PRP yaptırdımmmm!

roselovee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
242
100
Prp yaptırıp faydasını gören kimler çok merak ediyorum . Rezervim düşük prp yapardım daha yeni .

Ben de yaptırdım geçen ay. İlk ay adetin 2. Günü güdüp fsh ve e2 testi verdim büyük ölçüde düzelme var değerlerimde. O yüzden bu ay eşimle kendimiz deneyelim dedik olmazsa tüp bebek yaptırıcam. İnşallah kendinden olur.

Neden yaptırmıştın canım prp

Amh degerim düşük. Fsh yüksekti başka bir sıkıntım yoktu. Adetlerim düzenidir hep. Aşılama yaptırdım bir kez olmadı. 1 vucuk yıldır hiç hamile kalamadım. Doktorum tüp bebek öncesi prp önerdi. Ayrıca vitamin içiyorum. Onunda etkisini gördüm. Metal olarak.

Yaşın kaç canım ? Bakalım bir kaç gün sonra doktora gidicem faydası olduysa iyi , tüp bebek yaptırcam eşimde de sıkıntı var çünkü .

Oo ne vitaminler kullanıyorum artık karnım ağrıyor

Ben tek bir vitamin kullanıyorum fazlasına gerek yok bence. Birde bal proplolis karımı içiyorum. Keçiboynuzu VS. Vitamin ismi pharma supralife women. Sadece bunu içiyorum vitamin bu yeterli zaten. İnşallah ikimizde etkisini görürüz.

Kaç çıkmıştı amh ve fsh

Selam kizlar zaman gecmis ustunden ama yazayim bende istedim belki aranizda burada olan vardir ve faydasini goren, 2 hafta once prp yaptirdim acibademde ve bugun regl oldum 10 gün erken geldi reglim

Hadi hayirlisi olsun dilerim sizde yurtdisindan gittiginiz icin mi bu fiyat, ve nerede yaptirdiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…