Prolaktin yüksekliği

C
Bence her dermanı bitkisel şeylerde aramayın onlarda bilinmeden kullanıldığında etkileri çok felakete yol açabiliyor bilmeden başka bir organımız riske atarsınız. Prolaktin çok basit bı sorun minik bir hap var onu içince direk dusuyo hicbiseye gerek kalmadan canınızı sıkmayın stres yapmayın oluruna bırakın
ok teşekkür ederim doğru söylüyorsun bitkisel şeyler zararlı olabilir dün geceden sonra içmedim içmem de adet olup doktora gideceğim

Doktor ilaç uygun görmüşken , hormonal olarak da bir sıkıntı görülmüşken (prolaktin yüksekliği) bence ot vs içmeyin o otlar hep hormonları etkiliyor. Zararını görebilirsiniz. Prolaktin yüksekliği için tedavi oldukça basit oluyor doktorun verdiği ilaçla
Mrb benim de prolaktin hormonum yüksek çıktı , doktor mr çektirmemi istedi onda da çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. 8li dostinex verdi. 4 tane içtim , 4 kaldı yani 1 ay daha içeceğim yarım yarım içtiğim için. Bu ilaçla değeri düşüp gebe kalan var mı :KK43:((((

Bakıyor diye hatırlıyorum. Yüksek çıkarsa yazar
C

ok teşekkür ederim doğru söylüyorsun bitkisel şeyler zararlı olabilir dün geceden sonra içmedim içmem de adet olup doktora gideceği
C

ok teşekkür ederim doğru söylüyorsun bitkisel şeyler zararlı olabilir dün geceden sonra içmedim içmem de adet olup doktora gideceğim
Merhaba ne yaptınız ? İlacı kullanmaya başladınız mı

Mrb benim de prolaktin hormonum yüksek çıktı , doktor mr çektirmemi istedi onda da çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. 8li dostinex verdi. 4 tane içtim , 4 kaldı yani 1 ay daha içeceğim yarım yarım içtiğim için. Bu ilaçla değeri düşüp gebe kalan var mı :KK43:((((
Merak etmeyin değeriniz düşer ve inşallah gebe de kalırsınız. Bir sürü kişi biliyorum

Prolaktin hormonu stresli olduğunuz dönemlerde de yükselir bazen. Sizinde hepsi normal çıkmış çocuk için veya başka birşey için stres mi yapıyorsunuz. Benimki de bi kere hormon testinde yüksekti ama sizinki kadar yüksek değildi. Siz ilacınızı kullanın yüksek değeriniz çünkü bir tek ilaçla düşer oyla kürle boşa vakit kaybetmeyin. Bende o zaman hormon ilacı falan diye doktora şey demiştim bi dahaki ay tekrar hormon testi vereyim o zamanda yüksekse ilaç kullanacağım 😬 Neyime güveniyorsam😅 İkinci hormon testimde değerim kendiliğinden düşmüştü normal seviyelere. Doktorumla gülmüştük baya stresten yükselmiştir dedi. Fakat altını tekrar çiziyorum sizinki ilaçsız düşmez. Kullanın mutlaka
Sizinki kaçtı ilk yüksek çıktığında

Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar 1 yıllık evliyim çocuk düşünmeye karar verdik korunmadık bi kaç ay ama hamile kalmadım doktora gittim prolaktinim 62 çıktı hsg rahim filmi çekildim tüplerim açık yumurtam oluşuyor reglim düzenli süt gibi sıvımda gelmiyor doktor ilaç verecekti ben buradaki yorumları okuyarak aslan pençesi otu kullanıyorum suan ne kadar kullanmak gerek mesela suan yumurtlama zamanım akıl verin bana 🤲🏻
Prolaktin düşurme konusunda en etkili ilaçlardan birisi dostinex canım ama doktor kontrolunde kucuk dozlarla veriliyor benim 38 olmuştu 4taneydi galiba saati saatine içmelisin sonra artik kalkmadi birdaha

X