Progesteron yüksek çıktı bakar mısınız ?

Tubiss28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
115
74
26
Merhabalar 21. Gün doktora gittim progesteron 24,83 çıktı doktorum adetin gecikirse betahcg bakalım dedi hamile olma ihtimalim var mı ? 3 senedir istiyorum hiç bir sorunumuz da yok ama umutlanmakta yoruldum.

Merhabalar 21. Gün doktora gittim progesteron 24,83 çıktı doktorum adetin gecikirse betahcg bakalım dedi hamile olma ihtimalim var mı ? 3 senedir istiyorum hiç bir sorunumuz da yok ama umutlanmakta yoruldum.
Merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım. Bugün adetimin 20.günü progesteron 22.90 cıktı bende çok merak ediyorum acaba gebelik mi oluşuyor. Inşallah vardır

Duzenliyse şuan zaten kan verilse çıkar . Erken gebelik testleriyle de çıkabilir. Progesteron la orantılı

Merhaba bende bu ay aşılama yaptırdım. Bugün adetimin 20.günü progesteron 22.90 cıktı bende çok merak ediyorum acaba gebelik mi oluşuyor. Inşallah vardır
Bende merakla bekliyorum adetime 6 gün kaldı uyku girmiyor gözüme Rabbim hayırlısını versin

Siz ne kadardır istiyorsunuz ?
4 yıllık evliyim 3.5 yıldır da istiyoruz uğraşıyoruz 2 kere kimyasal gebelik geçirdim sonrasında rahim T şeklinde dar denildi ameliyat oldum üzerinden 5 ay geçti gebelik oluşmadı aşılamaya karar verdik. Ameliyatı da aşılamayı da devlet hastanesinde yaptırdım hakkımızda hayırlısı eğer olmazsa 1 aşılama daha yaptırırım yine olmazsa tüp bebek raporu alıp tüp bebeğe başlayabilirim

Allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah Bende 3 yıllık evliyim 3 yıldır deniyorum 4 doktora gittim rahim filmi çekildim hiç bir sorun yok, eşimede baktırdık onunda yok şükür ama bu belirsizlik beni yordu artık

Bende cok doktora gittim hepsi farklı şeyler söyledi mecbur birine güvenip devam ettim. Sizi çok iyi anlıyorum inşallah tez vakitte yavrularımıza kavuşalım hasretle bekliyorum o günü

Hayirlisi olsun inşallah bundan sonraki ayda olur hayirlisiyla. Ben 4 aydir evliyim. Ilk 2 ay dusunmedim. Son 2 aydir da uğraşıyoruz. Dr a kontrol oldum. Klomen verdi 2 aydir klomen kullandim. Ilk ay tek doz, bu ay gunde 2 defa. Gecen cuma dr a kontrole gittigimde rahim duvarinin kalinlastigini soyledi ama buna karşılık yumurtalarin kucuk kaldigini soyledi. Progesteron ve beta hcg tahlili istedi. Hafta sonu araya girince sonuc bugun cikti. 22.965 progesteron cikmis. Fakat beta hcg <0.1 olarak görünüyor. Henuz dr la gorusemedim. Sanirim gebelik yok

Rabbim isteyen herkese nasip etsin Progesteron çok iyi çıkmış benim 25 gibi virşeydi doktor çok iyi yumurtalama sağlıklı bir şekilde olmuş sen her ay yumurtluyorsun bir sıkıntı yok dedi. Sizin betahcg negatif ama sanırım. İnşAllah siz hiç beklemezsiniz olur hemen çünkü çok zor sabretmek

Eskiden bekarken cok kolay olduğunu dusunurdum hamilelelik durumunu. meger hicte kolay degilmis. Dr 'um adetten sonra gun asiri iliski dedi, bide yumurtlamanin olacagi tarihlerde 3 gun ust uste. Sonra tekrar 2 gune bir. Acikcasi bu da biraz bayiyor. Cok zorlanıyorum. Kendimi rahat hissetmiyorum. Hemde surekli aklimda bebek fikriyle giriyorum iliskiye ister istemez. Yasim 37 oyuzden acele ediyorum. Daha genc bir yasta olsaydim hizlandirmak yerine sureci zamana yayardim.. Allah hepimizin gonlunden geceni nasip etsin inşallah

İnanın bende o durumdan müzdaribim hergün hergün bebek olcak diye 3 senedir o kadar yoruldum ki.. 24 yaşımdayım bende abla ama olmayınca olmuyor hiç bir sorun olmamasına rağmen nasip meselesi.. İnşAllah sizin olur bir an önce

Dun burada forumlarda gordum macun tari
İnşallah hepimizin biran önce olur canım benim saglikla, hayirlisiyla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…