Prolaktin yüksekliği

Merhaba ben suan 2 haftamdayım 3 . Yarım tabletimi bugün içtim.doktorum 8 tabletlik dostinex aldırdı tableri ortadan böl dedi pazartesi ve perşembe günleri içiyorum adet olmama 7 gün var eğer olursan prolaktine baktıracağım inşallah olmam adet 😂yine umutlandım bakalım artık sana ne dedi doktor
Bende pazartesi perşembe 1 tane içiyorum korunmadık adetime 4 gün var bugün kaset test yaptım dayanamadım negatif adeti bekliyecegim hiç belirti yok doktor bu değerle gebelik oluşmaz dedi ilaçla değeri düşürecek sonra yumurta takibi yapıcaz dedi esimdende sprem testi istemişti onda şükür sorun çıkmadı benim tek sorun buysa eğer insAllah hamileyimdir çok üzülüyorum artık

Bende pazartesi perşembe 1 tane içiyorum korunmadık adetime 4 gün var bugün kaset test yaptım dayanamadım negatif adeti bekliyecegim hiç belirti yok doktor bu değerle gebelik oluşmaz dedi ilaçla değeri düşürecek sonra yumurta takibi yapıcaz dedi esimdende sprem testi istemişti onda şükür sorun çıkmadı benim tek sorun buysa eğer insAllah hamileyimdir çok üzülüyorum artık
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah tez zamanda bende çok istiyorum 4 gün kaldı regl olmama yine bir Umut bekliyoruz bakalım

X