Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

İnşallah adet olmamissindir canım.Dediğin gibi stres elimizde olan bir şey değil ki.İnşallah namazlarımi kiliyirum zaten.Bir de simdi gece namazına ağırlık verdim.

Sevinçli haberini bekliyorum inşallah. Mutlaka yaz.Bu arada ben bugün doktora gittim.Doktor kan testi istedi. Prolaktinim 14 olmuş.Gecen ay 46 idi.Bu artik tamamdır dedi.Bir de klomen yazdı yeniden. Haftaya perşembe gel dedi.Hocam dedim benim tam olarak sikintim nedir acaba dedim.Bizi demedi.Net bir şey söylemeyince evham yaptım.Görünürde hicbir sikintim yok. Adetlerim de düzenli artik.Sence nolabilir?Acaba bu ay olur mu dersin?

Sevinçli haberini bekliyorum inşallah. Mutlaka yaz.Bu arada ben bugün doktora gittim.Doktor kan testi istedi. Prolaktinim 14 olmuş.Gecen ay 46 idi.Bu artik tamamdır dedi.Bir de klomen yazdı yeniden. Haftaya perşembe gel dedi.Hocam dedim benim tam olarak sikintim nedir acaba dedim.Bizi demedi.Net bir şey söylemeyince evham yaptım.Görünürde hicbir sikintim yok. Adetlerim de düzenli artik.Sence nolabilir?Acaba bu ay olur mu dersin?
İnşallah olur ya inan çok içten söylüyorum inşallah olur cnm tsh (tiroid) bi sorun yok demi ? Klomeni bugun araştırdım kullananların çoğunda gebelik oluşuyor inşallah sendede olur..cnm eşinde bir sorun yoktur inşallah oda bi görünseydi doktora ayrıca klomeni bende düşünüyorum tabi doktorumla artık Ada'm akıllı konuşmam gerek bakalım adet olursam eğer sence klomene başlamalımıyım yoksa bir kaç ay daha mı deniyelim?

İnşallah olur ya inan çok içten söylüyorum inşallah olur cnm tsh (tiroid) bi sorun yok demi ? Klomeni bugun araştırdım kullananların çoğunda gebelik oluşuyor inşallah sendede olur..cnm eşinde bir sorun yoktur inşallah oda bi görünseydi doktora ayrıca klomeni bende düşünüyorum tabi doktorumla artık Ada'm akıllı konuşmam gerek bakalım adet olursam eğer sence klomene başlamalımıyım yoksa bir kaç ay daha mı deniyelim?
Cnm ayrıca en son ki hormon testi sonuçlarının fotosunu yollar mısın

Canım sen ne kadar oldu evleneli?
Evet,ben de araştırdım klomen ve dostineks beraber hemen sonuç veriyormus .Bu ayda kullanirsam benim üçüncü ayim olucak klomen kullanali.Bence sen de klomen e başla.Gerçi ben klomen , dostineks ve ovitrelle iğnesi dışında kadın doğum ilacı tanımıyorum.Ama netten araştırdığım kadarı ile herkes bunu kullanıyor.TSH a gelince,bugun doktora dedim benim annemde troid vardı.Acaba ben de olabilir mi ve hamilelige engel mi?
II yok dedi o dahiliyenin isi falan.tmm dahiliyenin isi de sen yonlendirsene dahiliyeye.Boğazın agriyor mu yok dedim Yani doktorum istemedi.

Rabbim isteyen herkese versin.Seninki dw inşallah olur. Kendimizle beraber başkası için de isteyecez ki Rabbim versin.Hem sen adet oldun mu?Fotoyu da yarın yollarım

Bende prolaktin nle uğraşıyorum kızlar aynı zamanda hipofiz adenomu var bende 1.5yıldır dostinex kullanıyorum 6aydır da hamile kalamıyorum sizde durumlar nasıl cuma günü yumurtlama ya bakılacak çok moralim bozuluyor böyle oldukça :KK43:

Rabbim isteyen herkese versin.Seninki dw inşallah olur. Kendimizle beraber başkası için de isteyecez ki Rabbim versin.Hem sen adet oldun mu?Fotoyu da yarın yollarım
Cnm adet olmadım ztn düzensizlik var bende..17 aylık evliyim inşallah ya isteyen herkesin olur RABBİM büyüktür

Bende prolaktin nle uğraşıyorum kızlar aynı zamanda hipofiz adenomu var bende 1.5yıldır dostinex kullanıyorum 6aydır da hamile kalamıyorum sizde durumlar nasıl cuma günü yumurtlama ya bakılacak çok moralim bozuluyor böyle oldukça :KK43:
Çok üzüldüm ya çok geçmiş olsun inşallah gönlünüzdekini rabbim hayırlı kılıp istediğiniz olur prolaktin kaça kadar yükseliyor

Canım test sonuçlarının foto sunu istedin ama göndermeyi beceremedim.
Gecen ayki sonuçlar şöyle:
Estradiol:34,5
FSH:3,38
Lh:7,59
Prolaktinim:47,66
Bu ay ki ise:sadece prolaktin sonucu tek var,başka sonuç yok.14,71

Canım test sonuçlarının foto sunu istedin ama göndermeyi beceremedim.
Gecen ayki sonuçlar şöyle:
Estradiol:34,5
FSH:3,38
Lh:7,59
Prolaktinim:47,66
Bu ay ki ise:sadece prolaktin sonucu tek var,başka sonuç yok.14,71
Cnm ben sana özelden yazsam olur mu

Rabbim inşallah her iki alemimizi de mesrur edecek hayırlı evlatlar nasip etsin.
Ol deyince olacak ama iste biz sabirsiziz.
Duyduğuma gore eğer sıkıntı sadece prolaktin ise çokta önemli değilmiş.Stresi azaltirsak bitecek ama. Bu tanıdık vardı.5 yıl boyunca çocuğu olmadı. En son tüp bebekle ikizleri oldu.Şimdi doktoru ona demiş ki bundan sonra iyi korunun ,her an gebelik olabilir.Çünkü artik kafamda stres olmadığı için çocuk her an olabilir demis

Mrb kızlar gecen yıl bendede sadece prolaktin yüksekliği çıkmıştı 2 ay dostinex kullandım .ondan 5 ay sonra hamile kaldım bende, Dr. M hamile kalmana cok engel degil diyordu, zamanı gelince olacak insallah dualarım sizlerle hayırlı zamanda nasib etsin Rabbim hepinize

Mrb kızlar gecen yıl bendede sadece prolaktin yüksekliği çıkmıştı 2 ay dostinex kullandım .ondan 5 ay sonra hamile kaldım bende, Dr. M hamile kalmana cok engel degil diyordu, zamanı gelince olacak insallah dualarım sizlerle hayırlı zamanda nasib etsin Rabbim hepinize
Amin inşallah dualarınızda nolursunuz bizleride unutmayın

Kızlar benimde prl sorunum var..doktor bana hamile.kalana kadar dostinex içeceksin dedi..pazartesi perşembe yarım olarak içiyorum daha ilk ayım ama ara ara kasiklarimda ağrı oluo yumurtlama gibi değildi ve su an yok denecek kadar azaldı bazen ani hareketlerde oluo..ilaçtan kaynaklı olabilir mi acaba

Mrb arkadaşlar forumda konuyu görünce sormak istedim; prolaktin yüksekliği belirtileri nelerdir? yani dr.a gitmeden-prolaktin bozukluğunuz olduğunu öğrenmeden önce hangi belirtileri yaşadınız? Tecrübeli arkadaşlar sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim?

X