Preseed kullananlar

sende haklısın bi yandan gerçekten herkesin imtihanı var bizmde imtihanımız bu nasip yaa inş herkesin olur bunlar sebeb ne diyelim.......

ya gidiyosun yaşın genç bekle diyip sepetliyolar hadi sorun warsa niye zaman kaybettiriyolarki.bende ve eşimde sorun yok diye biliyorum ama belkide işin derinine inseler sorun olduğu çıkcak bilmiyorum inan çok yoruldum ne tedavi veriyolar ne ilaç anca bekle dıyolar

cnm bşy sorcam 15.gün evde yoktum ilişki olmadı 16 da oldu bugun 17. günüm herkes 1 gün ara ile yap diyor ama öle olursa kaçırırmıyım diyede korkuyorum.. bugun çift çizgi çıkrsa ovulasyonda kesin ilişki yapcam ama negatif çıkarsa yarınmı yapayım nedersin:?

hergün yap bişi olmaz gün aşırı yap dedikleri sperm kendini yenilesin dıyedır onun haricinde sorun yok canım nasıp kısmet bu işler.hergün yaparsın olmaz sadece 1 kez yaparsın olur inan bu şans işi

cennetkokulum91 senin adına çok sevindim inşlh çatlatma iğneneden sonra yumurtan döllenir
bakın gördünüzmü dr. gitmek en faydalısı emin ol herkes için geçerli sonuçta bi ilaç alırken bile dr. danışıp kullanmak zorunda kalıyoruz ayrıca ben 17 ve 20 yaşında anne olmuştum çocuklarım ilk evliliğimden 2. evliliğimi yaptım 2 kürtajım 2 kezde kimyasal gebeliğim oldu bi kalbi duran bebeğim oldu daha sonra ameliyat olmak zorunda kaldım ve artık psikolojik hamile kalamadım bunu deneyerek neler neler yaparak artık deneyim kazandım çocuk yapmama rağmen hiç bişey bilmiyomuşum dr.lar bekle senin psikolojik dediler kaldıki ben almadığım test yapmadığım kür kalmadı tüp bebek bile denedik ne duysam yaptım sizin için belki başka sorunlar vardır bunları öğrenmek dr. tarafından ancak olucaktır 4 senedirde uğraşıyorum dr. dedikleri yapacağın tek şey kafanı rahatlatmak dedi ve aynende öle oldu ne test fayda etti ne başka bişey öncelikle dr. gidin die tekrar ısrar ediyorum belki sorununuz benim gibi psikolojik belki başka bi sorun böle testler alarak bi yere varılcağını sanmıyorum idda da ediyorum ayrıca ben burada strese giren bunlara defalarca para veren arkadaşlar için sölüyorum
eğer tıbbi bir sorununuz yoksa kesinlikle psikolojik bundan emin olun şunuda tekrar belirtiyim senelerdir bende uğraşmama rağmen denedim bende gördüm ve en güzel çözüm artık kendinizi tanımanız ve tıbbi dille anlatıpta kafanızı karıştırmıycam yumurtlamanıza yakın östrojen beyinden salgıladığı östrojen (LH hormonu) yani bu sizin vajinannızdan gelen yumurta akı renginde şefaf parmaklarınızın arasında elastikleşen yani uzayan salgı ile çok kolay anlaşılır 36. saate kadar yani 2 gün içerisinde ilişki olması lazım die sinyal verir eğerki yumurtluyosanız bu salgı mutlaka gelir emin olun ve yumurta çatladıktan sonrada bu salgı elestikiyetini kaybetmeye rengi beyazlaşmaya başlar buda progestron dediğimiz hormonu salgılamaya başladığı içindir isteseniz dr. bi tel edin bu akıntıyı ve test mi bu salgımı die sorduğunuzda hangisi doğru yanıtı verir die sorun size vericeği cvp göre davranın ltn bunu deneyin

Merhaba aranıza yeni katıldım, ama siteyi sürekli takip ediyorum.
Bu bahsettiniz akıntı bende adetin hemen bitiminden sonra geliyor, anlayacanız bu ay altıncı gün geldi.
Benim adet dönemim 26-27 gün ve yıllardır böyle, bu durumda benim yumurtlama günüm 6-7 gün mü.(12 yıllık evliyim çocuk sahibi olmak için iki defa tüp bebek yaptık, sonuç sıfır)
Eşimin sperm sayısında problem vardı (keçiboynuzu kürü uyguladık ve şu an çook iyi).
Bende incir kürüne başladım.

