Przsz bir beden iin!

siyah nokta maskesini karbonat ve yoğurtla yapıyordum bir ara çok işe yarıyordu ama cildi de çok kurutuyor. bir de limonla deneyeyim
teşekkürler paylaşım için

çok teşekkürler bilgisayar başından kalkar kalkmaz benim için gerekli olanları yapıcam...
en iyisi zaten doğal olanları yapmak bence..

eee sonuç bulan gören varmı ?? varsa yazsın sırada çok kişi deneyecek şimdi deniycemde yoğurda acıyom :KK70:

ben ellerim kuruduğu zaman mayonezi krem gibi sürüyorum ovalayarak daha sonra yıkıyorum bazen yıkadıktan sonrada limon suyu sürüyorum yumuşacık oluyo ellerim

kızlar limon suyu yoğurt denemiştim önceden çok işe yaramıyor bnm burnumda siyah nokta var ben buharda bekletip hafif sıkıyorum temizleniyor tamamen 1 hafta sonra tekrar çıkıyor siyah nokta görünümünün tamamen yok olması için sıkmak lazım ama bir hafta sonra tekrar çıkıyor kurtuluş yok yani:) ama ben sıkmam derseniz maden suyunu buz kabına dökün. bir iki gözüne hepsine değil sonra limon sıkın içine karıştırın .sonra donunca alıp o buzu yüzünüze sürün büyük gözenekleri küçültüyor resmen ilk yaptığımda şaşırmıştım baya siyah noktalar daha küçükleşti ama sürekli yapmadım .ya maden suyu yoktu evde yada üşendim öyle kaldı:) ama mutlaka deneyin derim

Son düzenleme:
X