Prolaktin yüksekliği

hlaldmrts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
24
6
31
Arkadaşlar merhaba daha öncesindende yazmıştım prolaktinim 66 ya yükseldi ve doktorum benden beyin mr çektirmemi istedi daha önce bu durumu yaşayanlarınız oldu mu ?
Ve nasıl sonuc aldınız ? Korkulacak bir durum mu ?

Eğer dostinexe rağmen yeniden yükseliyorsa tsh yani tiroid değerlerinize detaylı baktırın. Ben de öyle olmuştı ve tiroid problemim ortaya cıktı. Tiroid ilacı kullanınca prolaktinim kendiliğinden düştü

korkulacak birşey yok, 3 yıllık bi tedavi gerekecez. 6mm den büyükse burundan hipofiz bezine ulaşacaklar. işlem çok basit korkmaya gerek yok

Benimde 124 tü mr sonucu adenom varmış hemde üç tane ama küçük küçüktü 6 ay ilaç kullandım sonra tekrar mr çekildi bir tanesi yok olmuş diğerleri aynı duruyordu. Bir buçuk yıl daha kullanırız bu ilacı demişti doktor ama ben hamile kaldım ve ilacı bıraktım tabi

Gecmıs olsun sizede Allah’ın izniyle insallaj böyle olmaz çok istiyorum çocuğumun olmasını 1 yıldır evliyim çok uğraştık hsg filmi falanda temiz çıktı

Merhaba canım. Benimde prolaktin önce 44 sonra 66 çıktı kadın doğum doktorum sonuca emar istedi girdim çok büyük bsy yk dedi ve ilaca başlıcaktım ama hamile kaldım ilaca başlamadan bence sende stres yapma inan stres yapınca ve takınca daha da çok herşey çıkıyor yükseliyor inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Merhabalar doktorum bugün dostınex verdi pazartesi ve perşembe günleri kullanıcam inşallah mr çekilmeye gerek kalmadan hamile kalırım hayırlısıyla yarın tam 1 senemiz olacak evliliğimiz çok istiyoruz bebek

Merhabalar doktorum bugün dostınex verdi pazartesi ve perşembe günleri kullanıcam inşallah mr çekilmeye gerek kalmadan hamile kalırım hayırlısıyla yarın tam 1 senemiz olacak evliliğimiz çok istiyoruz bebek
İnşAllah bi sıkıntı çıkmasan hemencecik hamile kalırsın canım. Stres yapmamaya özen göster ama

Artık inşallah stres yapmam çok teşekkür ederim
merhaba benimde proklatin 76 çıktı dostinexse başladım senin son durumun nedir

merhaba benimde proklatin 76 çıktı dostinexse başladım senin son durumun nedir
Merhaba ben suan 2 haftamdayım 3 . Yarım tabletimi bugün içtim.doktorum 8 tabletlik dostinex aldırdı tableri ortadan böl dedi pazartesi ve perşembe günleri içiyorum adet olmama 7 gün var eğer olursan prolaktine baktıracağım inşallah olmam adet yine umutlandım bakalım artık sana ne dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…