Protezsiz meme dikleştirme karın germe oldum

Merhaba, gerçekten çok faydalı bir başlık. Ben de dün oldum bugün 1. Günüm. Zor yürüyorum ve ağrı kesici etkisi bitince ağrım oluyor. Siz ilk ne zaman dik yürüyebildiniz? Bir de bunu yazdığınızda kaç gün geçmişti?

Geçmiş olsun canım hayırlı olsun
Ben dik yürümeye korkudan baslayamadım enfeksyon var dikişimde şuan ama agrı 4 günde kesiliyor inan direnler cıkınca cok rahatlayacaksın

Geçmiş olsun canım hayırlı olsun
Ben dik yürümeye korkudan baslayamadım enfeksyon var dikişimde şuan ama agrı 4 günde kesiliyor inan direnler cıkınca cok rahatlayacaksın
Memedeki direnlerim çıktı karın da pazartesi çıkacak ve taburcu olacağım inşallah. Çok geçmiş olsun canım. Ne diyor doktor enfeksiyon ne zaman düzelirmiş?

Gecmis olsun ben de mini karın+lipo oldum mayıs ayında.Sizin boyuna olan dikis neden yapıldı acaba? Tam karında göbek altında tam yatay bir kesi oluyor ama dikey kesiyi ilk defa gördüm.

Gecmis olsun ben de mini karın+lipo oldum mayıs ayında.Sizin boyuna olan dikis neden yapıldı acaba? Tam karında göbek altında tam yatay bir kesi oluyor ama dikey kesiyi ilk defa gördüm.
Ben gastric by pass olmustum 12 yıl önce ozamandan kalan izi de düzeltmek için dikey keside atıldı ordaki dikiişler yapısmıstı çünkü yatay olan tek kesi ilede iyi bi sonuc alınamayacgına karar verdik doktorla birlikte o sebeble dik olan dikişte atıldı

Bugun tam bir ay doldu güncellemek istedim
Karnımdaki bandaj enfeksyon olup dikiş atan bölge onu. Dısında anca dikişlerimin bi kısmı düştü kabukları dökülüyor iz kremine baslamadım doktorla konusup ona göre baslarım sanırım çünkü bi göğüsümün altındada küçük bi enfeksyon vardı kapandı şükür Ağrı acı şuan yok yan yatabiliyorum kısa süreli rahat kalkıyorum dik durabiliyorum
Şuan sadece dikişlerin oldugu yerlerin iç kısmında batma oluyor arada sızı şeklinde bi ağrı gelip gidio saniyelik

Çok geçmiş olsun tekrardan.banyo etmemeye çalış ben öyle yapıyorum.havalar sıcak fazla terlememeye çalış ki dikişlerin tam düzelsin.benim dikişlerim iyi o dediğin batmalar yok bende .yalnız gogusumun alt tarafında olan odemlerim beni rahatsız ediyor.iz kremi sürerken ödem ve şişlik olduğundan ağrı hissediyorum.daha yan yatmadım.haftaya kontrolüm var bakalım o zaman doktorum yan yat diyecek mi.denize girebilirsin demişti ama ben bir şey olur diye korkumdan giremedim daha

doktor kimdi? bence var ya şahane olmuş, dikişler çok başarılı, 1 aya ödeme rağmen çok iyi, maşallah

Bencede girme enfeksyon kapma riski var malum ve tuzlu su bana 1 hafta önce yat dedi yan ama brn temkinli yatıorum 5 dakka 10 dakka gibi benm neden öle dikişlerde batma var anlamadım ama gecer sanırm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…