorlar. hastanede bile yatmıyorsun, operasyon 20 dk kadar sürüyor. ayıldıktan sonra taburcu ediliyorsun. sadece düzenli kontrol olman gerekiyor. sigara kullanıyorsan bırak, alkol alıyorsan mümkün olduğunca içme. bağışıklığını kuvvetlendirecek şekilde beslen vs... ve en önemlisi moral, bunu sakın sakın unutma. kafana herşeyi takma, hatta hastalığı bile yenilebilecek ufak birşey olarak gör.

Hala çalışıyor mu bilmiyorum ama konunun uzmanı Ali Ayhan'dır, en son Başkent Hastanesi'ndeydi. eğer imkanın varsa ona görünmeni tavsiye ederim.

Yok canim kanserim. Suan kemoterapi aliyorum. Kitle var. Onu kucultup ameliyat olucam. Baskent has. Gidiyorum. Doktorum polat dursun. Ali ayhan ekibinden.

Yok canim kanserim. Suan kemoterapi aliyorum. Kitle var. Onu kucultup ameliyat olucam. Baskent has. Gidiyorum. Doktorum polat dursun. Ali ayhan ekibinden.

Allah yardimcin olsun canim en acil en hayirli sifalarini gondersin sana bir an evvel tamamen iyileş

Çok çok geçmiş olsun, tez zamanda kurtulursun inşallah.

Ama dediğim gibi bbu tarz hastalıklarda moral çok çok önemli. Kendine sürekli ben iyiyim, hasta değilim de. Gülümsemekle yetinme kahkaha at. inan bana moralin yükseldikçe tedavi bile daha rahat geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…