Primolut -n kullananlar?

Kaizen-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
1.257
2.255
İsmini doğru mu yazdım emin değilim ama kullanan var mı arkadaşlar bu adet geciktirici hapı? Herhangi bir yan etkisi oldu mu acaba?

İsmini doğru mu yazdım emin değilim ama kullanan var mı arkadaşlar bu adet geciktirici hapı? Herhangi bir yan etkisi oldu mu acaba?
Kullandim.. Yan etkisi kullanirken olmadi ama bıraktıktan sonraki ilk adet cok zor oluyor.. Sancisi inanılmaz.. Sonrasinda bi sorun yasamadim cok sukur.. Ama kullanmamak daha iyi elbet..

Ben kullandım geçen sene regl dönemi gibi biraz şişkinlik oldu, onun dışında bi sorun yaşamadım ilacı bıraktığım günün ertesi adet oldum sancılı falan da geçmedi.

Kullandim.. Yan etkisi kullanirken olmadi ama bıraktıktan sonraki ilk adet cok zor oluyor.. Sancisi inanılmaz.. Sonrasinda bi sorun yasamadim cok sukur.. Ama kullanmamak daha iyi elbet..
Kullanmak zorundayım şu an ne yazık ki tatil mevzusundan dolayı yoksa ben de hiç istemezdim peki kullandığınız sürede şişkinlik oldu mu? Adetlerim zaten çok sancılı geçiyor şimdi bırakınca hastanelik falan olucam sanırım :/

Ben kullandım geçen sene regl dönemi gibi biraz şişkinlik oldu, onun dışında bi sorun yaşamadım ilacı bıraktığım günün ertesi adet oldum sancılı falan da geçmedi.
Aa değişiyor o zaman kişiye göre :/ kaç gün kullanmıştınuz acaba kısa kullandıysanız o yüzden mi sancı olmadı. Ben 5 6 gün kullanmak durumunda kalacağım da ne yzık ki

Ben hormon tedavisi için kullanmıştım 1 buçuk sene, geciktirici normalde bu ilaç ama bazen hormon için de veriliyor. Hiçbir yan etkisini görmedim, bir sene boyunca en ufak sıkıntı yaşamadım. Doktorunuzun dediği şekilde kullanın sıkıntı olmaz.

Ben 3 kez kullandim.. Ilkinde adetim sancisizdi.. Ama digerlerinde cidden kotuydu.. Ilaci biraktiktan sonra adetin basladiginda adetini kesmeyecek agri kesicilerden alabilirsin.. Ben sonuncuda oyle yaptim ve daha iyiydim sukur..
Bidaha kullanmayı dusunmuyorum ama..

Anladım içim rahatladı biraz daha çok teşekkür ederim :)

Tamamdır öyle yapacağım çok teşekkür ederim yardımınız için :)

Peki cinsel ilişkide herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu bilgisi olan varsa?

bana hic zararı dokunmadı cok kullanmıslıgım var adet geciksin diye bıraktıgım an birkac gun icinde hemen oldu

Peki cinsel ilişkide herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu bilgisi olan varsa?

Hayır ben bunu da gözlemlemiştim. Daha önce başka bir ilaç kullanmıştım ve o beni karamsar yapıp cinsel isteksizlik de meydana getirmişti ama bunda böyle bir şey yaşamadım. Düşünün, bir buçuk yıl fizyolojik ve psikolojik olarak değişim gözlemlemeden kullandım :)

evet 10 gunden fazla kullanma ama
7 gün olacak en fazla benim

Çok sağolun gerçekten içimi ferahlattınız :))

Yok yok 5-6 günden bişey olmaz ben 10 gün günde 3 kez içmiştim sadece adetim birraz yoğun olmuştu.
Ben 2 eczaneye sordum birisi günde 2 kez diğeri de 3 kez içmemi önerdi ne yapmalıyım fikriniz var mı :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…