ya gidiyosun yaşın genç bekle diyip sepetliyolar hadi sorun warsa niye zaman kaybettiriyolarki.bende ve eşimde sorun yok diye biliyorum ama belkide işin derinine inseler sorun olduğu çıkcak bilmiyorum inan çok yoruldum ne tedavi veriyolar ne ilaç anca bekle dıyolar

en kötüsü beklemek demii.. banada doktorum sorun yok sende 1 sene sonra eşinle gel dedii..benim 6. ayım ve 6 yıldır denyor gibi hisdiryorum .. bu ay olmassa doktora gitmeyi düşünüyoruz ama dedigin gibi tedavi uygulamıycaklar boş boş gidip gelcez biliyorm:KK43:

Bu bahsettiniz akıntı bende adetin hemen bitiminden sonra geliyor, anlayacanız bu ay altıncı gün geldi.
Benim adet dönemim 26-27 gün ve yıllardır böyle, bu durumda benim yumurtlama günüm 6-7 gün mü.(12 yıllık evliyim çocuk sahibi olmak için iki defa tüp bebek yaptık, sonuç sıfır)
Eşimin sperm sayısında problem vardı (keçiboynuzu kürü uyguladık ve şu an çook iyi).

canım hoşgeldin bu ay benım adetim ilk defa 2 gün sürdü 5.ci gün bendende yumurtlama akıntısı geldi bende yıllardır adetimden 12gün sonra yumurtladığımı sanıyodum ama bu ay yanıldığımı hissettim belkıde ben yanlış biliyodum ve adet bitiminden sonraki ilk günlerimi hep boş geçiriyodum ben galiba adetten hemen sonra yumurtluyorum

en kötüsü beklemek demii.. banada doktorum sorun yok sende 1 sene sonra eşinle gel dedii..benim 6. ayım ve 6 yıldır denyor gibi hisdiryorum .. bu ay olmassa doktora gitmeyi düşünüyoruz ama dedigin gibi tedavi uygulamıycaklar boş boş gidip gelcez biliyorm:KK43:

aynen canım doktora git ewe postalarlarsada tedavı olmak istedığını soyle zaman çok onemlı

aynen canım doktora git ewe postalarlarsada tedavı olmak istedığını soyle zaman çok onemlı

7 yada 8. ay gitmeyi düşünüyoruz cnmmm genelde 6 ve 7. aylar hamile kalma oranı yüksek derler.. ondan önümüzdeki ay belki gitmeyiz. 8 . ay doktora gidersek tedavi istiycem kesin.. belkideee 8. ayımızdayız demem 12 ay oldu derimmm nerden bilcekkk yalan söylüycemm çünkü tedavi yapmıycakkk..

7 yada 8. ay gitmeyi düşünüyoruz cnmmm genelde 6 ve 7. aylar hamile kalma oranı yüksek derler.. ondan önümüzdeki ay belki gitmeyiz. 8 . ay doktora gidersek tedavi istiycem kesin.. belkideee 8. ayımızdayız demem 12 ay oldu derimmm nerden bilcekkk yalan söylüycemm çünkü tedavi yapmıycakkk..

tatlım bizede bekle bekle dedıler 2 sene oldu hapta vermıyor normal bişeyınız yok dıyor anlamadım gıttı olmazsa doktorumu değiştirecem

tatlım bizede bekle bekle dedıler 2 sene oldu hapta vermıyor normal bişeyınız yok dıyor anlamadım gıttı olmazsa doktorumu değiştirecem

neee 2 senemii:KK43::KK43:
doktor deiştirseydin cnmmm benim arkadaşımın yengesi hamileydi doktora muayene gitmiş kalbi durmuş kürtaj yapcaz demiş kız aglayarak çıkmış hemen başka doktora gitmiş ve o doktor turp gibi bebek hiç bşyi yok ne kürtajı dmeiş.. şuanda 6 aylık hamile.. ondan çokda güvenmemek laızm dokktorlara..inş hamiş kalırsınnn 2 sene çok zaman ben 6 ayda pes ettim:KK43:

