Rabbime Şükürler Olsun, KK nın melekleri sizleri seviyorum

Ayxsxenur Amine Su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
967
8
Bu güzel kulübü takip ettiğimden beri bilmediğim ne kadar çok şey olduğunu fark ettim ve hergün bir şeyler öğrendim, hepinize can-ı gönülden Allah razı olsun diyorum, dualarınızı içten yaptınız ve işte sonucum 307,5 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::teytey::teytey::teytey:

ayşenur çok çok tebrik ederim allah tamamınada erdirsin inşallah darısı bizlerde olsun bu ay bereketli bir ay maşallah peşpeşe hamiş haberleri alıyoruz hemde çif çift geliyor bebekler senin sonucunda öyle gösteriyor hayırlı uğurlu olsun allah sağlıkla kucağına aldığı günleride göstersin inşallah hepimize (AMİNNN)

Ayşenur... Canimmmmm.... Tebriklerrrr....
Sağlikli Ve Mutlu Bir Gebelik Geçirirsin Inşallah.....
Allah Tamamina Erdirsin...
Negüzel Müjdeli Haberler Arka Arkaya Geliyorrrrr......
Darisi Bize Arkadaşlarim..........

süper süper süper...hayırlı uğurlu olsun..allah tamamını erdirsin....dualarınızı biz bekleyenlerden esirgemeyin...bolluk ayı haziran maşallah..bu arada biozard nerdesinnnnnnnnnnnn....

Yaw 1 saat bilgisayarı kapadım, kutlama halayını kaçırıyordum :)))) Ayşenur çok tebrikler. Hayırlısı olsun.:teytey::teytey::teytey:
Darısı başımıza tabi :içelim:
Sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) sahibi olmanı, sünnetini, düğününü görmeni dilerim. :nazar::nazar:

tebrik ederim canımmm çok sevindimm
ücüz sanırım :)
darısı bizlere olsun inşalalhh
kacıncı denemede oldu yani ?
buarada transferden sonra yüksek sesle mp3 dinlemek zararlımıdır

Ayşenur'cuğum tebriklerr canımmmmmmmmmmm.....:teytey::teytey::teytey:
Eve henüz geldim ve üzerimi değiştirmeden bilgisayarı açtım sonucunu öğrenmek için. Çok ama çok sevindimmmm...:hooray:
Üstelik ikiz gibi görünüyor.. Maaşallah:nazar:

Ayşenurcum bir kaç gündür sesizce seni takip ediyorum böyle bir haber geleceğini biliyordum senden çok sevindim allahım sağlıcakla tamamına erdirsin aminnnnn.Darısı bizlerin başına aminnnn

:1hug:Ayşenur tebrikler canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.Tahlil sonucuna göre çoğul gebelik görünüyo hadi hayırlısı.

:içelim:çoooooooooooooooooook sevindik Ayşe nur.İNŞALLAH BİZİM YUMOŞLAR DA SENİNKİLER GİBİ İNATÇI ÇIKARDA BİZE TUTUNUR.Allah tamamına erdirsin Darısı başımıza.SENDE BİZE DUA ET OLUR MU?

hayırlı olsun, Allah bebişlerini (durum ikiz gibi:nazar:) sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah :nazar:
kutlama halayına katılayım ben de :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

çok çok çooooook sevinçliyim. bereketli günler vardır inşaallah önümüzde. Hayırlı olsun. sağlıkla sıhhatle inşaallah. oh oh ooooh

Ayşenurcum tekrar tebrik ediyorum seni..ALLAH tamanına erdirsin daha daha güzel günler göstersin sana ve hepimize inşallah....

X