Aile Planlaması Prezervatif içimde kalmış! Panik haldeyim lütfen ysrdım edin!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
prezervatıf kullandığımız halde- prezervatıfın vajına ıcınde nasıl kaldığını kaldıysa da o saate kadar nasıl hıssedılemedığıni anlayamadım acıkcası

Kızlar doktora gittim dün. Yumurtam çatlamış. Dedi ki belki tam ilişkin olduğu gün belki ondan önce çatladı atıldı bilemeyiz. Hamile olma ihtimalin düşük, ama mümkün değil diyemem :KK14:

Beklemek o kadar zor ki.. Haftaya çarşamba kan testi için gideceğim:KK15:

27si sabahı oldu ilişki daha erken kan testi sonuç verir mi?

Bir de tam yumurtalıklarımın orda göbeğimde şişlik gaz ağrı var.. Psikolojik midir??

Off çok zor cidden:2:

yaşadığınız şeye çok şaşırdım hiç duymamıştım inşallah gebe değilsinizdir

Tam 14. günde meydana geldiği için biraz sıkıntılı gibi görünse de kullandığın hap zaten bu gibi kazaların istenmeyen hamileliklere yol açmaması için üretilmiş bir kimyasal. İçini ferah tut. Hamile kalma ihtimalin çok çok az. Döllenmiş olsan bile bu haplar rahmi de temizleme etkisine sahip.

Hep söylerim, kocalarınız sevgilileriniz boşaldıktan sonra içinizde uzun uzadıya kalmayı seviyorsa prezervatifin içinizde kalmamasına dikkat edin diye. Erkek ereksiyonu boşaldıktan sonra neredeyse birkaç saniyede hemen bitiyor zira.

Çok çok haklısın canım işte biraz alkollüydüm çok uykum da vardı. Yoksa normalde hep tuvalete giderim enfeksiyon riskine karşı ama bu sefer ihmalime geldi, böyle kazayladambirleşince işte:KK14:

Çok teşekkür ederim sabahtan beri araştırıyorum ben de rahim duvarına tutunmasını engeller diyor. İnşallah bu sefer bana sadece büyük bir ders olmakla kalır da daha kötüsünü yaşamam:KK14:

yaşadığınız şeye çok şaşırdım hiç duymamıştım inşallah gebe değilsinizdir

Evet bir de çok hassasımdır normalde. Çamaşırımı değiştirdim falan hiç hissetmedim oraya dokunana kadar.

Şanssızlık işte, üst üste geldi hepsi.

Umarım değilimdir:KK14:

Belki giren okuyan benimle aynı durumu yaşayan olur o yüzden yazıyorum kızlar. Biliyorsunuz benim baya riskli dönemdi. Tam 11. Günümde gittim test yaptırdım kanda >2.00 çıktı yani negatif. Ertesi günde regl oldum hemen :))

Gelecek ay düzenli bir korunma yöntemine başlayacağım. Lütfen sizde öyle yapın. Vücudunuz bu riske atmayacak kadar değerli.

Arkadaslar esimle birlikte olduk prezervatıf cyok oldu birden sanırım içimde kaldı esim parmagını soktu ama bırsey yoktu ne yapmalıyım Cok kotuyum nasıl çıkarrr

X