Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

saçınızı kızıl ve turuncu vs..renkleri kapatmak ve bebek kumralına dönmek biraz zaman alıcak açıkcası,öncelikle siz yine koyu kumral alıp o kızılı kapatmanız gerekr,aradan 2 ay geçince sonrasında da açık kumral alın ve açık kumrala boyayın..eğer istediğiniz renk tam olmazsa tekrardan açık kumrala boyayın zamnala yıkadıkçada renk oturacaktır ama kızıldan başka renge dönmek biraz zaman alıcaktır..

Son düzenleme:

evet kuaförünüz yanlış bi uygulama yapmış bunu siz bile görebilmişsiniz zaten,o nedenle nereye boyatırsanız dip boyasınıda oraya yaptırın ki kuaförünüz yanlış bi uygulama yapmasın..
makyaja gelince eğer gözünüz küçükse alta ve üst tarafa siyah kalem çekmeyin..eyeliner sürüp altına da yani alt kirpik diplerine de renkli kalem sürün..kahverengi göze yeşil renk kalem sürün alt kirpik dibine..şeftali tonu allık kullanın ve doğal duran bi ruj yada parlatıcı sürebilirsiniz..birde rimel kullanabilirsiniz ..

Son düzenleme:

yağlı cilt zor bi cilttir ama hassas cilt daha zordur..benimde cildim yağlı ve yağlı cildin diğer adı problemli cilt diye geçer yani sivilce,siyah nokta,porlar(gözenek genişliği),yağ bezesi vs.. çoktur bu ciltte.hergün sabah ve akşam muhakkak yüz yıkama jeli ile yüzün yağını,kirini vs..alıp dengeleyecek bi ürün kullanmalısınız..sonrasında porlarınız varsa onları sıkılaştırmak için tonik kullanın ve yağı dengelemek ve yağ fazlasını almak içinde alkollü,yağsız bi nemlendirici kullanmanız gerekir,haftada 1 kez kil maskesi sürün cildinize ve 20 dk sonra yıkayın ve elbette sonrasında nemlendirin..sonrasında da gece yatmadan önce göz altı kremi kullanın..size dıadermine'nin ürünlerini tavsiye ederim..

demekki cildiniz hassas ve alerjik bi cilt ve kullanılan ürünlere tepki vererek alerji yapıyor,bi müddet ürün kullanmayın ve kızarıklık vs.. olursa papatyayı demleme usulu demleyin ve cilde pamuk yardımıyla suyunu sürün,alerjiye iyi gelir..sonrasında da sivilce vs.. çıktığı için aynısefa kremi kullanın aktarcılardan alabilirsiniz bu kremi..sonra biraz yatışır cilt ve güneş kremine devam edebilirsiniz..

yaşasın sanırım aynı zamanda sitede gezinioruz. yazgül hanım resminizi gördüm..daha önce gözümden mi kaçtı yoksa ilk defamı gördüm bilmiyorum ama o samimi havanız resminizdende gelio buraya..

bıkmadan usanmadan sorularııza yant verdiğiniz için teşekkür ederiz en baştaa çok çok çok.....birkaç sorum olacak benim şimdi
1. bana fondöten renginden güneş koruyucu markası verir misiniz rica etsem. nedense sizin sölediğiniz şeyi almak isityorum ben
2. bir bayana olayın kremlerini önermiştiniz...şimdi okudum dıademine önermişsiniz.yaş 26 ise hangisi daha iidir acab.
3. bu bahsettiğiniz aynsefa kremi sadece çenemde çıkan birkaç tane sivilce için kullanılabilir mi teşekkür ederim:) hatta öpüyorum sizi yaaa

Mrb Yazgül hanım ,
21 yaşında Ofis ortamında çalışan biriyim Günlük pratik olarak bana makyaj önerilerinizden bende faydalanmak istiyorum mümkünse...
Esmer , iri kahve gözlerim , kirpiklerim mat kısa ve az, dudaklarım üst alta göre daha ince ,elmacık kemiklerim belirgin, yüzüm ne ince ne geniş, kaşlarım kimine göre çok kimine göre az ...
Sizden isteğim hangi makyajı nasıl , nereye uygulayabilirim markaları ve ürünler şimdiden çok tşklerrrr

Önerilerinizi uygulayacağım çok teşekkü ediyorum:)

Önerilerinizi uygulayacağım çok teşekkü ediyorum:)

hemen alıcam bulur bulmaz malum burası küçük her ürün hemen bulunmuyor :18::18: çok çok tşkler öpüldünüz çokcanadan sağolun

1 benimde yüzümde doğum lekelerim var doğum yapalı iki buçuk ay oldu ama hala bi değişme yok bu doğum lekelerinden kurtulmak için ne yapmalıyım bide araştırmalarıma göre FADE OUT Extra Care - Active Fade Cream öneren arkadaşlarda var sizce kullanmalımıyım
2 cildim kuru pul pul kuruluklar oluyor her kremde nemlendirme yapmıyor bazı kremler kalıp gibi oluyo yüzümde bazılarınıda hemen cildim emiyo nasıl bir nemlendirici kullanmalıyım

şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için....

