Rabbim herkese nasip etsin..

P

pinarsayin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pinarsayin
Selam Arkadaşlar..

Kızlar içinde bulunduğum durumda nasıl davranmalıyım bilmiyorum..Arkadasların yazdığı hamilelik belirtilerinin neredeyse coğunu yasıyorum.ama israr testi yapıpta sonucun negatif cıkmasından sonra cok üzüldüm..biliyorum daha 1.5 yıllık evliyim ve bebek için endişelenmem için henüz cok erken..kızlar kan testi için doktora gtmek gerek.ama calısıyorum.ha deyince izin alamıyorum.allahtan sizler varsınız..en güvenilir doktorlar..bu yüzden size bi danısayım dedim..bende ki belirtiler sunlar..

• sık sık idrara cıkma
  • hiç bir sekilde gün atlamamsına ragmen 3 gün adet gecikmesi
  • karnımda adet olacakmısım gibi ince ince agrı
  • ve şişmiş göğüsler

midem bulanmıyor, basımda dönmüyor,canım ne ekşi istiyor ne tatlı..neyse kızlar..varsa benim gibi bu durumu yasayanlar lütfen benimle ve diğer arkadaslar ile paylassın..

• Konu Sahibi pinarsayin
Olabilir canım kaliteli bir idrar testi alsan çünkü günün gecmiş varsa silik dahi olsa cıkar gibi geliyor.

• Konu Sahibi pinarsayin
Mechul_mim canım ya aldığım testin kaliteli olup olmadığını nerden anlayacagım bilmiyorum..aslında en saglıklısı kan testi..umut işte..sende calısıyosun galiba beni iyi anlarsın..iş yerinden izin almak bir işkence..neyse beklemek en iyi çözüm galiba..

• Konu Sahibi pinarsayin
canım inşallah hamilesindir, bence de eğer doktora gitme şansın yoksa bile en kısa zamanda bi idrar testi alıp yap, en azından bi öğle tatilin vardır heralde dimi, öğlende çık bi aczaneden al yap testini bence, nasıl dayandın 3 gün bu belirtilerle, benim daha 5 günüm var dayanamayıp kan verdim bugün, Allahım ben neden bu kadar rahat olamıyorum yaa mafoldumben
Güzel haberlerini alırız inşallah :Saruboceq:

• Konu Sahibi pinarsayin
canım bencede en azından bi idrar testi yap belki çıkar :emir_bebek:

• Konu Sahibi pinarsayin
canım inşallah hamilesindir, bence de eğer doktora gitme şansın yoksa bile en kısa zamanda bi idrar testi alıp yap, en azından bi öğle tatilin vardır heralde dimi, öğlende çık bi aczaneden al yap testini bence, nasıl dayandın 3 gün bu belirtilerle, benim daha 5 günüm var dayanamayıp kan verdim bugün, Allahım ben neden bu kadar rahat olamıyorum yaa mafoldumben
Güzel haberlerini alırız inşallah :Saruboceq:

ayyy canım benim yaa...iyi dileklerin için çok teşekkür ederim..valla bu kadar sabretmemin sebebi 10 gün önce test yapmıs olmam ve canımın garip şeylerden cekmemesi.üstelik cok da iştahımda bi değişiklik olmadı.arkadaslar kabız omaktan falan bahsetmiş ama bende tam tersi :))) belkide bu yüzden sabrediyorum..

• Konu Sahibi pinarsayin
ayyy canım benim yaa...iyi dileklerin için çok teşekkür ederim..valla bu kadar sabretmemin sebebi 10 gün önce test yapmıs olmam ve canımın garip şeylerden cekmemesi.üstelik cok da iştahımda bi değişiklik olmadı.arkadaslar kabız omaktan falan bahsetmiş ama bende tam tersi :))) belkide bu yüzden sabrediyorum..

canım en sağlıklısı evet kan testi ama 10 gün önce test yapmışsan zaten çıkma ihtimali çoook az şimdi ise yüzde 99 doğru sonuç alabilirsin idrar testinden. bence test yap eğer bebek varsa ona göre yediğine içtiğine dikkat edersin sonuçta. bi de kafan rahatlar. hım şunu da söyleyeyim buradan şunu öğrendim ki herkesin belirtisi birbirinden farklı oluyor.

• Konu Sahibi pinarsayin
Selam Arkadaşlar..

Kızlar içinde bulunduğum durumda nasıl davranmalıyım bilmiyorum..Arkadasların yazdığı hamilelik belirtilerinin neredeyse coğunu yasıyorum.ama israr testi yapıpta sonucun negatif cıkmasından sonra cok üzüldüm..biliyorum daha 1.5 yıllık evliyim ve bebek için endişelenmem için henüz cok erken..kızlar kan testi için doktora gtmek gerek.ama calısıyorum.ha deyince izin alamıyorum.allahtan sizler varsınız..en güvenilir doktorlar..bu yüzden size bi danısayım dedim..bende ki belirtiler sunlar..

