Primolut -n kullananlar?

Ben adetim balayımıza denk geldiği için kullandım. Günde 2 kez içmen yeterli. Bende bir sıkıntı olmadı...

Günde kaç adet kullandınız ve kaç gün önceden :/

açıkçası ben 1 hafta önceden kullanmaya başladım ne olur ne olmaz diye :) günde 3 tane aldım, hemen hemen aynı saatlerde almaya çalıştım her gün. ilacı ülkeye döndüğüm gün kestim ve 3. gün normal bir şekilde, normal ağrılı sürecimi yaşadım.. şimdi bir yere gidecek olsam endişesiz kullanırım hiç şüpheniz olmasın o yüzden içinizde :)

Bence bir an once icmeye basla gunde 3 tane ic. Adet olurken de icilebiliyormus kanamayi azaltiyormus eczaci oyle soylemisti. Gecen ay da arkadasim tatilde regl olunca almis ilaci azaltip kesmis reglini. Ama hemen basla tatil bitene kadar da birakma.

Yani toplamda ortalama 10 gün kullandınız siz de yanılmıyorsam? Benim de 4 günüm var şuan. 27 hazirana kadar da kullanmam lazım erken mi olur diye düşünüyordum :)

Bence bir an once icmeye basla gunde 3 tane ic. Adet olurken de icilebiliyormus kanamayi azaltiyormus eczaci oyle soylemisti. Gecen ay da arkadasim tatilde regl olunca almis ilaci azaltip kesmis reglini. Ama hemen basla tatil bitene kadar da birakma.
Yarın başlayacağım ben de o zaman :/ Teşekkür ederimm

Ben Bi ay adet olmadim. Eczaneye gittim bana bu hapı vermişti olayım diye geciktirici miydi bu

2 kez kullandım muhtemelen bayram tatilinde de kullanacağım,günde 2 kez aldım ben bir sorun yaşamadım.yılda bi kez tatilden tatile kullanmanın bi sakıncası olucağını sanmıyorum

Ben Bi ay adet olmadim. Eczaneye gittim bana bu hapı vermişti olayım diye geciktirici miydi bu
Gerçekten mi nasıl oldu peki iyi geldi mi

Bende kullanmıştım hiç bi yan etkisi olmadı.
Teşekkür ederimmm :))
2 kez kullandım muhtemelen bayram tatilinde de kullanacağım,günde 2 kez aldım ben bir sorun yaşamadım.yılda bi kez tatilden tatile kullanmanın bi sakıncası olucağını sanmıyorum
Tamamdır teşekkürler :))

Kullanım sonrası period dönemi ağrılı geçiyor ve genellikle parça atılıyor. Bunu göz önüne alarak kullan ve kesinlikle senede iki defadan fazla kullanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…