Prezervatif hissi azaltır mı? Orgazmı engeller mi?

zifiri

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
396
228
Korunma yöntemi olarak eşimle prezervatif kullanmak istiyoruz. Sizce artıları eksileri ne hissi
azaltıyor mu?

Biz yola prezervatifle başladık, tabii o zamanlar her şey güzel geliyordu. Ta ki bırakana kadar... inanılmaz fark etti bizim açımızdan. Hissi azaltıyor. Orgazmı geciktiriyor ama diğer arkadaşın dediği gibi orgazma engel değil.

İlişkiyi bölmesi de hoş değil pek. Tam aşka geliyorsun birleşmeden önce durup takılması gerekiyor.

Ama mekanik bi koruma sağlayıp ilaç, iğneyle hormon almaya gerek bırakmaması artısı.
Erkeğin sorumluluk alması, almayı becermesi de güzel bişey.

Orgazma engel değil ama hissi azalttığı doğru. Biz de prezervatifle başladık ve prezervatifsiz sevişene kadar yok yea ne azaltması diyodum. Bıraktığımızda gördümki arada hiçbir şey olmadan sevişmek bambaşkaymış. Yine de ilacın yan etkilerinden çekindiğim için prezervatif daha güvenilir geliyor.

Hissi azaltıyor, ben sevmiyorum ama hormonal yöntemler istemiyorsanız elde bu ve spiral kalıyor. Ben incelerden de hoşlanmadım, tırtıklılar biraz daha iyi

2.5 ay once dogum kontrol hapini biraktigimdan mütevellit prezervatife gectik biz de.
Benim acimdan bir degisiklik olmadı ama esim hissetmedigini soyluyor.
Elimizdeki bitince ultra ince olandan temin edecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…