Progestan kapsül nasıl konulur

portakalcicegi2

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
119
15
Merhaba arkadaşlar progestan kapsülü doktorum sabah öğlen akşam vajinal şekilde koymami söyledi. Öğlenleri işte olduğum için tuvalette koyacağım. Uzanmadan koysam geri gelir mi. Kac dakika uzanmam lazım sonrasında bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen

Fitili takarken uzanman gerekiyor bir süre içinde erimesi lazım. Bildiğim kadarıyla o şekilde olmaz

İsterseniz doktorunuza sorun benim iki sabah iki akşam şeklindeydi. Sabah işe gitmeden normal saatimden bir saat önce uyanıp koyup bir saat yatıp öyle hazırlnıyordum. Akşam da yatarken belki bir düzenleme getirir siz doktora yazın

Merhaba,ben tüp bebekle gebeyim,11. Haftama girdim. Son üç aydır günde 4 kere ikişer adet progestan fitil kullanıyorum,aynı zamanda da çalışıyorum. Fitil saatlerini 6saatte bir olarak ayarladım. Fitili de iş yerinde tuvaletteyken atıyorum steril eldiven aldım bunun için,işimi çok kolaylaştırdı. Siz ne yaparsanız yapın fitilin bir kısmı mutlaka dışarı çıkıyor. Üç aydır çamaşırım kalmadı diyebilirim. Günde 8tane kullandığım için günlük pedler de asla idare etmiyor. Demem o ki illa ki yarım saat uzanacaksınız diye bir şey yok. Eğer iş yerinizde kanepe gibi bir yeriniz varsa beş dk bile uzanıp dinlenmeniz yeterli oluyor. Burada önemli olan fitili itebileceğiniz en son noktaya kadar itmek. Zaten bir süre sonra alışıyorsunuz yeme içme gibi bir şey oluyor

Bende günde altı tane alıyorum 8 saat arayla doktorum yarım saat bile uzansan yeterli demişti zaten iki saatte uzansan illaki geri akıyor

Selam en azı 20 dakıka uzanmalısın getı akmamsı için 8 saat ara ile konmalı

Sabah öğlen akşam 2 ser tane verdi yarım saat dinlen dedi
Teşekkür ederim bende daha önce kullanmıştım ama sabah akşam kullanmıştım evde uzanarak koyabiliyorudum oglen evde olmayınca strese girdim nasıl olacak diye doktorum yarım saat dinlen dedi koyunca oyuzden sordum teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…