canım birşey sorucagm gittigin yer hiç muaynedemı yapmadı yani öyle şeymi olur ya ben de 5 aylık evliyken gittim kontrol amaçlı zaten en dogrusunun bu oldugunu söyledi doktor yıllarca bilinçsizce korunuyor ınsanlar sorunlarını buyutuyolar dedi ve benden rahim filmine kadar tahliller eşimin sipermıyogramını istedi ve yaptırdık bişey çıkmayınca bekleyelım dedi yanı bu senın arz talebine kalmış avrupa ulkelerinde hep insanlar çocuk duşunduklerınde yada korunmaya başlamadan önce kontrellerden geçiyormuş olması gerekende bu yanı

canım nereye gittin bilmem ama eger 2 sene olmadıysa en azından bi tedavı şekli tavsiye etmesı lazımdı yada bı aşılama falan yanı sebepsiz interfilite azınsanmıycak kadar çok doktorum bunu demıştı bana

canım birşey sorucagm gittigin yer hiç muaynedemı yapmadı yani öyle şeymi olur ya ben de 5 aylık evliyken gittim kontrol amaçlı zaten en dogrusunun bu oldugunu söyledi doktor yıllarca bilinçsizce korunuyor ınsanlar sorunlarını buyutuyolar dedi ve benden rahim filmine kadar tahliller eşimin sipermıyogramını istedi ve yaptırdık bişey çıkmayınca bekleyelım dedi yanı bu senın arz talebine kalmış avrupa ulkelerinde hep insanlar çocuk duşunduklerınde yada korunmaya başlamadan önce kontrellerden geçiyormuş olması gerekende bu yanı

canım tabıkı kontroller yapıldı problem yok yumurtlama normal çatlama normal ama araştırdığım kadarıyla yumurtayı çevreleyen zar kiminde kalın oluyomuş spermın girmesı zor oluyomuş buda kontrollerde çıkmıyomuş biz ilk 8 ay korunduk nerden bilelim olmıcanı nisan ayına 2 yıl olcak işte ewlılığımız.yani 2 yıldır olmuyor değil 8 aydırda korunduk 16 aydır falan olmuyo işte

canım tabıkı kontroller yapıldı problem yok yumurtlama normal çatlama normal ama araştırdığım kadarıyla yumurtayı çevreleyen zar kiminde kalın oluyomuş spermın girmesı zor oluyomuş buda kontrollerde çıkmıyomuş biz ilk 8 ay korunduk nerden bilelim olmıcanı nisan ayına 2 yıl olcak işte ewlılığımız.yani 2 yıldır olmuyor değil 8 aydırda korunduk 16 aydır falan olmuyo işte
anladım canım pekı sıperm tahlılı yapıldımı ve kanallarına bakıldımı tatlım

anladım canım pekı sıperm tahlılı yapıldımı ve kanallarına bakıldımı tatlım

eşim sıgara içtiğinden dolayı çok az eksiklik olduğu soylenmişti ama normalde çocuk olması için yeterli demişlerdi .sana bişi diyimmi canım bunlar hep bahane benım spiralle korunan arkadaşım ve kondomla korunan komşumuzun kızı hamile kaldı rabbim istemıyor işte eğer isteseydi 1 sperm bile yeterli olurdu boswer

eşim sıgara içtiğinden dolayı çok az eksiklik olduğu soylenmişti ama normalde çocuk olması için yeterli demişlerdi .sana bişi diyimmi canım bunlar hep bahane benım spiralle korunan arkadaşım ve kondomla korunan komşumuzun kızı hamile kaldı rabbim istemıyor işte eğer isteseydi 1 sperm bile yeterli olurdu boswer
ya canım orası muhakkak kısmetten ote yol yokkı ımtıhan oluyoruz işte insan her yolu denemek ıstıyor sende haklısın Allah yardımcımız olsun

nasılsınız kızlarr iyisiniz inşallahh ayy ben 2 gündür yediklerimi çıkarıyorum miğde bulantısından :S cennetkokulum inşallah senin adına çok sevindim inşallah yumurtan döllenir :) :nazar::nazar: umut2012 msjına cevap verdim kucuzum bu arada face i kapattım surat yapınca eşimm istemiyor face i kıskanc biraazz kendileri :KK66: mucks herkese

