Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

kızlar merhaba..bi sorum olcak.adetimn 19.günüde progesteronum 54,97ydi sabah yaptrmstm bugün 21.gün tekrar yaptrdm testi ama öğleden sonra sonuç 60 çıktı hamile kalma ihtimalm var mı klomen kullanmstm bu ay

Canm normalde 21. Ve 24. Gunleri arasinda sabah yaptirman gerek. Doktor ozellikle sabah dedi. Gebelikle baglantisni blmiyorm ama sennki baya yüksek cikmis

Canm normalde 21. Ve 24. Gunleri arasinda sabah yaptirman gerek. Doktor ozellikle sabah dedi. Gebelikle baglantisni blmiyorm ama sennki baya yüksek cikmis

ben de internete öyle okumuştm hatta 19.günü istemişti doktrm sabah aç karnına gitmiştm 54 çıkmıstı o gün sordm doktrm progesteron için sabah öğle fark etmez dedi o yüzden bugün öğleden sonra yaptrdm.21.gün bugün 60 olms işte ben de tam bilmiyrm baglantsını umutlanmak da istemiyorm çok fazla ama inş güzel haber alırm

kızlar merhaba..bi sorum olcak.adetimn 19.günüde progesteronum 54,97ydi sabah yaptrmstm bugün 21.gün tekrar yaptrdm testi ama öğleden sonra sonuç 60 çıktı hamile kalma ihtimalm var mı klomen kullanmstm bu ay

slm canım hamıle kalma ıhtımalın cok yuksek tabı yıne bu sıtede 5,6 yla hamıle kalanınıda okudum 20 yle kalamayanınıda ama senın degerın cok ıyı o gunlerı degerlendırmıssenız tutma ıhtımalı cok yuksek benım 19. gunde 8,9cıkmıstı

mrb kızar aranıza yeni katıldım. netten sürekli sizi takip edip okuyorum. benim de 3. gün ölcülen sonuçlarda E2 46,2 iken 14. gunde E2 76,8 cıkmıstı. 21. günde progesteron 0.33 cıktı. doktor yumurtlaman olmamış dedi. bu ilaçla düzelecek bir sey midir? regllerim düzenli ama yumurtlama nasıl olmuyor anlamadım. bilgisiolan var mı

canım yumurtlaman yavas demekkı bende de aynı sorun var klomen veya benzerı bı ılac verır sana doktorun yumurtanın gelısmesı ıcın o ılacla duzelır bıde çatlatma ıgnesı verır ama hemen olmasını bekleme benımde 2. ayım gecen ay tutmadı hemen olan bısey degıl dedı doktor 2 3 aylık bı tedavıdır bu dedı yanı ılk aydan olmazsa umutsuzluga kapılma

bu arada e2 dedıgın ne

anladım canım bu çatlatma iğnesini klomenden sonra mı kullanıyorsunuz? doktor bana bu ay esinin sonuçlarını getir onun normal oldugunu bilelim ona göre ilaç yazacagım 3-6 ay arasında tedaviye cevap verir ancak demişti.

evet canım klomenden sonra vuruyorlar ıgneyı tabı esının degerlerıde onemlı eger dusukse onada ılac verecek yukselsın dıye

sagol cnm umarim sonuclar iyi cikar klomenin fsh hormonunu yuksettigini duymustum fsh yukselirse ters tepki yapip yumurta rezervini azaltiyormus galibaa.

sagol cnm umarim sonuclar iyi cikar klomenin fsh hormonunu yuksettigini duymustum fsh yukselirse ters tepki yapip yumurta rezervini azaltiyormus galibaa.

yok canım tam tersı yumurtlamanı saglıyor klomen yumurtanı gelıstırıyor benım sadece sagda yumurta olusuyordu ama yeterlı buyuklukte degıl ılactan sonra solda da olustu ama küçük sagdakıde yeterlı buyuklukte olustu

senin progesteron kaç çıkmıştı peki ? ilaçtan sonra kan verip ölçtürdün mü?

senin progesteron kaç çıkmıştı peki ? ilaçtan sonra kan verip ölçtürdün mü?

evet canım 19. gun yaptırdım 8,9 cıktı dr orta bı deger dedı ama ıgne vermemıstı önce ıgnesız duruma bakacam dedı eger gereklı olursa onumuzdekı ay ıgne veecem dedı bu aya kaldı ıgne

evet canım 19. gun yaptırdım 8,9 cıktı dr orta bı deger dedı ama ıgne vermemıstı önce ıgnesız duruma bakacam dedı eger gereklı olursa onumuzdekı ay ıgne veecem dedı bu aya kaldı ıgne
anladım canm haftaya bende gideceğim doktora regl gününde.. inşaallah bu ilaçlar faydalı olur.. Allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin.. bu arada ibrahim saracoğlunu bi tv kanalında izlemiştim, progesteronu en cok yükselten nar suyuymuş cnm bilgin olsun..

tesekkur ederım canım

cnm dr kontrolu olmadan klomen kullansak bi zarari olur mu

merhaba kızlar.. benim de derdim sizinkiyle aynı....
1yıldır korunmuyoruz ama yine de olmuyor eşim de bende 6 ve 9 aylarda kontrol olduk sorun yok dediler...
1 yıl olduğu için dr benden eski sonuclarımı rahim filmi ve progesteron istedi..hepsi iyi cıktı ama 21.günü yaptırdığım progesteron testi düşük sanrm dr yumurtlama olmuyor dedi...
regl 3.günü gel ilaç tedavsi dedi banada ne nedir nasıldır bilmiyorum..
kafam karıstı moralim bozuldu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…