Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pudra önerisi olan

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
arkadaslar daha önce catherine arleyin pudrasını kullanyordum ama daha kalıcı bı pudra arıyorum cıldım sorunlu degıl yalnız göz altlarım sorunlu biraz önerisi olan var mı ?:KK61:

ben de C.arley kullanıyorum ama çok memnun değilim flormar'ınkini aldım o nispeten daha kalıcı. ya aynı benim de senin gibi cildim deil de göz altım sorun olmaya başladı çok sinir oluyorum :2: :2:

Son düzenleme:
sabah güzel ama aksama dogru yuzumde pudradan eser kalmıyo özellikle göz altlarım siyahlaşyo flormarı duymustum bırde onu denerım olmazsa aslında max factorun bı pudrası var cok ıyı dıyorlar kapatıcılıgı yuksekmıs bu konuda bılgısı olan var mı ?

ben max factorun creme puff unu kullandım ama catherine arley ondan daha güzel bide ışıltılı oluşunu seviyorum yani:KK16:
flormarın hangi pudrasından bahsediyosunuz:26:

mac güzel ama bı öğrenci için pahalı :KK1: flormarın yeni çıkan serisi galiba catherina arley ısıltılı ama kapatıcılıgı az gercı yuzu nemlendırdıkten sonra kullanırsan daha kalıcı oluyormus

ben max factorun creme puff unu kullandım ama catherine arley ondan daha güzel bide ışıltılı oluşunu seviyorum yani:KK16:
flormarın hangi pudrasından bahsediyosunuz:26:

Flormar krem pudra. Açık tenliyim o yüzden biraz koyusunu aldım ama göz altı problemi için başka bi şeyler denemeliyiz ya da tıbbi bi çözüm ya da önlemi olmalı ilerlemeden :KK6:

göz altı ıcın kapatıcı kullanmaktansa pudra kullanıyorum kapatıcı daha zararlı gıbı gelıyor bana bu arada flormar krem pudra dediğin su beyaz ambalajdaki pudrası mı ?

ben göz altıma concealer kullanıyorum pudra kadardır zararı bence hem fondöten kadar zararlı ollucağını sanmıyorum ee peki flormarın krem pudra dediğiniz şey pata kremi sanırım yalnız ben flormarın terraacotta pudrasından 20 nosunu çok övdüklerini duydum yani:26:

hangi concealerı kullanıyorsun terracotanın methini bnde duydum cok güzelmiş

likit mi stik olanmı cnm süper aydınlatıyosa bi tane almalıyım su kararan göz altlarıma :KK50:

stick olan ve yumuşacık yalnız yazın kullanılmıyo terden kalmıyo ciltte bi de bi süre sonra yenilemen gerekiyo çizgilere birikiyo ama ben seviyorum yumuşak ve sanki estee lauder gibi aydınlatması harika

denicem golden rose yi bnde garnieri duymustum bilyalı göz altı roll onu oda güzelmiş birikme falanda yapmıyomus :21:

göz altı ıcın kapatıcı kullanmaktansa pudra kullanıyorum kapatıcı daha zararlı gıbı gelıyor bana bu arada flormar krem pudra dediğin su beyaz ambalajdaki pudrası mı ?

evet cnm C. Arley'den daha kalıcı nispeten. Üstelik 6- 7 lira mı ne fiyatı :KK68:

X