Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

altop

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
1.072
544
Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.

Benim kız kadeşimdede var canım kolposkopik biyopsi yapıldı ama 1. Evre çıktı çok şükür.korkma ve sakin ol çünkü rahim ağzı kanserinin tedavisi mümkün hangi ilde yaşıyosun acaba gittiğin hastanede çok önemli seni yanlış yönlendirmesinler.kardeşimi bir sürü doktora gösterdik hepsi başka bişey söyledi kafamız olsu bi dünya.şimdi sadece tıp fakültesine gidiyor bi tane doşent takip ediyor.o sadece 3 aydan 3 aya simit testiyle takip edilicek.sende tedaviye başlıcaksın büyük ihtimal çünkü doktor 2. Evre çıksaydı şöyle olurdu 3. Evre çıksaydı böyle olurdu diye anlattı.korkma lütfen rahat ol.Allah yar ve yardımcınız olsun inşaAllah

Önce bi sakin o lanet hastalığı en fazla tetikleyen şey stres pozitif düşün binlerce insan yeniyor sen neden yenemeyesin evre de şükür ki ileri değil zerdeçal zencefil tüket bol bol kan değerleri için kuru üzümü eksik etme hatta erkan topuzun üç kuru dediği kara kuru üzüm kara kuru kayısı bide erikti sanırım tüket bağışıklık sistemini güçlü tut sevdiklerin için lütfen diren tabi dua ve inançla... Rabbim yardımcınız olsun

Evet tedaviye basladim. Kurtulamitcam diye cokk ama cok korkuyorum. Ameliyat olucam insallah.

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.

Canım Allah şifa versin, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Hastalığın hakkında bilgim yok o yüzden bir şey diyemeyeceğim ama arkadaşların da dediği gibi daha geç de fark edilebilirdi, lütfen moralini yüksek tut biliyorum söylemek çok zor ama iyileşmen için moralinin yüksek olması çok önemli.

Evliyim. 1 cocugum var. Rahmimi alicaklar. Sonra ne olur hic bilmiyorum.

Canım korkma, ben yaşadım aynısını, konizasyon yapıldı, 5 ay sonra rahim ağzı toplamıştı kendini, o ay hamile kaldım, ben de çok ağlamıştım. Çözümü var allahtan, korkma, ameliyat ne zaman olucaksın? Bana teşhis kondu, 3 gün Sonra ameliyat oldum ben, çok bekleme sakın.

Öncelikle çok geçmiş olsun.. kesinlikle tehlikeli bir kanser türü değil, etrafımda başka kanser türlerini yenen insanlar var şu anda sadece kontrole gidiyorlar normal hayatlarını sürdürüyorlar. internette yazılan bir sürü bilgi kalabalığı var o yüzden hepsini okuyup aklınızı bulandırmayın önemli olan sizin doktorunuzun size ne dediği çünkü herkesin bünyesi farklı tepki verir. siz beslenmenize dikkat ettiğiniz ve canınızı sıkmadığınız, stres yapmadığınız sürece hiç bir sıkıntı olmaz.. kendinize iyi bakın..

X