puregon kullanıp hamile kalan varmı

C co
Bgun doktora gittim kiat olusmus cok buyuk igne tedavisine ara verdi dogum kontrol hapi basladi cok canim sikkin
Cnm cok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun ben 5 inde çatlatma vuruldum tam 15 gün iki oldu bugün normal adet günüm 3 gün sonra

Kızlar ben bu igneyle hamile kaldım. Yardımcı olabilecegim bir konu var mı?

Kızlar ben bu igneyle hamile kaldım. Yardımcı olabilecegim bir konu var mı?

hayırlı olsun cnm.olmazmı canım var tabiiiibende bu ıgneden kullanıcam bukez,yenı doktorum bunu werdı.ve prengly verdı.ben pkoyum cnm reglım gelsın 2.asılamayı olucam ıns.senın varmıydı bı sorunun??asılama mı oldun?sende

Canım ben klomen kullandım . O aralık ayında işe yaramadı. Doktorum sonraki ay puregona basladı bir tane yumurta oluştu. Doktorum aşılama önerdi ama ben istemedim .sorunum yoktu canım sabırsızım diye igne verdi.
Daha oncede bir düşüğüm var allah hepimize üzüntüsüz saglıklı bir hamilelik nasip etsin.

amın cnm.yas kaç.nekadardır ıstıyordunuz?

amın cnm.yas kaç.nekadardır ıstıyordunuz?
Canım ben 26 yaşındayım.
Imm canım nisan ayında beklenmedik bir sekilde oldu .sonra 6 ay ara verdik. Sonra bir kaç deneme sonrası igneyle oldu gibi görünüyor şimdilik

bende 26 cnm.inş bzımde olur.pko var bende de
Canımartık herkesde pko var takma kafayı

Şeker ilacı veriyor doktor şak diye oluyor çocuk
Sen sadece kafayı takma "ol der olur"

Canımartık herkesde pko var takma kafayı

Şeker ilacı veriyor doktor şak diye oluyor çocuk
Sen sadece kafayı takma "ol der olur"
10000

amin cnm.inş Rabbim ol der ve olur.kullandım ben ondan glifor 3 ay ama reglımı bıle getırmedı benım.gunde 1kere 1000mg ıctım

10000

amin cnm.inş Rabbim ol der ve olur.kullandım ben ondan glifor 3 ay ama reglımı bıle getırmedı benım.gunde 1kere 1000mg ıctım

Canım sen ne zamandr düşünüyorsun çocuk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…