Rabbime Şükürler Olsun

sen_merve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
55
33
38
merhabalar sevincimi sizlerle paylaşmak istedim yıllık evliyim ve bu süreç içinde 2 aşılama 4 tüp bebek denemesi yaşadım sonuç maalesef hüsrandı geçen ay doktorumla görüşme yaptıktan sonra 5 deneme kararı verdik ve bunun için bana 12 haftalık tedavi başlattı ama rabbim çok büyük bu ay normal yolla hamile kaldım adetimden 10 gün geçti 10 gün bekledim çünkü sürekli hüsranla karşılaşmıştım ve 10 gün sonunda idrarda beklediğim o 2 çizgiyi gördüm rabbime şükürler olsun allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu

ayy cnm çook sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah gözün aydın

Cok buyuk bir mucize rabbim kucagina almayi nasip etsin. Benimde 4 tup denemem ver umutlarim tukenmek uzere. Sorun neydi sizin? Nasil bir tedavi uyguladi doktorunuz??

Cok buyuk bir mucize rabbim kucagina almayi nasip etsin. Benimde 4 tup denemem ver umutlarim tukenmek uzere. Sorun neydi sizin? Nasil bir tedavi uyguladi doktorunuz??
bizim içinde çok büyük bir mucize oldu benimde umutlarımın bitti anda mucizemiz gerçekleşti bizdki sorun yumurta işleminden sonra döllenen emriyolar fazla 3gün çoğalmaya devam etmiyorlardı 3 günden sonra gelişimleri duruyordu 4 denemeden sonra mustafa bahçeci bana 12 haftalık bir tedavi başlattı aralık adetimde gelmemi söyledi bende tedaviye başladım ve bu ay adetim 10gün geçti test yaptım 2 çizgiyi gördük inşallah hayırlısıyla devam eder doktora gittim şuan daha çok küçük kese çok zor görülüyor yarın tekrar test yapacağız 28 eylülde test yaptım sonucum 3260 çıktı yarın değerime bakılacak doktor değerin 2 katı olması gerek dedi değer 2 katın altında değerse biraz kritik bir durum olabilir dedi bakalım yarın göreceğiz umarım rabbim isteyen herkese bu sevinci yaşatır umudunu kaybette rabbimin bildiği doğru bir zaman vardır dualarım seninler

gözün aydın canım.rabbim inş. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Boyle hikayeleri okumak duymak cok umut verici insallah rabbim herkese nasip eder. Bende 3 denememi bahceci umutta yaptirdim nasip degilmis . Mustafa hoca bitkisel ilac mi tam olarak NE Verdi Bu tedavide size?

Boyle hikayeleri okumak duymak cok umut verici insallah rabbim herkese nasip eder. Bende 3 denememi bahceci umutta yaptirdim nasip degilmis . Mustafa hoca bitkisel ilac mi tam olarak NE Verdi Bu tedavide size?
amin rabbim hepimizin dualarını kabul etsin mustafa hoca bana solgar omega 3,solgar folik asit ve solgar COQ-10 verdi ama şuan oraya devam etmiyorum yakın bir hastanede gebelik takibine başladık

amin rabbim hepimizin dualarını kabul etsin mustafa hoca bana solgar omega 3,solgar folik asit ve solgar COQ-10 verdi ama şuan oraya devam etmiyorum yakın bir hastanede gebelik takibine başladık

Sagol cnm insallah saglikla gelir kuzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…