ben bu psikolojidendir mantığınada pek inanmıyorum şimdi onla ne alakası var bi çok arkadaşımız bebek yapma psikolojisine giriyolar ve hamile kalıyolar.bence doktorların bazılarıda bu psikolojiktir tanısından başka koyacak bişe bulamadıklarından sadece bunu değerlendiriyolar.biçok fakir yardıma muhtaç geçim zorluğu çeken kadın var bunların psıkolojileri çokmu düzgün?bunların çocukları nasıl oluyor afrıkadaki aç susuz insanların karnından çocuk eksik olmuyor bunlar normal psıkolojisi düzgün insanlarmı ben bu mantığa çokta inanmıyorum arkadaşlar ben 3 ay kafama bişe takmadım tatilime gittim olmazsa olmasın amaan boş ver dediğim halde yine olmadı demekki kafan rahat olsada olmayabiliyor.planlı gebelikle bebek sahibi olan biçok insan var sonuçta kafana bebek yapmayı koyuyosunki bebek sahibi oluyosun buna nediceksiniz?
cnm tabiiki sölüyceğim çok şey var ama burada senelerdir yaşanılan sıkıntıları bi kalemde yazacak anlatıcak değilim afrika diosun arfrikadaki kadın oturup senin gibi kafasına hamile kalmayı takmıyoki :) onun derdi yokluk burada yazıyoruz hamilelik istisnalar hariç kiii bende bunu 2 oğlumda ve istemediğim zaman 2 kürtajımda yaşadım kafamda hamile kalmak yoktu oursa olur demiştim ilk çocuğumda ve hemen oldu daha sonra planlı çocuk istediğimde kiii bu sefer canı gönülden zamanım geldi doya doya çocuk büyütme istiyorum dediğimde başıma bir sürü şey geldi 2 kez ameliyat oldum ve günlerce ölümden döndüm hastanede yattım halilelik planlı olduğu zaman da beyinde yine bitiyo beynini yormaman gerek korku endişe veya artık olmuyo oluyo gibi şeyler bilinç altına yerleşiyo sen ne kadar artık ben yoruldum olursa olur desende o bilinç altında yerleşmiş gitmiyo bende tatillere gittim kafamı dağıtayım die ama yine olmadı tam ümidim bitti tüp bebek yaptırdım oda olmadı hadi bu ay kendimi olmazsa dondurulmuş embriyolarımı kullanırım die hazırlıyodum ve tüp bebek arkasından yumurtlama olduğunu bile düşünmedim çok uzun süren ve ara kanamalar olan bi ay geçirdim ama bide baktımki hamileyim buda bana bi ders oldu bunu anlatmaya çalışıyorum benim derdim burada tartışma platformu açmak değil sadece deneyimlerimi sizinle paylaşmak yardımcı olamaktı
amin cnm bende hal şoktayım inş hepimiz hamiş haberlerini de veriri bi gün yumurtamın büyüdüğüne bu kadar sevineceğim hiç aklıma gelmemişti hayırlıs bakalım

brnys canım teşekkür edrim doğru söylüyorsun kızlar belki bu testlerde faydalı olabilir ben hiç kullanmadım ama en güzeli bu diye düşünüyotrum belki her ay takibe gitmek zor olur eminim bende her ay gidemem bu ikinci yaptırşım birincisinde hç bi sorun yoktu güüzel bi şekilde yumurtlamam gerçekleşti bu sefer gidişimde ki amacım yumurtladığım günü bilip preseedle çalışma yapmaktı ama pko olduğumu öğrendim ve sonuç bu işte ben bu ay yumurtlamam ve Allah bilir kaç ay sonra yumurtlarım diye düşünürken Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bi mucize ile büyümüş yumurtam dr um bile atak yapmışsın dedi ama fayda görenler vardır bu testlerden ancak kafanı sakin ve huzurlu olması şart psikolji de çoooooook büyük etken ..........
inşaallah bi gün burda hamiş haberimi de veririm............
kuzucum bak en doğrusunu yapmışsın benim girdiğim kasım aralık ocak ayında tüp bebek konulu topikte hly nickli arkadaş konuyu açtı ve kendiside pkoluydu kaç senedir uğraşmış ve tam tüp bebek yaptıracağı ay hamile olduğunu öğrendi ve inan senin yönteminle aynı durumdaydı inşlh sende en kısa zamanda hamile kalırsın Yüce mevlam herkesin kalbine göre versin preseed kullan bu ialcın eminim faydası oluyodur bende kullandım bu hamile kalışımda hatta 2 kez kullandım anlatmıştım birisinde ilişkiden önce birisinde ilişkiden sonra sen bu ayı ii değerlendir adet oluncaya kadar gün aşırı ilişkiye gir ve en az bir saat yat

