Rabbime şükürler olsun hamileyim, darısı isteyen herkese....

axsxina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.133
18
günaydın arkadaşlar, yaklaşık 1,5 yılın sonunda Rabbim dualarımızı kabul etti, şükürler olsun ikinci çizgiyi gördüm, bugün adetim geçeli 2 hafta oluyor, Allahım isteyen herkese nasip etsin, boş kucakları doldursun, bugün doktora gidip kan vericem, inşallah hayırlı ve güzel haberlerle görüşürüz :sm_cool:

canım seni ilk tebrik eden ben olayımmmm rabbim sana sağlıklı ve güzel bi hamilelik geçirtsin inşaallah...

hayırlı olsun rabbim kucagınıza almayı nasip etsin hayırlısıyla en yakın zamada bizede versin dualarınızı esirgemeyin

Canım biliyordum senin:) çok zamandır istediğini.Rabbim dularını kabul etti allahın izniyle... Tebriklerrr rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahha.s.

canım çoksevindim senin adına:CüvCüv: rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.
hayırlısıyla bizlerede nasip etsin inşallah:sm_cool::sm_cool:

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin..
Bu arada birşey sormak istiyorum hamile kalmak için ekstra birşey yaptın mı?

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin..
Bu arada birşey sormak istiyorum hamile kalmak için ekstra birşey yaptın mı?

arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun, az önce doktordan geldim, keseyi gördü çok şükür, 10-15 gün sonra kalp atışlarını duymaya gidicez inşallah.xx

canım yok hayatım, ekstra hiçbirşey yapmadım, bana hep söylenen korunmasız 1 yıl içinde olmaması normal, acele etme dediler, ben 13.ayımda kimyasal gebelik yaşadım 14.ayımda da çok şükür hamileyim. Zaman gerçekten önemli eğer bir yıl dolmadıysa endişelenmeyin bence.

Rabbim hepinizin gönlüne göre versin, hepinizi çok seviyorum, sayenizde çok şey öğrendim bu siteden, çok şey paylaştık, inşallah güzel haberler paylaşmaya devam ederiz a.s.

bitanem tebrik ederim canımmm Şeniz
kimyasal gebelik yaşadığında çok üzülmüştüm :çok üzgünüm:
inşallah hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın canım

canım tebrikler rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı uğurlu gelsin inşallah annesiyle babasınaa

bitanem tebrik ederim canımmm Şeniz
kimyasal gebelik yaşadığında çok üzülmüştüm :çok üzgünüm:
inşallah hayırlısı ile bebişini kucağına alırsın canım

sağol hayatım, inşallah canım, kimyasal gebelikler normal gebeliğin habercisiymiş zaten öğle diyorlardı, doğru çıktı, çok öpüyorum seni.

canım tebrikler rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı uğurlu gelsin inşallah annesiyle babasınaa

aminnnn. Allah isteyen herkese nasip etsin,

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum, hem desteğiniz, hem de varlığınız için :1hug:

süper bi haber ya maşallah canım benim..allah tamamına erdirsin.okuyunca çok sevindim.allahım bizlerede nasip etsin işallah.

tebrik ederim arkadaşım
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına:Saruboceq:

tebrikler arkadaşım ...senin adına çok sevindim..rabbim kucagınada almayı nasip eder inşallah...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…