Primolut -n kullananlar?

Kullanım sonrası period dönemi ağrılı geçiyor ve genellikle parça atılıyor. Bunu göz önüne alarak kullan ve kesinlikle senede iki defadan fazla kullanma.
Ben kistik bir bünyeye sahibim
Kistleri adet yoluyla atmak içinde kullanılır bu ilaç
Sanırım sizinde öyle olmuş
Normal zamanda pek sıkıntı yaratmaz

hemen başlayabilirsin hiçbir sıkıntı olmaz.. benim akıllı bir arkadaşım ramazan boyunca kullanmıştı geçen sene :) ama tabi ki yapılmaması gereken bir şey bu o ayrı :)

Ben kistik bir bünyeye sahibim
Kistleri adet yoluyla atmak içinde kullanılır bu ilaç
Sanırım sizinde öyle olmuş
Normal zamanda pek sıkıntı yaratmaz

Şimdiye kadar kist ile alakalı bir sorunum hiç olmadı. Parça atımının sebebi etken maddeden ötürü ilk periodla birlikte normalden daha fazla kalınlaşmış rahim duvarını dönüşüme sokması.Bazı bünyede hemen hemen hiç anlaşılmayacak kadar ufak pihtilar olarak çıkarken bazılarında ise oldukça büyük parçalar halinde çıkar ama illa ki çıkar. Çok özel bir durum olmadığı sürece kullanılması taraftarı değilim.Masumane bir ilaç gibi bir imaj çizmeyelim, kesinlikle yılda iki defadan fazla kullanılmamalı hatta, eğer dediğin gibi özel bir amaca hizmet için kullanılmayacaksa mümkünse hiç kullanılmamalı.Uzun vadede tehlikelidir kendileri. Benim mesleki görüşüm bu yöndedir.

Bu arada geçmiş olsun.

Tabiki vücudun normal periyodunu bozmak illa ki sıkıntılı
İlacın masum olmadığı konusunda hem fikiriz
Konu sahibinin amacı sadece adet geciktirmek olduğu için bir kere kullanım da sıkıntı yaratmıyacağı görüşündeyim
Geçmiş olsun dileğiniz için ayrıca teşekkür ederim :)

Tek kullanımın bir sorun yaratacağını ben de düşünmüyorum

Kullanım sonrası period dönemi ağrılı geçiyor ve genellikle parça atılıyor. Bunu göz önüne alarak kullan ve kesinlikle senede iki defadan fazla kullanma.
Anladım mecbur kaldığım için kullanıyorum hayatımda ilk kez ihtiyacım oldu bir daha da olmaz umarım :) Teşekkürler
en buyuk zarari korkunc gunes lekeleri yapmasi
Nasıl yanii ilk kez duydumm
hemen başlayabilirsin hiçbir sıkıntı olmaz.. benim akıllı bir arkadaşım ramazan boyunca kullanmıştı geçen sene :) ama tabi ki yapılmaması gereken bir şey bu o ayrı :)
O günde kaç kez kullandı pekii :)
20 gün sonra oldum
Valla süpermiş

Anladım mecbur kaldığım için kullanıyorum hayatımda ilk kez ihtiyacım oldu bir daha da olmaz umarım :) Teşekkürler

Nasıl yanii ilk kez duydumm

O günde kaç kez kullandı pekii :)

Valla süpermiş

o da günde 3 kere kullandı 30 gün boyunca, ramazan bayramında bıraktı ama çok sancı çekti arkasından iğneyle ağrı kesicilerle yaşadı akıllı :) yapmayın sakın öyle şeyler kızlar toplumsal mesacımı da şey edeyim

30 gün abartmış o da yahuu :))

Kızlar tatile gideceğim için günde iki adet primolut n kullandım yaklaşık 1 hafta ilacı kullanmayı bıraktım 10gün oldu hala adet olmadım lütfen yardımcı olur musunuz bu durum normal mi ? Hala aşırı derecede şişim adet olmazsam patlayacağım sanırım

Ben bıraktıktan 4 5 gün sonra olmuştum ama bilmiyorum gecikme durumunu :/

Arkadaşlar ben de 2 ay önce bu ilacı kullandım bırakınca adet oldum ama sonraki ay 31. Gün oldum.bu ay 19. Gün oldum.yani geçen ay geç oldum.bu ay çok erken oldum bu ilaçla alakalı olabilir mi düzensizlik yapıyor mu acaba. Böyle bi durumla karşılaşan oldu mu aranizda

benim 3 gün erken geldi sadece çok fazla bir değişim olmadı

Merhaba arkadaşlar cuma akşamı tatile çıkacağım bir hafta..regl yaklaştı hatta bugün az bir şey leke geldi .ilaç alsam mı etsem mi derken acaba gecmi kaldım.yarin için primolut ilacı alsam fayda edermi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…