cnm akıntı şöle adet kanaması tam oalrak bitince birkaç gün vajinadan hiç akıntı gelmiyebilir kuruluk gibi sonra kısmen yapışkan koyu kıvamlı pürtüklü az miktarda bir akıntı gelir rengi sarı veya beyaz olabilir bu bağzen fakedilmeye biir yumurtlama günlerine yaklaşırken akıntı artar kıvamı incelir ve görüntüsü berraklaşır iki parmak arasında uzayan bir kıvam alır vajinada ıslak olarak hissedilen bu ortamda yani akıntıdan spermlerin yaşama ömrü hem uzar hemde spermler rahim ağzından geçmesini tüplere doğru ilerlemesini sağlar zaten kullandığın preseed de buişlevi görüyo bu ıslak günler doğurgan günlerdir yumurtlama olduktan sonrada akıntı şekil değiştirir eğer akıntın geldiğinde düzenli işlişkiye giriyosan ben şunu hep iddada ediyorum ilişkilerinizi muhakkak adet dönemine yakın zamana kadar gün aşırı yapın yumurtalar kişiden kişiye çatlama zamanı değişiyo o yüzden
$20.07.2011 çarşamba (2).jpg
bu resim gibi akıntı olması gerek

hoşgeldin canım Rabbim seninde muradını en kısa zamanda versin inş. preseedi denedinmi hiç?

[

cnm akıntı şöle adet kanaması tam oalrak bitince birkaç gün vajinadan hiç akıntı gelmiyebilir kuruluk gibi sonra kısmen yapışkan koyu kıvamlı pürtüklü az miktarda bir akıntı gelir rengi sarı veya beyaz olabilir bu bağzen fakedilmeye biir yumurtlama günlerine yaklaşırken akıntı artar kıvamı incelir ve görüntüsü berraklaşır iki parmak arasında uzayan bir kıvam alır vajinada ıslak olarak hissedilen bu ortamda yani akıntıdan spermlerin yaşama ömrü hem uzar hemde spermler rahim ağzından geçmesini tüplere doğru ilerlemesini sağlar zaten kullandığın preseed de buişlevi görüyo bu ıslak günler doğurgan günlerdir yumurtlama olduktan sonrada akıntı şekil değiştirir eğer akıntın geldiğinde düzenli işlişkiye giriyosan ben şunu hep iddada ediyorum ilişkilerinizi muhakkak adet dönemine yakın zamana kadar gün aşırı yapın yumurtalar kişiden kişiye çatlama zamanı değişiyo o yüzden
Eki Görüntüle 325213
bu resim gibi akıntı olması gerek[/QUOTE]

İlgin için sağol, ben bahsettim de senin resimdeki görüntü adetin altıncı günü idi.

Preseed iki ay kullandım, fakat yumurtlama gününü yakalayamadım, ilk ay test saysı az idi, bu ay da sekizinci gün başladım teste ve ovulasyon olmadım, bu nedenden dolayı düşündümde acaba ben daha erken mi ovulasyon oluyorum?

nasılsınız kızlarr iyisiniz inşallahh ayy ben 2 gündür yediklerimi çıkarıyorum miğde bulantısından :S cennetkokulum inşallah senin adına çok sevindim inşallah yumurtan döllenir :) :nazar::nazar: umut2012 msjına cevap verdim kucuzum bu arada face i kapattım surat yapınca eşimm istemiyor face i kıskanc biraazz kendileri :KK66: mucks herkese

ya cnm bende sana soru sorcaktım facede kapamıssın:KK43::KK43::KK43:
sen gecen ay hangi günlerde preseedi kulandın:)

kızlarrrrrrr malesef çift çizgiyi bugunde göremedim 17. günümdeyim:KK43: gecen ay 16-17 de pozitifti ...ama ovulasyon akıntım 16 sında gelmiştii..
bu ay 14-15 de ovulasyon akıntım geldii ama evde olmadıgımdan test yapamdım ilişkide olmadı kesin kaçırdım yaaaaa çok üzgünümmmm 13 -16 ovulasyon günlrinde pressed kulandım moralim bozuk tuuturamadım diye... sizce yarın yine preseed kulanayımmı ..yani 13-16-18-20 de kulansammı yoksa boşuna kulanıpta ziyan etmyeyimmi preseedı:KK43::KK43:bugun heycanla yaptım ovulasyon testini ama fos çıktı:KK43:

X