Protezli meme dikleştirme ameliyatı sonrası sol meme de çöküntü şekil bozukluğu

Buseurazarslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
12
0
24
Herkese merhaba ben 2 ay önce dikleştirme +protez ameliyatı oldum sol memenin alt kısmında gözle görülür çöküntü şekil bozukluğu var içine bastırılmış top gibi bu durum çok moralimi bozuyor aynı meme de ucunda his kaybıda var ama onu artık kafama takmıyorum bu şekil bozukluğu beni çok üzüyor doktor düzelir diyip geçiştiryor varmı aynı durumu yaşayan sonradan düzelen baya araştırdım ama tek benim başıma geldi galiba

Selam devlet hastanesinde mi ameliyat oldunuz

Benm de okuduğum kadarıyla genelde 5-6 ay sonra gerçek görüntüyü alıyor olduğu. His kaybı normalmiş çoğu kişi de oluyomuş

Ben dahil çevremde ameliyat olan çok arkadaşım var , bu tarz bir sorun sadece 1 arkadaşimda oldu dikişlerinde iltihaplanma dışında sorun yasamadilar, çöküntü olması naçizane fikrim normal değil canını sıkmak istemem, sende araştırirsan güzel olur hissizlesme olabiliyor sebep ve sonuçları farklı olabiliyor

Merhaba gecmis olsun oncelikle. Ben de 5.ayimdayim suan..his kaybi normal. Benim gogus ucumda degil ama belli bolgelede his kaybim var. 1 yila kadar his geri geliyormus dr um cok net bi sekilde soyledi hissi geri gelmeyen hastam olmadi normal dedi. Oyuzden his kaybindan korkma fakat bu cokuntu dedigin seyin normal oldugunu dusunmuyorum. 2 ay once ameliyat olmussun yani o ilk donemki odem buyuk oranda azalmistir. Mantiken baktiginda protezde bir sekil bozuklugu yoksa boyle bi cokuntu olmamali gb geliyor bana. Yaptiran arkadaslarimdan da hic duymadim. Bence farkli bir doktordan gorus almalisin. Hani protez biraz yukarda olur zamanla yerine iner. Yada biri daha kucuk olur kaslar zamanla kendini salip boyut esitlenir vs.. ama cokuntu seki bozuklugu olmamasi gerekir diye dusunuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…