Rabbime şükürler olsun hamileyim, darısı isteyen herkese....

canım arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum, inşallah isteyen herkesin güzel haberlerini duymak bana da nasip olur buradan, Rabbim kimselerin kucağını boş bırakmasın, hepinizi öpüyorum, iyi ki varsınız

tebrik ederim canım,Allah sağ salim kucağına almayı nasib etsin,Bizlere de dua et.

tebrik ederim canım,Allah sağ salim kucağına almayı nasib etsin,Bizlere de dua et.

amin canım, etmez miyim hiç, tüm dualarımda varsınız, Rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu, inşallah sen de en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım.a.s.

Asinacim cok tebrik ederim. Yalniz bir sey eklemek istiyorum. I have been breastfeeding 1 months 2 weeks yaziyor alttaki bebek ticker'inda. Bu 1 ay 2 haftadir emziriyorum demek.

Sen hamilesin emzirmiyorsum. I am pregnant for 1 month and 2 week gibi bir sey olmali. Ya da Turkcesi:)

Ben de 5+4 um Allah in izni ile.

sağol canım benim, hiç mi hiç dikkat etmemişim, haklısın, teşekkürler, inşallah sen de sağlıklı bir hamilelik geçirsin, öpüyorum.

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

canım hebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

Canım tebrikler. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhh. :teytey:

canım hebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

Canım tebrikler. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhh. :teytey:

tebikler canım darısı bizim gibi olmayanlaın basına inş. sorunsuz bir hamilelik diliyorum

aminnn canlarım, iyi ki varsınız, ne güzel bir yer burası, hem sevinçlerimizi hem üzüntülerimizi rahatlıkla paylaşabiliyoruz, inşallah hep güzellikler olur paylaştığımız :1hug:a.s.

canimmmmmm tebrikler.hayirlisi ile dogar ins.darisi hepmizin basina

tebrikler canim.Allah tamamina erdirsin...sag saglim bebeyini kucagina alirsin insallah:):Saruboceq:

kimyasal gebelik geçirdiğinde bende çok üzülmüştüm ne mutluki Allah daha fazla bekletmedi seni hayırlısıyla tamamıa erip yavrnu sağsalim kucağına almak nasip olur inşallah

kimyasal gebelik geçirdiğinde bende çok üzülmüştüm ne mutluki Allah daha fazla bekletmedi seni hayırlısıyla tamamıa erip yavrnu sağsalim kucağına almak nasip olur inşallah

inşallah canım, Rabbimin bir mucizesi, inşallah bebişler sizleri fazla bekletmez, biz 13 ay bekledik, ilk kez bugün gördüm, görünce ne kadar beklediğin ne kadar acı çektiğin aklına bile gelmiyor insanın, Rabbim dileğen herkese yaşatsın inşallah.

X