Preseed kullananlar

cnm napıyosuuuuunnnnnnn özlettiiinn

bende özledim sizleri canım bazen kısa süre de olsa haber almak istiyorum kızlardan. ben çalışmalara devam ediyorum bu ay çörek otu bal tarçın karışımını uyguluyorum ayen canım bende sana bişey soracaktım ben 2 gün ovulasyon testi yaptım iki günde de iki çizgi baya belirgindi kaçırmayayım diye hergün ilişki devam ediyor kaç gün sürerki bu yumurtlamama olayı

bende özledim sizleri canım bazen kısa süre de olsa haber almak istiyorum kızlardan. ben çalışmalara devam ediyorum bu ay çörek otu bal tarçın karışımını uyguluyorum ayen canım bende sana bişey soracaktım ben 2 gün ovulasyon testi yaptım iki günde de iki çizgi baya belirgindi kaçırmayayım diye hergün ilişki devam ediyor kaç gün sürerki bu yumurtlamama olayı

tatlım hg ya nerelerdesın.

Son düzenleme:
ayen canım senın kutunun üzerınde baby star yazıyomu?

hoşgeldin cnm
cnm kaçç gün sürdüğünü bende tam bilmiyorum ama yumurtlama gününe yakın yani yumurtlama günüden iki üç gün önce başlayıp yumurtladığın günden bir kaç sonrasına kadar devam edebilrsin çalışmalra mesela 14. gün yumurtluyorsan 12.13.14.15.16. günleri boş geçirmemek gerek diye biliyorum cnm inş yardımcı olabilmişimdir..

anladım cnmm.. benim 3 gün sürüyor net çizgiler cnm sen çalışmaya devam et :) peki adetten kaç gün sonra yumurtladın???

canım araya girdim ama hangi testi kullandığına göre değişir kaç gün olacaı...baz dijital testlerde peak yapmasını bekliyosun..bazı kset tipi testlerde de 3-5 gün arası pozitif görüysun...bazılaında da poztifi gördükten 36-48 saat sonra çatlar diyo..zaten çatlama olduktan sonra poziifi görmüyosun...testi yapmaya devam et ama hep aynı saatlerde ve kurallarına uyarak yap...ilişkiyi de devam et bence...ben kendi adıma konuşuyum, pozitifi gördükten sonra 3 gün üst üste yapıyoruz.. ya da 2 gün yapıp 1 gün ara veriyorum 2 aydır.bu 2 günde ilk gün akşam, ikinci gün sabah ve akşam deniyoruz...

$41BtgS8V8bL._SL500_AA300_.jpg $Pre-Seed-Jel-Gebelik-Testi-hediy_1182_1.jpg bunlarin hepsi aynimi yani bir kac kutu daha var farkli sekilde kafam karisti:44::44:

cnm napıyosuuuuunnnnnnn özlettiiinn

canım yaaaaaa kusura bakma özelden mesajını yeni okudum canım ne olur bana kırılma sen benim umudumsun biliyosun gerçi burdaki tüm kızların umudusun annecik. misafirden dolayı nete giremedim canım. sen kendine ve bebişimize çooooooooooook iyi bak:KK16:

canım yaaaaaa kusura bakma özelden mesajını yeni okudum canım ne olur bana kırılma sen benim umudumsun biliyosun gerçi burdaki tüm kızların umudusun annecik. misafirden dolayı nete giremedim canım. sen kendine ve bebişimize çooooooooooook iyi bak:KK16:

ayy kuzucum benim kırılmadımmm mrk etme :) 3 gün net çizgileri görüyorum sonra silikleşiyor tatlım laboguick değilmi senin ovulasyonda??? benimki öyleydi sen şalışmalara devam et ayaklarını havaya dik biraz birdee sakin ol :):):)

X