Resmimi yeni ekledim çok teşekkür ederim sizlerden aldığım samimiyetle burada bilgi alışverişi yapıyoruz..
1)fondöten rengi söylerim fakat cildinizin renk tonunu bilmiyorum isterseniz özelime resminizi gönderin oradan bakıp daha iyi yardımcı olayım..güneş koruyucu olarak hem fiyatı hemde kalitesi iyi olan sebamed'i öneririm ki ben de sebamed kullanıyorum..
2)26 yaş için dıadermıne daha uygundur..
3)evet aynısefa kremi sivilce ve izleri için ister yüzünüzün tümüne istersenizde bölgesel olarak kullanabileceğiniz bi kremdir..
rica ederim,ben de öpüyorum sizi..

Benim de bi iki sorum olucak izninizle:) Diyelim ki yüz bazı aldık bazı sürdükten ne kadar süre sonra fondeten sürmeliyiz? Baz cildimiz de kuru bir haldemi olucak bunu yapısını henüz bilmediğim için soruyorum.

merhaba,
esmersiniz ve gözleriniz iri kahve..gündelik ofis içerisinde ciltte biraz sorun varsa cilt rengine uygun pudra sürdükten sonra iri kahve gözün iç tarafına yine göz renginde kalem sürülebilir ve loreal'in teleskopik maskarasıyla kısa ve az kirpiklerinizi dolgun ve uzun gösterebilirsiniz..elmacık kemikleri belirgin olduğu için günlük allık kullanmaya lüzum yok yada çok az belli olan doğal allık kullanılabilir..eğer kaşlarınız size göre azsa koyu kahve far ile fırça yardımıyla sürebilir yada uygun kaş kalemi alıp süürdükten sonra kulak çubuğu ile de dağıtıp doğallaştırabilirsiniz..üst dudağı da alta göre kalınlaştırmak içinse rujun 1 ton koyu renginden dudak kalemi alın ve üst dudak çizgisinin çok az üstnden çizgisini takip eerek sürün ve alt dudakta da normal çizgi boyunca sürüp rujunuzu sürün içine de..

yazgül hanım fondöten rengi değil, bana fondöten gibi duran güneş koruyucular var demiştiniz. onlardan hangi marka olandan alayım diye sormuştum. sebamedin varmdırı ten rengi güneş koruyucusu bilemedim ben...

öncelikle bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun,nşallah hayırlı bi evlat olur ...
lekelerin gitmesi için aceleci davranmayın daha yeni hormonlarınız eski haline dönücek hatta bu eski hale dönmesi hatta 1 yılı bile bulabilir,o nedenle öncelikle lekeleri takmayın kafanıza,geçiici bi durum çünkü siz bebeğinizle hayatın tadını çıkarın böyle ufak şeylere kafa yormayın..O söylenilen ürünleri kullanabilirsiniz hatta size evde yapıcağınız bi tarif vericem bunuda uygulayın..
Malzemeler:Bir çay kaşığı tarçın -Bir çay kaşığı zencefil -1 yumurta akı
Yapılışı:
Bir çay kaşığı tarçın, bir çay kaşığı zencefil ve bir yumurta akı temiz bir kapta iyice karıştırılır. Lekeli bölgelere hergün uygulanabilir.
Ayrıca Kuru Ciltler İçin Temizleyici önericem:
Malzeme:
1 yemek kaşığı kadar bal
2 yenek kaşığı gliserin
1 çay kaşığı sıvı sabun
Uygulama:
Tüm maddeleri karıştırarak temiz bir şişeye koyun. Cildinize masaj yaparak sürün ve ılık suyla yıkayın. Bal cildi hem temizler hem de yumuşatır. Bu temizleyici özellikle kuru ciltlerde çok etkilidir. Bu temizleyiciyi günde iki kere (sabah-akşam) kullanabilirsiniz.

ya burda yeniyim soruyu doğru yeremi yazdım bilmiyorum aslında :) ben 25 yaşındayım ama fazla kırışık var göz altımda ve kaz ayağı bölgemde tavsiye edeceğiniz bi krem yada herangi bişey varmı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler...

cilde baz'ı sürdükten 5 dk sonra fondöteni sürebilirsiniz..zaten baz'ı çok yoğun sürmeyeceksiniz sadece altta filtre görevi görsün yeter..

Yüzüm biraz küçük duruyor olgun göstermek için nasıl bir tavsiyede bulunursunuz?

herkes yaşından daha küçük görünmek ister aslında çok şanslısınız bu konuda ama yine de söyliyeyim tabiki,saçlarınıza röfle yaptırın ve sonrasında da göz etrafına siyah kalemi çerçeve gibi hem alta hemde üste sürün ve bol rimelledikten sonra allık ve rujla tamamlayın..kıyafet konusunda da spor yerine klasik tercih edersenz olgun göstereceksinizdir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…