• sık sık idrara cıkma
  • hiç bir sekilde gün atlamamsına ragmen 3 gün adet gecikmesi
  • karnımda adet olacakmısım gibi ince ince agrı
  • ve şişmiş göğüsler

midem bulanmıyor, basımda dönmüyor,canım ne ekşi istiyor ne tatlı..neyse kızlar..varsa benim gibi bu durumu yasayanlar lütfen benimle ve diğer arkadaslar ile paylassın..

Benimde 3 gün gecikmişiti, test yaptım pozitif çıktı.Benim de midem bulanmıyo, başım dönmüyo.Sadece adet olucakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyodu.Onun dışında hiç bi belirti yoktu adet gecikmesinden başka.Dünde doktora gittim ve 4 haftalık olduğunu öğrendim. opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi pinarsayin
canım en sağlıklısı evet kan testi ama 10 gün önce test yapmışsan zaten çıkma ihtimali çoook az şimdi ise yüzde 99 doğru sonuç alabilirsin idrar testinden. bence test yap eğer bebek varsa ona göre yediğine içtiğine dikkat edersin sonuçta. bi de kafan rahatlar. hım şunu da söyleyeyim buradan şunu öğrendim ki herkesin belirtisi birbirinden farklı oluyor.

samsak canım haklısın..kan testi yaptırmam gerek..peki saglık ocakları yapıyormu acaba?? cunki ulunduğum yere yakın bi saglık ocagı var.ayrıca yapıyosa da ne kadar zamanda cıkar..son bi soru..aç mı vermem gerek testi?? sizlere söz veriyorum yarın yaptıracagım testi..

samsak canım haklısın..kan testi yaptırmam gerek..peki saglık ocakları yapıyormu acaba?? cunki ulunduğum yere yakın bi saglık ocagı var.ayrıca yapıyosa da ne kadar zamanda cıkar..son bi soru..aç mı vermem gerek testi?? sizlere söz veriyorum yarın yaptıracagım testi..

Sağlık ocakları da yapıyo kan testini.Ne kadar zamanda çıkar sonuç bilmiyorum. hihoyyyt

Benimde 3 gün gecikmişiti, test yaptım pozitif çıktı.Benim de midem bulanmıyo, başım dönmüyo.Sadece adet olucakmışım gibi kasıklarımda ağrı oluyodu.Onun dışında hiç bi belirti yoktu adet gecikmesinden başka.Dünde doktora gittim ve 4 haftalık olduğunu öğrendim. opuyorumnanaktan

inşallah berrakadacım canım ya..Allah'ım dileyen isteyen herkese nasip etsin insallah..yarın bende test yaptırıyorum..haber ederim herkese..Dularınızı bekliyorum arkadaslar..

canım ben bu sabah verdim sağlık ocağında, sonuçlar 3e kadar çıkıyo dediler, sen yarın sabah git ver testi öğleden sonra alırsın sonucunu, inşallah güzel haberlerle gelirsin opuyorumnanaktan

canım ben bu sabah verdim sağlık ocağında, sonuçlar 3e kadar çıkıyo dediler, sen yarın sabah git ver testi öğleden sonra alırsın sonucunu, inşallah güzel haberlerle gelirsin opuyorumnanaktan

inşallah canım ya..eğer o an hamile olduğumu ögrenirsem ne yaparım bilmiyorum..:gitme:

ama eger olmazsa da Allah tan hayırlısı deyip yolumuza devam edecegiz..Mevlam dileyen isteyen sabreden herkese versin..Tabi bizlere de nasip etsin:Saruboceq:
Ayrıca senin haberleri de sabırsızlıkla bekliyoruz.geldiğin zaman haber et canım..inşallah gönlüne gör olur sonuç

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar diğer sayfalardan da okuyorum da..10 gün adet görmemiş ve idrar testinde çift çizgiyi görüpte hastanede kan testini yapıp negatif sonuc alanlar var ya..:sm_confused:

ama baska seyler de okuyorum..mesela 2 gün gecip , hamilelik belirtilerine dair herhangi bi belirti görmeyenlerde de hamilelik cıkabiliyor..ayy hadi inşallah:Saruboceq:

ayrıca kızlar burdaki saglık ocagında gebelik testi yapılmıyomus..:bbo: bende buraya yakın özel bi hastaneyi aradım arkadasşla gidecektik..ne kadar istese begenirsiniz..100 liraya yapıyolarmıs..he he he aman ne güzel..laelaelaelaelae

yarın olsun devlet hastanesine gider en doğru sekilde öğrenir gelirim..:nazar:

X