Psikolog-Psikiyatr Önerileri İzmir

Curious2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
132
27
Ruh sağlığı her şeyden önemli kısaca İzmir'de psikolog ve psikiyatr önerileriniz ? Gerçekten işinde uzman birini arıyorum ayrıca fiyat hakkında da bilgi verebilir misiniz kızlar benim için çok önemli .Uzun zamandır arıyorum ,şimdiden çok çok teşekkür ederim :)

Ruh sağlığı her şeyden önemli kısaca İzmir'de psikolog ve psikiyatr önerileriniz ? Gerçekten işinde uzman birini arıyorum ayrıca fiyat hakkında da bilgi verebilir misiniz kızlar benim için çok önemli .Uzun zamandır arıyorum ,şimdiden çok çok teşekkür ederim :)

Merhaba,

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Alsancak'da ofisi bulunan Psikolog Cihangir Acar'ı tavsiye ederim size.

sayfasından hem iletişim bilgilerine hem de kendisi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ben kızım kendim ve eşim için ayrı ayrı Dila Akdemir'e gitmiştim aile terapisi gibi ama tam öyle de değildi. Dila hnm zaten cok tatlı bir bayan çok candan konuşmaya başlayınca bile güvende huzurlu hissediyosunuz aslında kızım evde çok şiddet gösteriyo diye gitmiştik sürekli vuruyodu bağırıyodu hiç susmadan ama dila hnm çocuktan önce sizle görüşmem gerek dedi benim kaygılarım vardı ev hanımıyım istemeden hep kızan anneydim ölüm korkum vardı bide bana bişey olursa çocuğum nolur diye. eşim de işlerinden dolayı eve geç geliyodu zaten gergin bir insandı hep. bizi evde sakinleştirdi dila hnm kızım zaten sakinleşti allah razı olsun burdan bikez daha. Alsancakta izmir psikoloji merkezi nde çalışıyo

merhaba günlük hayat ve ekonomik koşullar yetişkinleri çocukları ve aileleri psikolojik olarak oldukça hassas duruma getirdi son yıllarda. Ruh sağlığı dediğiniz gibi her şeyden önemli.Ben düzenli olarak aile bireylerinin psikoloğa danışmaları gerektiği düşüncesindeyim. .... psikolog sayısı ve aile danışma merkezi sayısı bakımından oldukça şanslı bir il. Konuda ... Aile Danışma ve Psikoterapi Merkezini tavsiye edebilirim. Yetişkin, ergen , çocuk ve aile danışmanlığı ve terapi seanslarından çok memnun kaldım.

Merhaba, ben de Nil Katre Koç’a gitmiştim çok memnun kaldım. bana çok faydası oldu iyiki ona gitmişim. Şu anda ne sıkıntım olsa hiç düşünmeden giderim. Hemen iyi gelir bana.Etrafımda kim gittiyse hepsi de memnun kaldı ve iyi geldi. Ben eşimle ilgili skntılarım yüzünden gitmiştim. şu anda çok iyiyiz.

X