Psikolojim çok bozuk. Her şey çok boş geliyor. Neden mutlu olamıyorum.

esiinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
7
0
24
Üniler tatil olunca aile evine geldim. Ben ne zaman buraya gelsem çok mutsuzum. Bu sene daha da bir mutsuzum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor.

Son düzenleme:
Üniler tatil olunca aile evine geldim. Ben ne zaman buraya gelsem çok mutsuzum. Bu sene daha da bir mutsuzum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bütün gün bir odada tek başıma oturuyorum. Sürekli ağlamak istiyorum. Sevgilimi özlüyorum ağlıyorum. Okuduğum şehri özlüyorum. Aile evindeyken içimden bir şey yapmak gelmiyor. Benim ailem hep baskıcıydı. Hep aile evinden gitmrk istedim. Onları elbette seviyorum. Ama yanlarında yapamıyorum. Krndimi çok kısitlanmış hissediyorum. Sesim çıkmıyor yanlarında.Burdan gitmek istiyorum temelli. Ama ailem okul bitince burda iş ayarlayacaklarını söylüyorlar. Sevgilimi de bıktıriyorum kendimden. Sürekli mutsuz olduğumu anlstıyorum. Çok bunaldım. Sürekli kafamın içinde konuşup duruyorum. Sevgilimi çok bıktırıyorum. Bana şımarık bir çocuk gibisin diyor. Ben neden etraftski mutlu kızlardan olamıyorum. Neden hevesim yok. Napacağım ben çok vasıfsızım herkesten soğudum. Sevgilimin bile bazen beni sevmediğini düsünuyorum. Çok bunaldım çok..
Bundan 20 sene sonra ömrün olursa da keşke babamın evine dönüp kafamı yastığa koysam da sakince yatsam dersin :)
Sevgili detayına takılmıyorum şahsen biri gider biri gelir
Sen kendini toplamaya bak yanlış fikirdesin. Psikolojik destek alsan iyi olur bakış açını değiştir. Ailenle de uyumlu kaliteli zaman geçir. Üniversite de :) ayrıca ne bu sevgili sevgili sevgili, sen onun uydusu musun kocaman üniversitede başka arkadaş yok mu az kafanı dağıt arkadaş çevre hobi edin etkinlik yap

sızlanmayı bırakıp eyleme geçeceksin. vasıfsızım demişsin. odanda oturup ağlayacağına kursa git, online eğitim al kendini doldur. ailenden önce okuduğun şehirde iyi bir iş bul staj diye gir ve orda kal. şimdi bize mızmızlanmayı bırak kendini geliştirecek kurslar aramaya başla

Bundan 20 sene sonra ömrün olursa da keşke babamın evine dönüp kafamı yastığa koysam da sakince yatsam dersin :)
Sevgili detayına takılmıyorum şahsen biri gider biri gelir
Sen kendini toplamaya bak yanlış fikirdesin. Psikolojik destek alsan iyi olur bakış açını değiştir. Ailenle de uyumlu kaliteli zaman geçir. Üniversite de :) ayrıca ne bu sevgili sevgili sevgili, sen onun uydusu musun kocaman üniversitede başka arkadaş yok mu az kafanı dağıt arkadaş çevre hobi edin etkinlik yap
4 senelik ilişkim. Öylesine bişey değil. Ayrıca ailemi sevmiyorum demedim. Ama burda arkadasımla bulusmaya ciksam babam hemen kötü düşünüyor. Erkeklerle buluşuyorum sanıyor. Hep baskı var üstümde.

4 senelik ilişkim. Öylesine bişey değil. Ayrıca ailemi sevmiyorum demedim. Ama burda arkadasımla bulusmaya ciksam babam hemen kötü düşünüyor. Erkeklerle buluşuyorum sanıyor. Hep baskı var üstümde.
Valla kuzum millet 50 senelik kocayı kaç çocukla boşuyor
Aileni sevmiyorsun ben de demedim ki😅
Tipik Anadolu ailesi, ülkede çoğu evde bu var, zamanla törpüleniyorlar okulu bitir iş güç sahibi ol kendi ayaklarının üzerinde durunca işler daha farklı olur merak etme

X