Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Zemo

Aktif üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2017
755
1.243
32
Kızlar biraz özel olacak ama utana sıkıla sormak istedim:KK43: 11 aylık kızım var uzuuun bir süre daha çocuk istemiyoruz eşimle fakat... az önce prezervatifi çöpe atarken şöyle bi sıktım ucundan dökülmeye başladı:KK43: sizce yırtık mıydı yada sonradan mı patladı. Rabbim nasip ederse başımın üstünde yeri var ama hazır değilim... moral verin nolur.

Affiniza sığınarak ertesi gün hapı nedir?

Cinsel ilişkiden sonra kullanıldıgı için esnediği için prezervatifin esneme yırtılma ihtimali olabilir.
İlişki sırasında mı yoksa sonradan mı yırtıldı bilemiyorum.Yine de önelem almakta fayda var.

Nasıl yani kız :)
Yani annem hiç doğum kontrol hapı kullanmamış prezervatifle korunmuşlardır büyük ihtimal, bana korunurken hamile kalmış çok üzülmüş ağlamış.
Bebeğin geleceği varsa geliyor işte:KK53:

Bu arada böyle bir ihtimal gerçekten var. Bir arkadaşım çok bilindik bir markanın prezervatiflerine su doldurup balkondan insanların kafasına atarmış :olamaz: ve içinde delik çıkanların olduğunu söylemişti :skandal:
Bence siz yarın ertesi gün hapı alın.

Yani annem hiç doğum kontrol hapı kullanmamış prezervatifle korunmuşlardır büyük ihtimal, bana korunurken hamile kalmış çok üzülmüş ağlamış.
Bebeğin geleceği varsa geliyor işte:KK53:

Bu arada böyle bir ihtimal gerçekten var. Bir arkadaşım çok bilindik bir markanın prezervatiflerine su doldurup balkondan insanların kafasına atarmış :olamaz: ve içinde delik çıkanların olduğunu söylemişti :skandal:
Bence siz yarın ertesi gün hapı alın.
Eskiden yolun ortasında görüp burda ne arıyor diye gülmüştük arkadasın atıodu demekki :KK70:

X